Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Diskuse o ději

Goto down 
+8
g.schreiber
vatiell
bomb
Rinter
Peter
vokoca
bobulky
pepazdepa
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeMon 7 Apr 2008 - 20:16

Hra už je nějaký ten pátek na pultech (dokonce i na PS2, leč pouze NTSC) tak bychom tu mohli podiskutovat o příběhu... Diskuse o ději Grin3

Já osobně jsem teprve v motelu čili nějaké velké teoretizování nemůžu dělat, jen mě napadla jedna věc:

Zrcadla
- SH2 Taneční pokoj a v něm Angela
- SH3 Mirror Room v Nemocnici
- SH0 Zrcadla jako teleport (hodilo by se svou velikostí zmínit zrcadlo v divadle)

Je to jen parafráze na Alenku v říši divů a "svět za zrcadlem", oblíbenou to pohádku Alessy, nebo je v tom něco víc?
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeSun 13 Apr 2008 - 11:35

Hmm, třeba mají autoři trauma z dětství. . .

Zrdcadlové šílenství, nebo tak něco. Celkem běžný.
Návrat nahoru Goto down
vokoca
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 18
Age : 30
Registration date : 03. 01. 08

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeWed 16 Apr 2008 - 19:15

Teprve v motelu? Tak to už seš skoro na konci! Very Happy
Já to hrál na PSP a je to dobrý, akorát mě štvaly ty rozpadávající zbraně!
PS: konečne sem zas někdo něco napsal!
Návrat nahoru Goto down
Peter
Registrovaný uživatel
Peter


Poeet p?íspivku : 6
Age : 53
Registration date : 26. 04. 08

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeSun 27 Apr 2008 - 10:56

SH Origins už mám dohratý.Ale začal jsem znova.
Návrat nahoru Goto down
Peter
Registrovaný uživatel
Peter


Poeet p?íspivku : 6
Age : 53
Registration date : 26. 04. 08

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeSun 27 Apr 2008 - 10:58

Jsou tam zase různé konce a jiné VYCHYTÁVKY. Diskuse o ději Evil
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeMon 28 Apr 2008 - 18:12

Peter napsal:
SH Origins už mám dohratý.Ale začal jsem znova.

Vážně? Mohl bys mi prosím poreferovat o hře? : D
Návrat nahoru Goto down
Peter
Registrovaný uživatel
Peter


Poeet p?íspivku : 6
Age : 53
Registration date : 26. 04. 08

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeMon 28 Apr 2008 - 19:43

Mohla by být delší.Taky je tam docela málo hádanek.Ale jinak dobrý. Diskuse o ději Evil ]
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeTue 29 Apr 2008 - 18:33

Mluví se o tom, že je to remake prvního dílu, je to pravda?
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeTue 29 Apr 2008 - 19:03

Císař Napoleon Bonaparte napsal:
Mluví se o tom, že je to remake prvního dílu, je to pravda?

Není. Odehrává se to chronologicky před prvním díle. Potkáš tam lidi jako Dahliu, Kaufmanna... Konkrétně začíná momentem, kdy zapálí s Alessou dům
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Peter
Registrovaný uživatel
Peter


Poeet p?íspivku : 6
Age : 53
Registration date : 26. 04. 08

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeThu 1 May 2008 - 13:28

Není to remake 1 dílu.Je to ještě před 1 dílem.Hraju to už potřetí.Mám brýle pro noční vidění a ufounskou zbran.Takže Pohoda Klídek A tabáček. Diskuse o ději Evil
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeFri 2 May 2008 - 8:45

A to nejduležitější: je to vůbec kvalitně na úrovni alespoň SH2?
Tj. žádná velká "Amerikanizace"?
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeThu 8 May 2008 - 8:01

Neměj strack, je to plnokrevnej 100% SILENT HILL, přesně takovej, jako první tři díly. Ještě že si to v konami od climaxu vzali zpátky a předělali to a proto se to zpozdilo asi o třičtvrtě roku, ale není pochyb o tom, že se to skutečně vyplatilo.
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeThu 8 May 2008 - 23:54

bomb napsal:
Neměj strack, je to plnokrevnej 100% SILENT HILL, přesně takovej, jako první tři díly. Ještě že si to v konami od climaxu vzali zpátky a předělali to a proto se to zpozdilo asi o třičtvrtě roku, ale není pochyb o tom, že se to skutečně vyplatilo.

Musím souhlasit, má to ten SHčkovskej feeling - jen škoda při konverzi absence štráfování, otáčení a normálně otočny kamery a taky "průlomového" nápadu nechat rozbít zbraně (i když s vrhacíma věcma byla ze začátku celkem sranda...)
Návrat nahoru Goto down
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeSat 9 Aug 2008 - 0:21

pepazdepa napsal:
bomb napsal:
Neměj strack, je to plnokrevnej 100% SILENT HILL, přesně takovej, jako první tři díly. Ještě že si to v konami od climaxu vzali zpátky a předělali to a proto se to zpozdilo asi o třičtvrtě roku, ale není pochyb o tom, že se to skutečně vyplatilo.

Musím souhlasit, má to ten SHčkovskej feeling - jen škoda při konverzi absence štráfování, otáčení a normálně otočny kamery a taky "průlomového" nápadu nechat rozbít zbraně (i když s vrhacíma věcma byla ze začátku celkem sranda...)

Co takhle se vrátit zpátky k diskusi o ději.
Zeptám se tedy na otázku: co nového jsme u Origins dozvěděli?
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeWed 13 Aug 2008 - 23:08

vatiell napsal:

Co takhle se vrátit zpátky k diskusi o ději.
Zeptám se tedy na otázku: co nového jsme u Origins dozvěděli?

tak třeba z dokumentů že obavy gordona se jistý úředník/ce snažil vyřešit ale nic se nezjistilo, - jeden z klíčových svědků byl Kaufmann (který mimochodem sestřičku Lisu prznil už v 16 Diskuse o ději Knife ) taky zajímavá psychologická studie o rozdělení mysli a o telekinezi; pár zajímavostí o Flaurosu, trošičku o tom jak zhruba fungoval jeden z rituálů The order (nehledě na to že Dahlia chtěla zvolit nové postupy)...že Alessa v jedničce neunikla Dahlii poprvé..a samozřejmě zajímavý osud jednoho řidiče kamionů...ono toho bude víc, ale to jen tak namátkově Diskuse o ději Bandana
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeThu 13 Nov 2008 - 22:21

vsetkym zavidim a gratulujem jaki su chytri a maju PS ja totiz origins asi nikdy hrat nebudem Diskuse o ději Bloodcry ale aspon to tedka kukam ako videjka co ste sem hodili takze sa pekne kukam jak to dakto hral ako film a uz mi chyba len popkorn Diskuse o ději 2thumbsu noo som zatial pri 7 a asi je ich 25 tak mam co pred sebou haha
Návrat nahoru Goto down
Mortiis
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 15
Age : 39
Registration date : 19. 07. 09

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeMon 20 Jul 2009 - 20:02

pepazdepa napsal:
Hra už je nějaký ten pátek na pultech (dokonce i na PS2, leč pouze NTSC) tak bychom tu mohli podiskutovat o příběhu... Diskuse o ději Grin3

Já osobně jsem teprve v motelu čili nějaké velké teoretizování nemůžu dělat, jen mě napadla jedna věc:

Zrcadla
- SH2 Taneční pokoj a v něm Angela
- SH3 Mirror Room v Nemocnici
- SH0 Zrcadla jako teleport (hodilo by se svou velikostí zmínit zrcadlo v divadle)

Je to jen parafráze na Alenku v říši divů a "svět za zrcadlem", oblíbenou to pohádku Alessy, nebo je v tom něco víc?

Jo, s tými zrkadlami máš pravdu človeče, Alenca je základ Silent Hillu, ale čo ma ešte viac potešilo, že sa jedná o Alencu od nášho československého surrealistického animátora Jána Švankmajera. Je to god.
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeTue 31 May 2011 - 19:03

Moc dobře jsem nerozuměl Bad endingu.To jako že Travis zabil svoje rodiče a sám si myslel že to udělal Butcher?Prosím,jsem zmaten.
A totálně mě dostal UFO ending Diskuse o ději Rolf Diskuse o ději Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeMon 21 Nov 2011 - 22:00

zdravím chcem sa opýtať na to to Diskuse o ději Accolade_08 môžem použiť aj tieto Fire Axe Great Cleaver ale tak aby my to platilo . A ešte sa chcem opýtať na to to Brawler musím použivať hole päste na to aby my to platilo alebo môžem použiť aj niečo iné Diskuse o ději 2wasntme


Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeTue 22 Nov 2011 - 1:11

Na Bravler musíš zabít většinu nepřátel pěstmi (nejlépe to jde s moon gloves-jestli se to tak jmenuje :-/)Ale nejsem si jistej,hodně dlouho sem to nehrál Diskuse o ději Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeTue 22 Nov 2011 - 7:11

bun napsal:
zdravím chcem sa opýtať na to to Diskuse o ději Accolade_08 môžem použiť aj tieto Fire Axe Great Cleaver ale tak aby my to platilo . A ešte sa chcem opýtať na to to Brawler musím použivať hole päste na to aby my to platilo alebo môžem použiť aj niečo iné Diskuse o ději 2wasntme



Pokud si dobře vzpomínám, tak na získání tohoto Weaponshith můžeš použít i ty bonusové zbraně, jako je ona sekyra nebo skáček. A přesně, jak psal J0ker, pro získání toho dalšího bonusu, kde musíš zabíjet pěstmi, můžeš použít i ty bonusouvé rukavice. Taky jsem to tak hrál. Diskuse o ději Grin3
Návrat nahoru Goto down
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeTue 22 Nov 2011 - 18:53

ďakujem za typ vyskúšam to lebo my chýbajúcu posledne 4 veci bes save to zvládnem pohode čim najlichejšie to je tieš pohode len tie 2 veci som nevedel na isto ja som to uš mal predute skoro ale zohnal som originalk ale už z napalovaku tie save nepasovali tak to hravam z originalky nanovo Diskuse o ději 2thumbsu na ps2
Návrat nahoru Goto down
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeMon 28 Nov 2011 - 15:51

Uš som to prešiel cele všetky veci mam všetkých 14 aj oblečenie aj zbrane čo sa tika toho to Brawler- stimi rukavicami to nešlo tak som to musel znova holimy pestamy potom Weaponsmith- na to som použil to to Great Cleaver

Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeMon 28 Nov 2011 - 23:22

bun napsal:
Uš som to prešiel cele všetky veci mam všetkých 14 aj oblečenie aj zbrane čo sa tika toho to Brawler- stimi rukavicami to nešlo tak som to musel znova holimy pestamy potom Weaponsmith- na to som použil to to Great Cleaver


Já myslel že by to s těmi rukavicemi jít mělo, no ale je pravda, že už to nějakej ten pátek bude, co jsem to hrál naposledy.

Gratuluji k získání všech bonusů Diskuse o ději Bloodth2
Návrat nahoru Goto down
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitimeTue 29 Nov 2011 - 15:27

1 krát sa myto podarilo mislim zo Silent Hill akože mam nečo predute zo zvyšných Silent Hill ale nie 100% to sa my podarilo jedine Silent Hill Origins ale budem pracovať na zvyšných Silent Hill aby to mal všetkých na 100% Diskuse o ději 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Diskuse o ději Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o ději   Diskuse o ději Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuse o ději
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill Origins-
Přejdi na: