Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Neumí tu někdo HTML a má hafo času?

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Empty
PříspěvekPředmět: Neumí tu někdo HTML a má hafo času?   Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Icon_minitimeWed 16 Aug 2006 - 18:23

navrhuji naroubovat toto fórum na nějakou oficiální českou SH stránku - já si zamlouvám překlad zahraničních materiálů (všechno možné...) lol!
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neumí tu někdo HTML a má hafo času?   Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Icon_minitimeWed 16 Aug 2006 - 20:32

No jo,ale jak by to šlo udělat ? s tímhle tím nemám vůbec žádné zkušenosti scratch
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neumí tu někdo HTML a má hafo času?   Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Icon_minitimeWed 16 Aug 2006 - 21:03

proto by to chtělo nějakýho fandu, co rozumí html (u mě se dá mluvit jen o povrchní znalosti...) study nějaký celkový layout stránek už by nemělo být problém vymyslet, přinejhorším okopírujem od zahraničních sousedů Wink
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Empty
PříspěvekPředmět: Stránky   Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Icon_minitimeWed 16 Aug 2006 - 21:20

Hm..to by nebylo marné,vlastně žádná oficiální stránka česká není co?Snad se někdo najde,kdo tomu více rozumí Smile Já už to jdnou zkoušela a moc slavně to teda nedopadlo Neumí tu někdo HTML a má hafo času? 27016 ..vůbec to nešlo..ale vůbec Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Nene Neumí tu někdo HTML a má hafo času? 27016
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neumí tu někdo HTML a má hafo času?   Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Icon_minitimeWed 16 Aug 2006 - 23:52

snad se někdo najde, vždyť se podívej kolik zemí má oficiální SH stránky:

japonci
zase japonci
talijáni
španělé
made in taiwan
frantíci
rusáci
němci
ještě jednou němci
a nakonec poláci
...

a ještě hafec anglickejch stránek a spousty dalších (i český...ale zaměřený třeba jen na jednu hru Sad )

pořád není dostatek motivace? lol!
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neumí tu někdo HTML a má hafo času?   Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Icon_minitimeThu 17 Aug 2006 - 20:07

Ale jistě je to motivace,ale ještě to tak umět scratch Smile
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neumí tu někdo HTML a má hafo času?   Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Icon_minitimeFri 18 Aug 2006 - 8:58

Návrat nahoru Goto down
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neumí tu někdo HTML a má hafo času?   Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Icon_minitimeFri 1 Sep 2006 - 0:29

Myslíte si někdo,že by bylo reálný vytvořit nějaký kloudný SH stránky,viz ty polský (mimochodem,poláci maj asi fakt nejlepši stránky co sem viděl)? Nemusel by možná být problém dohodnout se s webmasterem těch stránek,ohledně překladu do češtiny a požehnání nějákýho copyrightu,kterej asi ani nebude.... Umí někdo polsky?
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neumí tu někdo HTML a má hafo času?   Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Icon_minitimeFri 1 Sep 2006 - 12:56

Shadow Follower napsal:
Myslíte si někdo,že by bylo reálný vytvořit nějaký kloudný SH stránky,viz ty polský (mimochodem,poláci maj asi fakt nejlepši stránky co sem viděl)? Nemusel by možná být problém dohodnout se s webmasterem těch stránek,ohledně překladu do češtiny a požehnání nějákýho copyrightu,kterej asi ani nebude.... Umí někdo polsky?
Ty polský jsou fakt špičkový,už jsem něco z toho přeložila,není to tak těžký,polština je docela lehká (i když ze začátku mi dělala problémy),nebyl by to vůbec špatný nápad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neumí tu někdo HTML a má hafo času?   Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Icon_minitimeSat 2 Sep 2006 - 10:47

polština je špatná, proto umím anglicky Smile a asi umím dobře, když ji soukromě doučuju a lidi mi za to i platí lol!

takže kdyby bylo potřeba s něčím pomoct, jsem při ruce...
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neumí tu někdo HTML a má hafo času?   Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Icon_minitimeSat 2 Sep 2006 - 11:05

pepazdepa napsal:
polština je špatná, proto umím anglicky Smile a asi umím dobře, když ji soukromě doučuju a lidi mi za to i platí lol!

takže kdyby bylo potřeba s něčím pomoct, jsem při ruce...
Fakt ?? Doučuješ ?? To bych tež někdy potřebovala Neumí tu někdo HTML a má hafo času? 27016 Ale pochybuji,že by nám to ten webmaster dovolil to překopírovat Neutral
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neumí tu někdo HTML a má hafo času?   Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Icon_minitimeSat 2 Sep 2006 - 11:42

ano, doučuji Smile jinak se nemusí kopírovat, stačí pozměnit design a pár textíků napsat jinak+přidat něco vlastního a oni budou prd vědět Wink
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Empty
PříspěvekPředmět: Html   Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Icon_minitimeSat 2 Sep 2006 - 13:17

pepazdepa napsal:
ano, doučuji Smile jinak se nemusí kopírovat, stačí pozměnit design a pár textíků napsat jinak+přidat něco vlastního a oni budou prd vědět Wink
Já to zkoušela,ale tam toho tolik je ,že změnit pozici třeba obrázku je neskutečný,skoro to nejde Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Evil hned v náhledu to škočí úplně jinam než chceš,je to dost síla,ale zkoušela jsem dávat ty samé obrázky, co mají a pouze nahradit ten polský text českým,to jde skvěle Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neumí tu někdo HTML a má hafo času?   Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Icon_minitimeSat 2 Sep 2006 - 21:11

Já bych byl pro to zkusit. Btw,stejně to asi nebude chráněný copyrightem...
Návrat nahoru Goto down
mastersko
Lying Creature
mastersko


Poeet p?íspivku : 25
Age : 30
Registration date : 24. 03. 07

Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neumí tu někdo HTML a má hafo času?   Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Icon_minitimeSat 24 Mar 2007 - 23:02

Možná bych se do něčeho zkusil pustit, zkušenosti s html(i php) mám, grafiku dělám v photoshopu...
Otázka zní - mám se do toho opravdu pouštět?
Potřeboval bych někoho nějakého pomocníka(obsah,članky apod.)
Díky za odpověd Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Thumbsup
Moje stránky - http://elm-street.unas.cz/


Naposledy upravil dne Sun 25 Mar 2007 - 11:16, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://elm-street.unas.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neumí tu někdo HTML a má hafo času?   Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Icon_minitimeSun 25 Mar 2007 - 10:01

Docela hezký web... Neumí tu někdo HTML a má hafo času? 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
mastersko
Lying Creature
mastersko


Poeet p?íspivku : 25
Age : 30
Registration date : 24. 03. 07

Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neumí tu někdo HTML a má hafo času?   Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Icon_minitimeSun 25 Mar 2007 - 11:14

Sareavok napsal:
Docela hezký web... Neumí tu někdo HTML a má hafo času? 2thumbsu
Dík Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Yay
Ale,
citace :
otázka zni - mám se do toho opravdu puštět?
Mám?
Návrat nahoru Goto down
http://elm-street.unas.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neumí tu někdo HTML a má hafo času?   Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Icon_minitimeTue 27 Mar 2007 - 17:18

Řekl bych že ten co tu je stačí...no nevím, jsem jenom návštěvník i když bych se klidně pustil do SH4 sekce jestli bude zájem... Neumí tu někdo HTML a má hafo času? 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neumí tu někdo HTML a má hafo času?   Neumí tu někdo HTML a má hafo času? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Neumí tu někdo HTML a má hafo času?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Obecná diskuze-
Přejdi na: