Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill Homecoming na PC

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeThu 20 Nov 2008 - 13:54

čaute všetci!!!!Som tu nový a rád by som sa spýtal, či by sa našiel niekto, kto by mi vedel poradiť Silent Hill Homecoming na PC Wink2 . Som veľký fanúšik Silent Hillu, hral som každý diel okrem Origins a teraz som len kúsok od spustenia Silent Hill Homecoming na PC, lenže sa tu vyskytol problém Silent Hill Homecoming na PC No . Mám pravdepodobne americkú steam verziu, inštalácia prebehla úspešne, lenže keď to chcem spustiť, tak mi to napíše túto vec: "Správná inicializace aplikace (0xc000001d) se nezdařila. Klepnutím na tlačítko OK múžete aplikaci ukončit." Silent Hill Homecoming na PC Computer a ďalej s tým nepohnem Silent Hill Homecoming na PC Bigcry ...tak vás prosím, aby mi niekto poradil, čím to bude...môže to byť aj slabou PC zostavou? Ja som len dúfal, že sa dostanem aspoň do hlavného menu Silent Hill Homecoming na PC Wall , lenže zatiaľ ani to nie Silent Hill Homecoming na PC Idea2 ....PS3 ani XBOX 360 bohužial nemám, aj keby som veľmi rád chcel Silent Hill Homecoming na PC 2wasntme , tak to chcem skúsiť na PC....
Návrat nahoru Goto down
naked-snake
Registrovaný uživatel
naked-snake


Poeet p?íspivku : 10
Age : 35
Bydliště : Slovensko
Registration date : 13. 01. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeThu 20 Nov 2008 - 14:47

prepac,ja ti s tim neviem poradit,ja to mam na ps3
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeThu 20 Nov 2008 - 14:57

naked-snake napsal:
prepac,ja ti s tim neviem poradit,ja to mam na ps3

Tak rád by som si to zahral Silent Hill Homecoming na PC Sad2 , asi budem musieť počkať na nový PC, resp. nejakú konzolu, ale ktovie kedy to bude Silent Hill Homecoming na PC Sad2 ....
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeThu 20 Nov 2008 - 16:12

Johny napsal:
čaute všetci!!!!Som tu nový a rád by som sa spýtal, či by sa našiel niekto, kto by mi vedel poradiť Silent Hill Homecoming na PC Wink2 . Som veľký fanúšik Silent Hillu, hral som každý diel okrem Origins a teraz som len kúsok od spustenia Silent Hill Homecoming na PC, lenže sa tu vyskytol problém Silent Hill Homecoming na PC No . Mám pravdepodobne americkú steam verziu, inštalácia prebehla úspešne, lenže keď to chcem spustiť, tak mi to napíše túto vec: "Správná inicializace aplikace (0xc000001d) se nezdařila. Klepnutím na tlačítko OK múžete aplikaci ukončit." Silent Hill Homecoming na PC Computer a ďalej s tým nepohnem Silent Hill Homecoming na PC Bigcry ...tak vás prosím, aby mi niekto poradil, čím to bude...môže to byť aj slabou PC zostavou? Ja som len dúfal, že sa dostanem aspoň do hlavného menu Silent Hill Homecoming na PC Wall , lenže zatiaľ ani to nie Silent Hill Homecoming na PC Idea2 ....PS3 ani XBOX 360 bohužial nemám, aj keby som veľmi rád chcel Silent Hill Homecoming na PC 2wasntme , tak to chcem skúsiť na PC....

Hi, slabou PC sestavou by to být nemělo, protože to by nejspíš otravovalo až po instalaci, dost možná by to chtělo zkusit aktualizovat rozehrání directX. Nebo možná taky stáhnout jinou verzi, protože pokud nemáš nějakou spec. ip. a kreditku platnou v USA, tak hádám, že to neni originál a tak je někdy možná, že to prostě nefunguje, kdyžtak to zkus na jiném PC, tím zjistíš jestli je chyba ve verzi nebo nejspíš ve windows, třeba chybějící dll knihovnou nebo právě starým directem. Víc mě toho nenapadá. Silent Hill Homecoming na PC Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeThu 20 Nov 2008 - 17:12

Hesi napsal:
Johny napsal:
čaute všetci!!!!Som tu nový a rád by som sa spýtal, či by sa našiel niekto, kto by mi vedel poradiť Silent Hill Homecoming na PC Wink2 . Som veľký fanúšik Silent Hillu, hral som každý diel okrem Origins a teraz som len kúsok od spustenia Silent Hill Homecoming na PC, lenže sa tu vyskytol problém Silent Hill Homecoming na PC No . Mám pravdepodobne americkú steam verziu, inštalácia prebehla úspešne, lenže keď to chcem spustiť, tak mi to napíše túto vec: "Správná inicializace aplikace (0xc000001d) se nezdařila. Klepnutím na tlačítko OK múžete aplikaci ukončit." Silent Hill Homecoming na PC Computer a ďalej s tým nepohnem Silent Hill Homecoming na PC Bigcry ...tak vás prosím, aby mi niekto poradil, čím to bude...môže to byť aj slabou PC zostavou? Ja som len dúfal, že sa dostanem aspoň do hlavného menu Silent Hill Homecoming na PC Wall , lenže zatiaľ ani to nie Silent Hill Homecoming na PC Idea2 ....PS3 ani XBOX 360 bohužial nemám, aj keby som veľmi rád chcel Silent Hill Homecoming na PC 2wasntme , tak to chcem skúsiť na PC....

Hi, slabou PC sestavou by to být nemělo, protože to by nejspíš otravovalo až po instalaci, dost možná by to chtělo zkusit aktualizovat rozehrání directX. Nebo možná taky stáhnout jinou verzi, protože pokud nemáš nějakou spec. ip. a kreditku platnou v USA, tak hádám, že to neni originál a tak je někdy možná, že to prostě nefunguje, kdyžtak to zkus na jiném PC, tím zjistíš jestli je chyba ve verzi nebo nejspíš ve windows, třeba chybějící dll knihovnou nebo právě starým directem. Víc mě toho nenapadá. Silent Hill Homecoming na PC Shrulesb

No zatiaľ som zistil, že to bude asi grafickou kartou, pretože americká steam verzia vraj nefunguje s kartami od ATI Silent Hill Homecoming na PC Sad2 , ktorú bohužial mám aj ja...ale celkovo by to už môj PC asi určite nezvládol Silent Hill Homecoming na PC Hanganim , pretože nespĺňa požiadavky Silent Hill Homecoming na PC Computer ...skúsiť ešte môžem s tým directom niečo spraviť, ale veľkú nádej tomu nedávam...ale vyskúšam aj u kamaráta, lenže teraz nie je dostupný...ak mu to pôjde, tak budem po tom slintať ešte viac Silent Hill Homecoming na PC Yay ...chcelo by to konzolu alebo nový PC Silent Hill Homecoming na PC Uhoh
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeThu 20 Nov 2008 - 18:59

johny sou vanoce ne?
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeThu 20 Nov 2008 - 20:08

travis napsal:
johny sou vanoce ne?

No tak to ano Silent Hill Homecoming na PC Yes , ale nie su money Silent Hill Homecoming na PC Wall
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeThu 20 Nov 2008 - 22:56

aha a nestačil by ti ani z bazaru xbox 360?radši preferujem ps3 ale v teto setuaci chapu.
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeThu 20 Nov 2008 - 23:29

travis napsal:
aha a nestačil by ti ani z bazaru xbox 360?radši preferujem ps3 ale v teto setuaci chapu.

No vidis, nato som ani nepomyslel...ja by som tiež bral radšej PS3, len keby boli tie money nato...a tiež ešte keď mám PS2 a 3 roky starý PC, čo s tým?
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeFri 21 Nov 2008 - 14:16

do kolik pěněz by si mohl asi se mužu zepta? možna bych se na něco podival?
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 12:59

travis napsal:
do kolik pěněz by si mohl asi se mužu zepta? možna bych se na něco podival?

No dajme napr. do 3 litrov? Silent Hill Homecoming na PC Gossip
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 19:17

Johny napsal:
travis napsal:
do kolik pěněz by si mohl asi se mužu zepta? možna bych se na něco podival?

No dajme napr. do 3 litrov? Silent Hill Homecoming na PC Gossip

No dnes som tú americkú stream verziu skusil spustit na kamošovom notebooku....Samozrejme mu to išlo bez problémov a ja som len tak slintal... Silent Hill Homecoming na PC Hanganim Silent Hill Homecoming na PC Yay Takže chyba bude samozrejme v mojom starom PC...
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 20:02

tak to 3 litru e malo a ty nemaš vlastni prachy? enom se ptam?
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 21:26

travis napsal:
tak to 3 litru e malo a ty nemaš vlastni prachy? enom se ptam?

No so mnou je to takto. Momentalne este chodim na strednu, prachy mam aj vlastne, lenze u mna dlho nevydrzia, pretoze este nezarabam...chcelo by to opat aspon nejaku brigadu cez leto, lenze to je este daleko...alebo by to chcelo vyhrat v nejakej sutazi konzolu alebo jackpot Silent Hill Homecoming na PC 2thumbsu , co je dost nepravdepodobne...takze zatial ostanem asi naprazdno s touto starou PC šunkou Silent Hill Homecoming na PC 2wasntme ....alebo este ze by SH 5 vyslo na PS2 Silent Hill Homecoming na PC G , co je asi tiez nerealne...
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 22:13

sh5 na ps2 nepočitej:D:D tak jedina volba si xbox360 chceš se po něčem podivat?
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 22:16

travis napsal:
sh5 na ps2 nepočitej:D:D tak jedina volba si xbox360 chceš se po něčem podivat?

No možeš sem niečo nahodiť teda Silent Hill Homecoming na PC Wink2 .
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 22:56

ok po něčem se podivam do ceny 3000 jo?
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 23:36

travis napsal:
ok po něčem se podivam do ceny 3000 jo?

ok
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 23:48

divam se a našel sem novej maximal za 4900 kč sory ale nic iniho tak jedině brygada.
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeSun 23 Nov 2008 - 10:25

travis napsal:
divam se a našel sem novej maximal za 4900 kč sory ale nic iniho tak jedině brygada.

No jo, díky i tak....
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeSun 23 Nov 2008 - 12:34

viděl sem z bazaru za 3900 ale nechtěl sem to sem davat nebo eden tam měl vyměnu že by ste se za cenu domluvily ty asi nesi z Olomouce že? ale tam e to na hovno že muže byt pokaženy vyš co?
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeSun 23 Nov 2008 - 13:49

travis napsal:
viděl sem z bazaru za 3900 ale nechtěl sem to sem davat nebo eden tam měl vyměnu že by ste se za cenu domluvily ty asi nesi z Olomouce že? ale tam e to na hovno že muže byt pokaženy vyš co?

No jo nevadí, z Olomouca nejsem Silent Hill Homecoming na PC No ....som zo Slovenska Silent Hill Homecoming na PC G ...
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeSun 23 Nov 2008 - 14:08

hele ja bych ti dal ten odkaz ale chapeš to muže byt nijaky šmejd ktery jenom děla a muže byt pokaženy a tak dale tak radši kup novya nebo počky na přišti rok pry se bude slevnovat ps3 tak bych počkal za kolik to bude.
Návrat nahoru Goto down
Vlastik80
Registrovaný uživatel
Vlastik80


Poeet p?íspivku : 10
Age : 44
Registration date : 31. 10. 08

Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitimeMon 24 Nov 2008 - 19:59

Ano, opravdu má jít příští rok PS3 s cenou dolů, předpokládat se dá pád cen až o 20%. Necháme se překvapit, snad pozitivně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silent Hill Homecoming na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Homecoming na PC   Silent Hill Homecoming na PC Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill Homecoming na PC
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Silent Hill - Homecoming
» Silent hill 5 pro Xbox 360 i PS3 ?
» UDK - Silent Hill 2.2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Homecoming-
Přejdi na: