Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Velký dotaz

Goto down 
+6
bomb
Frankie8
Akira
Rinter
aldaris
kukee
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
kukee
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 2
Age : 33
Registration date : 02. 07. 08

Velký dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Velký dotaz   Velký dotaz Icon_minitimeWed 2 Jul 2008 - 22:27

hele lidi vim, že to sem moc asi nepatří, ale dokoukal jsem film a totálně nechápu konec. Co se s nima stalo, že jsou vedle sebe a nevidí se? Vim, že jedinej kdo mi na to může odpovědět jste vy hráči protože jste v příběhu napřed tak prosíííím.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Velký dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velký dotaz   Velký dotaz Icon_minitimeThu 3 Jul 2008 - 9:33

kukee napsal:
hele lidi vim, že to sem moc asi nepatří, ale dokoukal jsem film a totálně nechápu konec. Co se s nima stalo, že jsou vedle sebe a nevidí se? Vim, že jedinej kdo mi na to může odpovědět jste vy hráči protože jste v příběhu napřed tak prosíííím.
Jestli jsem to dobře pochopil, tak se vrátili do jiného světa.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Velký dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velký dotaz   Velký dotaz Icon_minitimeThu 3 Jul 2008 - 9:42

Nebo že se nevrátili do toho normálního světa, ale zůstali v tom "Silent Hill světě"
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
kukee
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 2
Age : 33
Registration date : 02. 07. 08

Velký dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velký dotaz   Velký dotaz Icon_minitimeFri 4 Jul 2008 - 21:44

moc moc dekuju Smile
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Velký dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velký dotaz   Velký dotaz Icon_minitimeMon 6 Dec 2010 - 15:18

spíš proto, aby démon mohl opustit Silent Hill a přivést temnotu dál, až za hranice Silent Hillu.. toho démona myslím dřímajícího v Sharon, stačí se podívat na konec jak se ta malá tváří a je to jasné;o) Proto omdlela, když v kostele za ní démon vyšplhal po žebříku, hm:o) Lup a byl v níSurprised)
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Velký dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velký dotaz   Velký dotaz Icon_minitimeMon 6 Dec 2010 - 16:20

Akira napsal:
spíš proto, aby démon mohl opustit Silent Hill a přivést temnotu dál, až za hranice Silent Hillu.. toho démona myslím dřímajícího v Sharon, stačí se podívat na konec jak se ta malá tváří a je to jasné;o) Proto omdlela, když v kostele za ní démon vyšplhal po žebříku, hm:o) Lup a byl v níSurprised)

A hned je tu námět na pokračování a další díl SH. Velký dotaz G A pak že v SH už došli nápady. Silent - Bezedná studnice možností. Velký dotaz Grin3
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Velký dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velký dotaz   Velký dotaz Icon_minitimeMon 6 Dec 2010 - 21:16

Frankie8 napsal:
Akira napsal:
spíš proto, aby démon mohl opustit Silent Hill a přivést temnotu dál, až za hranice Silent Hillu.. toho démona myslím dřímajícího v Sharon, stačí se podívat na konec jak se ta malá tváří a je to jasné;o) Proto omdlela, když v kostele za ní démon vyšplhal po žebříku, hm:o) Lup a byl v níSurprised)

A hned je tu námět na pokračování a další díl SH. Velký dotaz G A pak že v SH už došli nápady. Silent - Bezedná studnice možností. Velký dotaz Grin3

No jo, ale vždyť se to furt opakuje. vždycky se tam někdo ztratí, někdo další ho jde hledat... Znáte to, že jo? Je to pořád dokola. zachvilku se to bude jmenovat "Ztráty a nálezy v Silent Hillu". No nic, to byl jen takovej můj osobní povzdech. Velký dotaz 2err
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Velký dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velký dotaz   Velký dotaz Icon_minitimeMon 6 Dec 2010 - 22:39

za to ty by ses tam našel hned Velký dotaz Grin3
hihi
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Velký dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velký dotaz   Velký dotaz Icon_minitimeMon 6 Dec 2010 - 23:29

Jednoho krásného dne to otitulkuju. Dokonce jsem jim i psal PM. Jen na to mít čas...