Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejstrašidelnější okamžiky

Goto down 
+3
mortalscream
pepazdepa
bomb
7 posters
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Nejstrašidelnější okamžiky Empty
PříspěvekPředmět: Nejstrašidelnější okamžiky   Nejstrašidelnější okamžiky Icon_minitimeMon 9 Jun 2008 - 16:40

Co nebo kde to pro vás v této hře bylo nejděsivější?
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Nejstrašidelnější okamžiky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejstrašidelnější okamžiky   Nejstrašidelnější okamžiky Icon_minitimeTue 10 Jun 2008 - 15:38

Obří zrcadlo Nejstrašidelnější okamžiky Wah
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Nejstrašidelnější okamžiky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejstrašidelnější okamžiky   Nejstrašidelnější okamžiky Icon_minitimeWed 11 Jun 2008 - 13:20

To já sem se vyděsil na tom místě, kde v sanatoriu procházíte chodbou v alternativní dimenzi a najednou se začne ozývat ten hlas staré ženy jak někomu říká, že ho nenávidí. Myslím že by to měla být Travisova matka.
Návrat nahoru Goto down
mortalscream
Registrovaný uživatel
mortalscream


Poeet p?íspivku : 14
Age : 30
Registration date : 27. 09. 08

Nejstrašidelnější okamžiky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejstrašidelnější okamžiky   Nejstrašidelnější okamžiky Icon_minitimeSat 27 Sep 2008 - 21:24

Nejhorší bylo běhat po sanotariu a poslouchat ty strašný skřeky který vydávali ty proradný stíny,jak já sem je nesnášel........
Návrat nahoru Goto down
SinRaptor
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 35
Registration date : 30. 12. 08

Nejstrašidelnější okamžiky Empty
PříspěvekPředmět: černobílá scéna   Nejstrašidelnější okamžiky Icon_minitimeTue 30 Dec 2008 - 23:27

Jelikož jsem po chvilce hraní zjistil, že je velkou oblibou čekat potvory hned jak vylezu ze dvěří, už mě to nijak netrklo... ale v druhém sanatoriu jsem lehce povyskočil v tom momentě, kdy se prostředí změní do již zmiňované černobílé barvy. Se sluchátkama na uších a hodně nahlas, velice sugestivní... Dál jsem se zatím nedostal, tak uvídíme... Nejstrašidelnější okamžiky Sneaky
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Nejstrašidelnější okamžiky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejstrašidelnější okamžiky   Nejstrašidelnější okamžiky Icon_minitimeSat 14 Feb 2009 - 14:19

Ta část v sanatoriu, kdy se spustí hlas Trevisovi matky, taky považuju za nejstrašidelnějíší moment.. V tu chvíli jsem povyskočil. Začal se Trevisem otáčet okolo, kontroloval jestli se na mě neblíží nějaké monstrum. Druhý lek jsem měl pak v divadle, kdy ze stropu visí loutky. Z nich mám pořád největší strach. Dokonce jsem na ně začal střílet ještě ve chvíli, kdy neožily. Prostě paranoia. To mám z toho, že mi připomínají mi pavouky a ty já nesnáším. Pohybují se po stropě a vydávají ten strašný zvuk. Logicky divadlo je část, kde vypotřebuju nejvíce nábojů. Nejstrašidelnější okamžiky G Musím si někde svoji fóbii kompenzovat.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Nejstrašidelnější okamžiky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejstrašidelnější okamžiky   Nejstrašidelnější okamžiky Icon_minitimeSun 15 Feb 2009 - 18:01

Hmmm, asi jo. Tam u tý matky to bylo opravdu děsivé. Ale taky jsem se bál tam, když se mělo jít přes tu skládku jak tam je v pozadí slyšet "Pyramid Head?". Kdyby to bylo v noci a pršelo tam a já to hrál pod peřinou, tak by ta atmosféra byla ještě mnohem silnější...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Ezechiel
Lying Creature
Ezechiel


Poeet p?íspivku : 29
Age : 35
Registration date : 01. 02. 16

Nejstrašidelnější okamžiky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejstrašidelnější okamžiky   Nejstrašidelnější okamžiky Icon_minitimeMon 1 Feb 2016 - 15:57

Asi z mého pohledu byla pro mě nejtěžší chvíle, co Travis složil Flauros a měl pobíhat v Otherworldu pomocí dětské mapy, která byla totálně nepřesná.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejstrašidelnější okamžiky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejstrašidelnější okamžiky   Nejstrašidelnější okamžiky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejstrašidelnější okamžiky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill Origins-
Přejdi na: