Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Postřehy ze hry

Goto down 
+4
bomb
pepazdepa
Dominno
shephard
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Postřehy ze hry - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postřehy ze hry   Postřehy ze hry - Stránka 2 Icon_minitimeSat 21 Nov 2009 - 9:42

tohle je jedna z věcí která je perfektně ukázaná v SH filmu...jak se ty světy prolínaj...podle mě SH není opuštěný...v historii SH sic existují zmínky o tom že se tu událo několik "divných a nevysvětlitelných" věcí, ale nikdy se nemluvilo o tom že by bylo město zcela opuštěno - to už by se muselo stát něco opravdu strašného...vemte si že i v té Centralii po tom všem pořád žije pár lidí (kdo nezná ať vygooglí Centralia)...podle mě bude SH něco jak Adamov (u brna) - teda co se obydlenosti týče...si vemte že každý SH vidí jinak...pro jamese byl most přerušený (pro lauru asi ne) Mary v něm viděla posvátné místo, Douglas řekl, že je to pěkně divný místo...je ale zajímavý, že někdy ten OW zasáhne i mimo své hranice...Alessin OW způsobil v SH výpadek proudu, což donutilo Brahms vyslat Cybil na obhlídku - další důkaz že SH nemůže být opuštěný, když tam je elektřina a město je v kontaktu s okolím...

SH4 - jasně tam se to prolíná - už jenom to jak Cynthia prohlásí, že jsi v jejím snu...a pak SPOILER

"Je to všechno jen sen, že?"
"ano je to jen sen..."
"Mám pocit, že umírám..."

jako by tvůrci chtěli říct že sen, realita a OW se prostě prolínají...na Henryho pokoji je to vidět perfektně...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
 
Postřehy ze hry
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 2-
Přejdi na: