Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 .: Ostatní Survival horory :.

Goto down 
+9
Rinter
Sparito
bomb
travis
Lenne
Johny
aldaris
g.schreiber
bobulky
13 posters
AutorZpráva
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeWed 15 Oct 2008 - 19:08

??
Jinak jdu hrát The Thing.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeFri 17 Oct 2008 - 21:10

Mám rozehranou klasiku Project zero -kvůli nedostatku filmu asi začnu od začátku - tohle je v jedničce fakt nevýhoda, ale aspoň je to mnohem děsivější - některé pasáže PZ jsou vyloženě infarktové a šílené...dokonce mi to někdy přijdě mnohem víc o nervy než silent (i když Silent mám přeci jen radši)...jinak s the thing jsem neměla tu čest...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeFri 17 Oct 2008 - 21:33

The Thing jsem hrál, není to špatné. Ale Silent Hill mám radši.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 21:45

g.schreiber napsal:
Mám rozehranou klasiku Project zero -kvůli nedostatku filmu asi začnu od začátku - tohle je v jedničce fakt nevýhoda, ale aspoň je to mnohem děsivější - některé pasáže PZ jsou vyloženě infarktové a šílené...dokonce mi to někdy přijdě mnohem víc o nervy než silent (i když Silent mám přeci jen radši)...jinak s the thing jsem neměla tu čest...

Project Zero som hral - tiež dosť dobré - hlavne to fotenie duchov, ale skrátka japonské hororové námety majú svoje čaro....Ale Silent Hill je Silent Hill .: Ostatní Survival horory :. Yay
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeFri 28 Nov 2008 - 12:31

Johny napsal:
g.schreiber napsal:
Mám rozehranou klasiku Project zero -kvůli nedostatku filmu asi začnu od začátku - tohle je v jedničce fakt nevýhoda, ale aspoň je to mnohem děsivější - některé pasáže PZ jsou vyloženě infarktové a šílené...dokonce mi to někdy přijdě mnohem víc o nervy než silent (i když Silent mám přeci jen radši)...jinak s the thing jsem neměla tu čest...

Project Zero som hral - tiež dosť dobré - hlavne to fotenie duchov, ale skrátka japonské hororové námety majú svoje čaro....Ale Silent Hill je Silent Hill .: Ostatní Survival horory :. Yay

Joo, a bylo to podle skutečné události .: Ostatní Survival horory :. Devil .: Ostatní Survival horory :. 3whaaa
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeFri 28 Nov 2008 - 15:22

Lenne napsal:
Johny napsal:
g.schreiber napsal:
Mám rozehranou klasiku Project zero -kvůli nedostatku filmu asi začnu od začátku - tohle je v jedničce fakt nevýhoda, ale aspoň je to mnohem děsivější - některé pasáže PZ jsou vyloženě infarktové a šílené...dokonce mi to někdy přijdě mnohem víc o nervy než silent (i když Silent mám přeci jen radši)...jinak s the thing jsem neměla tu čest...

Project Zero som hral - tiež dosť dobré - hlavne to fotenie duchov, ale skrátka japonské hororové námety majú svoje čaro....Ale Silent Hill je Silent Hill .: Ostatní Survival horory :. Yay

Joo, a bylo to podle skutečné události .: Ostatní Survival horory :. Devil .: Ostatní Survival horory :. 3whaaa

Project Zero podla skutočnej udalosti?
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 11:15

Johny napsal:
Lenne napsal:
Johny napsal:
g.schreiber napsal:
Mám rozehranou klasiku Project zero -kvůli nedostatku filmu asi začnu od začátku - tohle je v jedničce fakt nevýhoda, ale aspoň je to mnohem děsivější - některé pasáže PZ jsou vyloženě infarktové a šílené...dokonce mi to někdy přijdě mnohem víc o nervy než silent (i když Silent mám přeci jen radši)...jinak s the thing jsem neměla tu čest...

Project Zero som hral - tiež dosť dobré - hlavne to fotenie duchov, ale skrátka japonské hororové námety majú svoje čaro....Ale Silent Hill je Silent Hill .: Ostatní Survival horory :. Yay

Joo, a bylo to podle skutečné události .: Ostatní Survival horory :. Devil .: Ostatní Survival horory :. 3whaaa

Project Zero podla skutočnej udalosti?

Jo,jo přesně tak .: Ostatní Survival horory :. Devil
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 14:31

project zero neni podle skutečnych udalsosti kdes to slyšela?
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 20:31

travis napsal:
project zero neni podle skutečnych udalsosti kdes to slyšela?

Od samotných tvůrců, byl inspirován skutečnými událostmi .: Ostatní Survival horory :. Wink3
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 13:12

lene tomu nevěřim .: Ostatní Survival horory :. Wink3
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 10:43

Já jsem o tom taky četl, myslím, že to bylo v Playstation magazínu.
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeSat 24 Jan 2009 - 16:48

Taky jsem to slyšel/četl. Ale dvojka a trojka asi už nejsou insiprovány podle skutečného příběhu. Docela se tomu těžko dá uvěřit. Ale ještě jsem neměl tu čest sejmout duchu starým foťákem.

Teď hraju Clock Tower z SNESu, samozřejmě přes emulátor. Super hra. Uplně mě dokáže vyděsit, i když je to 14 let stará hra. Má několik konců a nejkratší se dá získat za ani né jednu minutu. .: Ostatní Survival horory :. G
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeSun 25 Jan 2009 - 10:14

Rick Deckard napsal:
Taky jsem to slyšel/četl. Ale dvojka a trojka asi už nejsou insiprovány podle skutečného příběhu. Docela se tomu těžko dá uvěřit. Ale ještě jsem neměl tu čest sejmout duchu starým foťákem.

Teď hraju Clock Tower z SNESu, samozřejmě přes emulátor. Super hra. Uplně mě dokáže vyděsit, i když je to 14 let stará hra. Má několik konců a nejkratší se dá získat za ani né jednu minutu. .: Ostatní Survival horory :. G

Clock Tower se mě přes emulátor nepodařil rozjet. Teda zkoušel jsem to jednou a nejelo to, tak jsem to už pak nezkoušel.
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeSun 25 Jan 2009 - 12:01

Jestli budeš chtít poradit se spuštěním emulátoru, tak mi klidně napiš pm.

Dohrál jsem to na všechny konce a musím smeknout klobouk. Hratelnost v té době je přímo úžasná. Hraje se za osiřelou dívku v domě se zvonicí. A kjejímu neštěstí a hráčově potěšení jí nahání vrah s nůžkami a opravdu velkými. Nemá žádné prostředky na obranu, jen může vykrýt útok a utéct do jiné místnosti, ale to jí bere staminu, která ubývá při každé námaze. Nejzajímavějíší mi přišel systém při kterém se mění i děj hry. Stačí udělat nějakou činost jinak a dojde se ke spuštění jiných událostí. A tím se vytváří devět různých konců. Sice jsou si některé podobné až na některé drobnosti, v té době to však musel být velký průlom.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeSun 25 Jan 2009 - 15:33

Rick Deckard napsal:
Jestli budeš chtít poradit se spuštěním emulátoru, tak mi klidně napiš pm.

Dohrál jsem to na všechny konce a musím smeknout klobouk. Hratelnost v té době je přímo úžasná. Hraje se za osiřelou dívku v domě se zvonicí. A kjejímu neštěstí a hráčově potěšení jí nahání vrah s nůžkami a opravdu velkými. Nemá žádné prostředky na obranu, jen může vykrýt útok a utéct do jiné místnosti, ale to jí bere staminu, která ubývá při každé námaze. Nejzajímavějíší mi přišel systém při kterém se mění i děj hry. Stačí udělat nějakou činost jinak a dojde se ke spuštění jiných událostí. A tím se vytváří devět různých konců. Sice jsou si některé podobné až na některé drobnosti, v té době to však musel být velký průlom.

kruci proč to u nás nevyšlo...??? .: Ostatní Survival horory :. Bloodcry
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeSun 25 Jan 2009 - 16:02

To si říkám u každé hry, co se nedostala do evropy.
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeWed 11 Feb 2009 - 20:56

Japonci především používají náměty kde jsou normální lidé...Ve skratce je to myšleno tak že se bude děsivěji hrát za 15cti letou teenagerku z baterkou než za 30ti letého ostříleného vojáka se samopalem v ruce...A pak,Japonci maj raději skrytou a děsivou akci než přímočarou řezbu...Například Forbiden Siren...Srovnejte si třeba Resident evil 4 a tu pasáž kdy jste z Leonem a pak tu pasáž kdy utíkáte z Ashley...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeThu 12 Feb 2009 - 16:49

Dominno napsal:
Japonci především používají náměty kde jsou normální lidé...Ve skratce je to myšleno tak že se bude děsivěji hrát za 15cti letou teenagerku z baterkou než za 30ti letého ostříleného vojáka se samopalem v ruce...A pak,Japonci maj raději skrytou a děsivou akci než přímočarou řezbu...Například Forbiden Siren...Srovnejte si třeba Resident evil 4 a tu pasáž kdy jste z Leonem a pak tu pasáž kdy utíkáte z Ashley...
Jo, svatá pravda! .: Ostatní Survival horory :. Bloodth2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeTue 17 Feb 2009 - 17:47

Takže co třeba udělat příští Silent v jeslích nebo ve školce???děckám nedáme do ruky ani plínky a monstra zvětšíme třikrát...To pak bude teprve SURVIVAL horror... .: Ostatní Survival horory :. Evil
Návrat nahoru Goto down
VooDoo :*
Registrovaný uživatel
VooDoo :*


Poeet p?íspivku : 1
Age : 36
Bydliště : Kroměříž
Registration date : 18. 02. 09

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeWed 18 Feb 2009 - 16:49

Dominno napsal:
Srovnejte si třeba Resident evil 4
Když už jsi u toho re4 myslím že tohle je hra která se řadí do kategorie best off horrors a pokud se zadaří tak do konce roku bude pokračovaní na pC
Návrat nahoru Goto down
http://www.xfire.com/profile/mastodontni0samice/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeWed 4 Mar 2009 - 10:53

forbidden siren může být dobrá pařba ...
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeWed 25 Mar 2009 - 0:07

Sareavok napsal:
forbidden siren může být dobrá pařba ...

jo a zároveň asi jediná hra která je snad doslovným překladem žánru survival horor - sice je to členěný misema - resp. epizodama, ale děsivý a musíš prostě přežít (i se "sightjackem" = vidíš očima démonů to není žádná sranda...

jinak naprostý souhlas s dominino - hrát za obyčejné lidi je mnohem děsivější a svým způsobem autentičtější - mě napadlo něco podbnýho z RE2 (part za Claire) kde hraješ buď za slušně ozbrojenou Claire, nebo za bezbrannou osmiletou holku...

tak mě napadá - bylo by supr hrát v příštím díle silentu za sedmiletou Alessu .: Ostatní Survival horory :. Yes
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Dark Valeria
Lying Creature
Dark Valeria


Poeet p?íspivku : 42
Age : 36
Bydliště : Praha
Registration date : 16. 07. 09

.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitimeFri 17 Jul 2009 - 10:10

g.schreiber napsal:
Mám rozehranou klasiku Project zero -kvůli nedostatku filmu asi začnu od začátku - tohle je v jedničce fakt nevýhoda, ale aspoň je to mnohem děsivější - některé pasáže PZ jsou vyloženě infarktové a šílené...dokonce mi to někdy přijdě mnohem víc o nervy než silent (i když Silent mám přeci jen radši)...jinak s the thing jsem neměla tu čest...

souhlasim akorat to taky hraju Razz

se tam motam jak ozralka Smile)
pritel me vzdy navadi ja nemam absolutni smysl pro orientaci takze vsude bloudim Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://theyautjagirl.deviantart.com/
Sponsored content





.: Ostatní Survival horory :. Empty
PříspěvekPředmět: Re: .: Ostatní Survival horory :.   .: Ostatní Survival horory :. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
.: Ostatní Survival horory :.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Obecná diskuze-
Přejdi na: