Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!!

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Empty
PříspěvekPředmět: Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!!   Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 18:38

Zdravím,
Překlad češtiny na Silent Hill: Homecoming je již kompletní – velké díky Mrazíkovi. Nicméně je nutné ještě provést testování, jak na překlepy (čeština je bez diakritiky, takže to spell neopraví), tak i na zapadání vět do situací a mnoho dalších věcí, proto se chci zeptat, kdo má chuť pomoc s testováním?

Všichni zájemci o testování, prosím připište do reakce svůj e-mail, kam vám bude zaslána práce na testování. Díky.
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
Trimax
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 2
Age : 38
Registration date : 02. 12. 08

Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Empty
PříspěvekPředmět: Zájemce   Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 21:46

Já bych měl zájem o testování češtiny, zašlete mi ji prosím na trimaxmaster@gmail.com.
Návrat nahoru Goto down
Trimax
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 2
Age : 38
Registration date : 02. 12. 08

Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!!   Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 19:07

Hesi napsal:
Zdravím,
Překlad češtiny na Silent Hill: Homecoming je již kompletní – velké díky Mrazíkovi. Nicméně je nutné ještě provést testování, jak na překlepy (čeština je bez diakritiky, takže to spell neopraví), tak i na zapadání vět do situací a mnoho dalších věcí, proto se chci zeptat, kdo má chuť pomoc s testováním?

Všichni zájemci o testování, prosím připište do reakce svůj e-mail, kam vám bude zaslána práce na testování. Díky.

Už sem reagoval a furt ste mi, žádnou češtinu neposlali.
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!!   Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 15:35

Čeština hotova download: http://www.silent-hill.cz/SH5Cz.rar Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
zombie22
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 3
Age : 51
Bydliště : Liberec
Registration date : 06. 01. 09

Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Empty
PříspěvekPředmět: alessa.net.in   Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Icon_minitimeSun 15 Mar 2009 - 21:48

Zdravím,
Váš web velice dobře znám, nesčetněkrát jsem si v něm rád početl. Jsem přesvědčen, že i Váš web je přínosem všem fanouškům SH 1,2,3,4,5 v ČR. Váš názor na můj návod mě opravdu potěšil, docela jsem se nadřel, aby to bylo i pro větší laiky srozumitelné. Web alessa.net.in mám společně s mojí drahou polovičkou, takže nemám možnost se cíleně prezentovat v Google jako samotná Kronika Silent Hill a Hry a návody. Byl bych moc rád, kdyby jste mi na svém webu umístili jakýmkoliv způsobem prezentaci mým stránek. Jak jste se zmínil o spolupráci, není problém, ale mám pouze zájem o cílené vybrané hry, které prezentuji na stránkách. Respektive z 95% jsem všechny tyto hry, co mám uvedené na odkazu Hry a návody, odehrál do úplného konce. Chybí pouze tituly, které se připravují. Od 2. pololetí r. 2008 jsem začal s GTA 5, potom Silent Hill Home Coming a 4. den se nyní trápím s Resident Evil 5. Byl bych moc rád za Vaši odpověď, jak si vše představujete zrealizovat. Můžete mi napsat email na
zombie22@seznam.cz či znovu do fóra.
Věk 36, bydliště Liberec, Petr Košata
s pozdravem Petr

Pokud byste chtěl zatraktivnit mailování, mohli bychom se domluvit mailem, připojit se na konzoli PS3 na modré ikoně domečku PLAYStationHome ON LINE a sejít se na evropském účtě ( český účet ) na domluveném místě a využít uložení USER NAME nebo i samotné hře.
Přeji hezký večer P.
Návrat nahoru Goto down
http://www.alessa.net.in/wwwSilentHillOPS5/SilentHillOPS5.html
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!!   Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Icon_minitimeMon 16 Mar 2009 - 23:38

zombie22 napsal:
Zdravím,
Váš web velice dobře znám, nesčetněkrát jsem si v něm rád početl. Jsem přesvědčen, že i Váš web je přínosem všem fanouškům SH 1,2,3,4,5 v ČR. Váš názor na můj návod mě opravdu potěšil, docela jsem se nadřel, aby to bylo i pro větší laiky srozumitelné. Web alessa.net.in mám společně s mojí drahou polovičkou, takže nemám možnost se cíleně prezentovat v Google jako samotná Kronika Silent Hill a Hry a návody. Byl bych moc rád, kdyby jste mi na svém webu umístili jakýmkoliv způsobem prezentaci mým stránek. Jak jste se zmínil o spolupráci, není problém, ale mám pouze zájem o cílené vybrané hry, které prezentuji na stránkách. Respektive z 95% jsem všechny tyto hry, co mám uvedené na odkazu Hry a návody, odehrál do úplného konce. Chybí pouze tituly, které se připravují. Od 2. pololetí r. 2008 jsem začal s GTA 5, potom Silent Hill Home Coming a 4. den se nyní trápím s Resident Evil 5. Byl bych moc rád za Vaši odpověď, jak si vše představujete zrealizovat. Můžete mi napsat email na
zombie22@seznam.cz či znovu do fóra.
Věk 36, bydliště Liberec, Petr Košata
s pozdravem Petr

Pokud byste chtěl zatraktivnit mailování, mohli bychom se domluvit mailem, připojit se na konzoli PS3 na modré ikoně domečku PLAYStationHome ON LINE a sejít se na evropském účtě ( český účet ) na domluveném místě a využít uložení USER NAME nebo i samotné hře.
Přeji hezký večer P.

Včera jsem Vám poslal e-mail, došel? Může být i v nevyžádané poště, u seznamu mám čas od času problém Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!!   Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Icon_minitimeTue 17 Mar 2009 - 13:20

Hesi napsal:
zombie22 napsal:
Zdravím,
Váš web velice dobře znám, nesčetněkrát jsem si v něm rád početl. Jsem přesvědčen, že i Váš web je přínosem všem fanouškům SH 1,2,3,4,5 v ČR. Váš názor na můj návod mě opravdu potěšil, docela jsem se nadřel, aby to bylo i pro větší laiky srozumitelné. Web alessa.net.in mám společně s mojí drahou polovičkou, takže nemám možnost se cíleně prezentovat v Google jako samotná Kronika Silent Hill a Hry a návody. Byl bych moc rád, kdyby jste mi na svém webu umístili jakýmkoliv způsobem prezentaci mým stránek. Jak jste se zmínil o spolupráci, není problém, ale mám pouze zájem o cílené vybrané hry, které prezentuji na stránkách. Respektive z 95% jsem všechny tyto hry, co mám uvedené na odkazu Hry a návody, odehrál do úplného konce. Chybí pouze tituly, které se připravují. Od 2. pololetí r. 2008 jsem začal s GTA 5, potom Silent Hill Home Coming a 4. den se nyní trápím s Resident Evil 5. Byl bych moc rád za Vaši odpověď, jak si vše představujete zrealizovat. Můžete mi napsat email na
zombie22@seznam.cz či znovu do fóra.
Věk 36, bydliště Liberec, Petr Košata
s pozdravem Petr

Pokud byste chtěl zatraktivnit mailování, mohli bychom se domluvit mailem, připojit se na konzoli PS3 na modré ikoně domečku PLAYStationHome ON LINE a sejít se na evropském účtě ( český účet ) na domluveném místě a využít uložení USER NAME nebo i samotné hře.
Přeji hezký večer P.

Včera jsem Vám poslal e-mail, došel? Může být i v nevyžádané poště, u seznamu mám čas od času problém Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Wink2
Co se týče seznamu, tak mě na mailu zas nejdou posílat přílohy. Prostě to vypadne. Tak ho asi úplně přestanu používat. Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! 2err
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!!   Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Icon_minitimeFri 20 Mar 2009 - 14:36

zombie22 napsal:
Zdravím,
Váš web velice dobře znám, nesčetněkrát jsem si v něm rád početl. Jsem přesvědčen, že i Váš web je přínosem všem fanouškům SH 1,2,3,4,5 v ČR. Váš názor na můj návod mě opravdu potěšil, docela jsem se nadřel, aby to bylo i pro větší laiky srozumitelné. Web alessa.net.in mám společně s mojí drahou polovičkou, takže nemám možnost se cíleně prezentovat v Google jako samotná Kronika Silent Hill a Hry a návody. Byl bych moc rád, kdyby jste mi na svém webu umístili jakýmkoliv způsobem prezentaci mým stránek. Jak jste se zmínil o spolupráci, není problém, ale mám pouze zájem o cílené vybrané hry, které prezentuji na stránkách. Respektive z 95% jsem všechny tyto hry, co mám uvedené na odkazu Hry a návody, odehrál do úplného konce. Chybí pouze tituly, které se připravují. Od 2. pololetí r. 2008 jsem začal s GTA 5, potom Silent Hill Home Coming a 4. den se nyní trápím s Resident Evil 5. Byl bych moc rád za Vaši odpověď, jak si vše představujete zrealizovat. Můžete mi napsat email na
zombie22@seznam.cz či znovu do fóra.
Věk 36, bydliště Liberec, Petr Košata
s pozdravem Petr

Pokud byste chtěl zatraktivnit mailování, mohli bychom se domluvit mailem, připojit se na konzoli PS3 na modré ikoně domečku PLAYStationHome ON LINE a sejít se na evropském účtě ( český účet ) na domluveném místě a využít uložení USER NAME nebo i samotné hře.
Přeji hezký večer P.

Hi, tak jsem si tvojí zprávu (odpověď), kterou si mi poslal na thehesi@hotmail.com (jediný účet, který nemám v outlooku) přečetl až dnes:-D Na večer mrknu, co můžu udělat a předělat… Pak napíšu. Btw. sorry za pozdní odpověď. Tvoje maily mi přišly na všechny účty, ale jen na hotmail mi přišel i ten poslední… Možná by nebylo od věci, jestli máš možnost WLM nebo ICQ (moje 306009590), zkusit kontakt tam, mohlo by to být rychlejší.
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
Sponsored content





Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!!   Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Betatest češtiny pro SH: Homecoming!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Silent Hill Homecoming na PC
» Podtituly (Room, Origins, Homecoming, SM, Downpour...)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Homecoming-
Přejdi na: