Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro)

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
SciUphon
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 2
Age : 35
Registration date : 18. 08. 08

SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Empty
PříspěvekPředmět: SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro)   SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Icon_minitimeThu 21 Aug 2008 - 23:54

Chtěl bych se zeptat kde přesně jsou tyto dveře a jak se k nim dostanu...vždy když slezu na koleje a jdu do toho tunelu...tak mě přejede vlak...jsem se dostal k tomu že jsem použil i plánek,ale stejně mě opet přejel vlak SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Evil ...prosim o radu... děkuju.. SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro)   SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Icon_minitimeFri 22 Aug 2008 - 10:03

SciUphon napsal:
Chtěl bych se zeptat kde přesně jsou tyto dveře a jak se k nim dostanu...vždy když slezu na koleje a jdu do toho tunelu...tak mě přejede vlak...jsem se dostal k tomu že jsem použil i plánek,ale stejně mě opet přejel vlak SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Evil ...prosim o radu... děkuju.. SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Shrulesb
Bohužel si teď nevzpomenu na název stanice, ale když ke dveřím dojdeš, jsou hned na začátku tunelu, vedle nástupiště, zkus je, nejdou otevřít a pak prchej rychle zpět na nástupiště, spustí se animace kdy tě vlak málem přejede. Měla by to být Hazel street. Taky jsem se tu zasekl, když jsem to hrál prvně.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
SciUphon
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 2
Age : 35
Registration date : 18. 08. 08

SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro)   SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Icon_minitimeFri 22 Aug 2008 - 10:13

jo dik..von to je ten druhej konec tunelu...už to mám.. SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) 2thumbsu a musi se tam projit přes st 2 tima podchodama....dik..
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro)   SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Icon_minitimeFri 22 Aug 2008 - 11:16

SciUphon napsal:
jo dik..von to je ten druhej konec tunelu...už to mám.. SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) 2thumbsu a musi se tam projit přes st 2 tima podchodama....dik..
Není zač. SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
santusak
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 36
Registration date : 29. 06. 09

SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Empty
PříspěvekPředmět: stanice cislo 3 metro   SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Icon_minitimeWed 8 Jul 2009 - 10:24

Zdravim,

Lidi jsme bud uplne blbej, nebo slepej, ja proste ty vervene osvetleny dvere nevidim, to jsem presel cely 3. nastupiste(Bergen street) skrz naskrz i podle planku. Jediny dvere, co tam jsou je takova hnusna branka, na konci nastupiste, ktera je zamecena. Kdyz se dostanu za ni, takl se okamzite spusti animace, nemuzu se hybat a skoncim rozsekanej pod metrem. To sany je i na druhym konci. Uz jsme to valil i podle navodu-uplne se stejnym vysledkem. Kdyz zkousim jit na 4. nastupiste, dojdu do urcite vzdalenosti, kdy Heather "nekdo" hodi do koleji a ozve se vlak. Kdyz rychle vylezu na peron, tak vlak neprijede a nic se nestane. UZ jsme zoufalej, poradi nekdo.
diky
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro)   SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Icon_minitimeWed 8 Jul 2009 - 16:00

Je to už teda nějakej ten čas co jsem to pařil (bohužel teda nevím název stanice), ale nejřív musíš seskočit dolů z toho nástupiště přímo do kolejí, pak půjdeš (myslím že doprava) přímo do tunelu a za chvilku tam uvidíš dveře s tím červeným světlem. Ty dveře musíš zkusit otevřít (oni ale budou zamčen) a pak se ozve vlak a přiběhnou ty psi. S těma se ale nevotravuj. Ty se musíš rychle otočit doleva a rychle utíkat zpátky z toho tunelu k nástupišti, na který musíš vylízt.
Když to totiž nestihneš tak tě přejede vlak, ale toho času na to je jakžtakž dost.

Doufám, že sem ti pomohl.
SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Grin3 SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Grin3

Jo, ale už si nepamatuju, jestli to je to nástupiště, co do těch kolejí shodí Heather ten duch nebo ne. Ale myslím že by toměla bejt ta Hazel street, jak psal aldaris.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro)   SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Icon_minitimeWed 8 Jul 2009 - 17:24

bomb napsal:
Je to už teda nějakej ten čas co jsem to pařil (bohužel teda nevím název stanice), ale nejřív musíš seskočit dolů z toho nástupiště přímo do kolejí, pak půjdeš (myslím že doprava) přímo do tunelu a za chvilku tam uvidíš dveře s tím červeným světlem. Ty dveře musíš zkusit otevřít (oni ale budou zamčen) a pak se ozve vlak a přiběhnou ty psi. S těma se ale nevotravuj. Ty se musíš rychle otočit doleva a rychle utíkat zpátky z toho tunelu k nástupišti, na který musíš vylízt.
Když to totiž nestihneš tak tě přejede vlak, ale toho času na to je jakžtakž dost.

Doufám, že sem ti pomohl.
SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Grin3 SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Grin3

Jo, ale už si nepamatuju, jestli to je to nástupiště, co do těch kolejí shodí Heather ten duch nebo ne. Ale myslím že by toměla bejt ta Hazel street, jak psal aldaris.
Ta s tím duchem to není určitě, to je St. Renata College. S těmi dveřmi by to měla být Hazel Street, jakmile dojdeš k jednomu konci nástupiště, kamera by se měla natočit tak, abys je viděl. Když jsem to hrál prvně, taky jsem se v metru hrozně dlouho motal.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro)   SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SH3 červeně osvětlené dveře na st č.3 (metro)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Tatí...Pomoz mi !!!-
Přejdi na: