Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?

Goto down 
+10
Dalihrob
Frankie8
Dearth
Vincristine
Dark Valeria
bomb
pepazdepa
g.schreiber
bobulky
Pyramid Head
14 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeThu 28 Aug 2008 - 19:15

Podlě mě je teda nejstrašidelnější Silent hill3 atmosféra lokace prostě všechno
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeThu 28 Aug 2008 - 22:56

Žádnej neni moc strašidelný, ale asi první díl. .)
Moc si z toho totiž nepamatuju .)
Aspoň to mělo teda strašidelnej start, když už nic jinýho .)
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeThu 28 Aug 2008 - 23:00

děsily mě všechny, ale nejvíc jednička (i soundtrack z jedničky je nejděsivější především unreleased trax)...ona ta hudba a zvuky udělá hodně...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeFri 29 Aug 2008 - 1:43

Nevim jestli to je daný mým mladým věkem, opuštěnou chalupou na vesnici nebo něčím jiným, ale odjakživa jsem se nejvíc bál u SH1...
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeFri 29 Aug 2008 - 9:38

To bude tou chatou. A u jedničky se dá i bát.
... Taky jsi byl malý. A měl jsi ma...
No, každopádně je v jiných dílech strachu úplný hovno .)
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeFri 29 Aug 2008 - 12:28

Já si taky myslým, že jednička je asi nejlepší. Všechny jsou dobrý, ale v jedničce nevíte celou dobu co se to vlastně děje.
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeFri 29 Aug 2008 - 15:45

Hm takže koukam že všichni se bojíte nejvíc silent hill1 já jsme hrál první Sh3 pak teprve Sh1 a Sh3 jsme hrál asi ve 14 letech proto je pro mě nestrašidelnější jinak sh4 už mi nepřišla vůbec děsivá spíš akční.
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeFri 29 Aug 2008 - 15:47

Jj a mimochodem pěknej obrázek g.scheiber :-)
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeFri 29 Aug 2008 - 19:54

Silent Hill 4 je docela psycho, celkem.
Návrat nahoru Goto down
Dark Valeria
Lying Creature
Dark Valeria


Poeet p?íspivku : 42
Age : 36
Bydliště : Praha
Registration date : 16. 07. 09

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeSun 19 Jul 2009 - 13:41

ja se bala u vsech ale nejvic u sh1 a 2, u trojky moc ne protoze ji hral pritel a ja se koukala Smile
kdyz jen koukam a nehraju tak to zase neni takovy trauma Smile

ale u origins sem se taky bala a homecoming taky Smile

ve 4 jen tech trapnych duchu,m me spis vytaceli teda Smile
Návrat nahoru Goto down
http://theyautjagirl.deviantart.com/
Vincristine
Insane Cancer
Vincristine


Poeet p?íspivku : 71
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 21. 06. 08

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeWed 29 Jul 2009 - 13:17

Dark Valeria napsal:
ja se bala u vsech ale nejvic u sh1 a 2, u trojky moc ne protoze ji hral pritel a ja se koukala Smile
kdyz jen koukam a nehraju tak to zase neni takovy trauma Smile

ale u origins sem se taky bala a homecoming taky Smile

ve 4 jen tech trapnych duchu,m me spis vytaceli teda Smile
Co vsichni mate proti tem duchum? jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Brood vzdyt sou strasne morbidni a skvely jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Yay
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/user/VincristineMejci
Dearth
Registrovaný uživatel
Dearth


Poeet p?íspivku : 4
Age : 36
Registration date : 08. 05. 09

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeSun 14 Mar 2010 - 18:47

bobulky napsal:
Žádnej neni moc strašidelný, ale asi první díl. .)
Moc si z toho totiž nepamatuju .)
Aspoň to mělo teda strašidelnej start, když už nic jinýho .)

ja si tiez myslim ze prvi,ulez vdaka nadseniu z hrozy Smile
ale 4 je najbrutalnejsia zatial...
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeMon 15 Mar 2010 - 13:36

1 díl, každopádně jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Wink2
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeSat 20 Mar 2010 - 14:54

Přesunuto, týká se to všech Silent Hillů. O zkouškovém to tu pročistím od duplicitních témat.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeSat 20 Mar 2010 - 19:41

Taky by se už mělo založit sanostatný téma na Silent Hill: Shattered Memories.
Návrat nahoru Goto down
Dalihrob
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 15
Age : 34
Registration date : 05. 04. 10

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeMon 5 Apr 2010 - 22:33

Pro mě SH1. Hrál jsem jej jako první a ten strach co jsem si tehdy vychutnal byl monstrózní. A i teď mi z něj není nejlépe. to ostatní díly nezvládly i když jsem se taky bál.
Návrat nahoru Goto down
http://www.mortemzine.net
wasago
Registrovaný uživatel
wasago


Poeet p?íspivku : 3
Age : 42
Registration date : 13. 04. 10

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeSun 18 Apr 2010 - 23:14

No ja se bojim zrovna ted nejvic u Homecoming:D
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeSun 18 Apr 2010 - 23:21

Ani nevím,nejhorší je když dohraju a děsím se toho co bude dál... jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Yay
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeMon 19 Apr 2010 - 7:43

Dominno napsal:
Ani nevím,nejhorší je když dohraju a děsím se toho co bude dál... jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Yay
To máš pravdu, to je děsivější než všechny díly dohromady.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeMon 19 Apr 2010 - 8:06

Lol, taky jsi pak posranej, když to dohraješ večer? Tak, že se bojíš jít i na záchod? jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? G
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeMon 19 Apr 2010 - 14:05

Sol!d_Sn@k3 napsal:
Lol, taky jsi pak posranej, když to dohraješ večer? Tak, že se bojíš jít i na záchod? jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? G
No jeje, nejlepší bylo, když jsem za zády měl dveře na předsíň, kde byla tma jak v pytli. Já měl strach se ohlédnout jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? G
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeMon 19 Apr 2010 - 14:12

No jo, ty deře. Nikdy nevíš, co od nich čekat. jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? 2giggle
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeMon 19 Apr 2010 - 15:41

bomb napsal:
No jo, ty deře. Nikdy nevíš, co od nich čekat. jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? 2giggle
Hlavně jsem je pořád nechával otevřené jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeMon 19 Apr 2010 - 17:27

NOOO!!! To je přesně vono jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Rolf . Já hrál první SH někdy v 11 letech a od tý doby se nejvíc bojím tmy (nesmějte se mi za to jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Brood )...A přesně tenhle nepříjemnej pocit mám taky, když jsou otevřený dveře do "nikam". Anebo su dycky posratej, když jdu od kámoše v pátek večer (bo i sobotu ráno) a jdu kolem hřbitova. Kdysi jsem chodil i kolem nejstaršího opuštěného domu ve vesnici, u kterýho byla dokonce i mezera v sérii pouličního osvětlení (tam jsem vždycky radši utíkal jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? 2giggle ). Ten už ale naštěstí zbourali a stavěj tam ted novej...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitimeMon 19 Apr 2010 - 19:16

Sol!d_Sn@k3 napsal:
NOOO!!! To je přesně vono jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Rolf . Já hrál první SH někdy v 11 letech a od tý doby se nejvíc bojím tmy (nesmějte se mi za to jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Brood )...A přesně tenhle nepříjemnej pocit mám taky, když jsou otevřený dveře do "nikam". Anebo su dycky posratej, když jdu od kámoše v pátek večer (bo i sobotu ráno) a jdu kolem hřbitova. Kdysi jsem chodil i kolem nejstaršího opuštěného domu ve vesnici, u kterýho byla dokonce i mezera v sérii pouličního osvětlení (tam jsem vždycky radši utíkal jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? 2giggle ). Ten už ale naštěstí zbourali a stavěj tam ted novej...
Tak po hraní SH bych určitě okolo temného opuštěného domu nešel jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Yes Ach jo, pořád jsem v tom hotelu a nic se tu neděje, žádná monstra, žádná krev na stěnách, žádný Pyramiďák... jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?   jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
jake silent hill je podle vas nejstrašidelnější?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» UDK - Silent Hill 2.2
» Silent Hill 2.5
» Silent Hill 2 OST

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Cafe 5to2-
Přejdi na: