Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill 4 a windows vista

Goto down 
+5
Bart
bobulky
aldaris
Dominno
Staniiiik
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Staniiiik
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 4
Age : 36
Registration date : 01. 02. 08

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeSat 2 Feb 2008 - 0:06

Mam takovej "drobnej" problemek... nedavno jsem si poridil novyho notebooka, mam na nem visty a nainstaloval jsem si SH4, ktery mi predtim krasne valilo na starym stolnim kompu... Tak to spustim a ejhle, moc toho nevidim nekam se mi poztraceli textury... Jestli s tim mate nekdo zkusenosti byl bych moc vdecnej za radu... Silent Hill 4 a windows vista Bigcry
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeSat 2 Feb 2008 - 10:39

Ej no poradím ti asi tak že Vista je šmejd a prostě etě tak šest let bude nejlepší XP...Když máš Vistu tak musíš skoro všechno mít official...No každopádně po Vistě šlape asi polovina hackerský komunity tak snad si ten silent na ní spustíš tak za tři toky...Kdo si počká,ten se dočká... Silent Hill 4 a windows vista Bloodth2
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeSat 2 Feb 2008 - 11:16

Staniiiik napsal:
Mam takovej "drobnej" problemek... nedavno jsem si poridil novyho notebooka, mam na nem visty a nainstaloval jsem si SH4, ktery mi predtim krasne valilo na starym stolnim kompu... Tak to spustim a ejhle, moc toho nevidim nekam se mi poztraceli textury... Jestli s tim mate nekdo zkusenosti byl bych moc vdecnej za radu... Silent Hill 4 a windows vista Bigcry
Vyhoď Visty oknem... Už jsem měl tu čest dávat je dohromady a málem zešedivěl. Pryč s tím.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeSat 2 Feb 2008 - 12:44

Hmmm, mne na Vistě jede vše - i staré hry nebo třebas freeware.
Že byste nevěděli co říkáte? Laughing
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeSat 2 Feb 2008 - 21:48

bobulky napsal:
Hmmm, mne na Vistě jede vše - i staré hry nebo třebas freeware.
Že byste nevěděli co říkáte? Laughing
Jenže mě nejde jen o hry, já na tom dělám víc věcí.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Staniiiik
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 4
Age : 36
Registration date : 01. 02. 08

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeSun 3 Feb 2008 - 0:07

tak nakonec se to vyresilo celkem samo... SH se mi spustil v nouzovym rezimu, coz znamena taky, ze se zmeni rozliseni na nizsi, spustim hru a najednou je to tam, ale kdyz jsem si zmenil to rozliseni zpatky a znovu spustil hru, tak zase nic... ale kdyz se zvysi za chodu, tak jede v pohode... celkem to nechapu, mozna ze to je spis grafikou... hold vypocetni technika je nekdy vazne nevyspytatelna... Silent Hill 4 a windows vista 3whaaa
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeSun 3 Feb 2008 - 9:43

Staniiiik napsal:
tak nakonec se to vyresilo celkem samo... SH se mi spustil v nouzovym rezimu, coz znamena taky, ze se zmeni rozliseni na nizsi, spustim hru a najednou je to tam, ale kdyz jsem si zmenil to rozliseni zpatky a znovu spustil hru, tak zase nic... ale kdyz se zvysi za chodu, tak jede v pohode... celkem to nechapu, mozna ze to je spis grafikou... hold vypocetni technika je nekdy vazne nevyspytatelna... Silent Hill 4 a windows vista 3whaaa
Já mám teď GeForce 7600 GS a čtyřka mi tam taky trochu zlobila. Nakonec jsem to nějak vyladil. Jo, občas to žije vlastním životem.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Staniiiik
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 4
Age : 36
Registration date : 01. 02. 08

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeSun 3 Feb 2008 - 11:15

to vypada, ze SH a GeForce nejsou nejlepsi pratele... Silent Hill 4 a windows vista No
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeSun 3 Feb 2008 - 11:39

Já ani nevím co mám za grafiku ani RAM ani nic takového ale nikdy sem neměl z ničím problém a docela slušně mi jede i Crysis...Hold je lepší se v kompech asi nevyznat... Silent Hill 4 a windows vista Beatnik2
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeSun 3 Feb 2008 - 14:47

aldaris napsal:
bobulky napsal:
Hmmm, mne na Vistě jede vše - i staré hry nebo třebas freeware.
Že byste nevěděli co říkáte? Laughing
Jenže mě nejde jen o hry, já na tom dělám víc věcí.
A?

Já jsem rovněž neřekl, že na svém osobním počítači jen hraji. Silent Hill 4 a windows vista Wink3
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeSun 3 Feb 2008 - 18:32

bobulky napsal:
aldaris napsal:
bobulky napsal:
Hmmm, mne na Vistě jede vše - i staré hry nebo třebas freeware.
Že byste nevěděli co říkáte? Laughing
Jenže mě nejde jen o hry, já na tom dělám víc věcí.
A?

Já jsem rovněž neřekl, že na svém osobním počítači jen hraji. Silent Hill 4 a windows vista Wink3
To je jedno, ze zkušeností jsou Visty sračka a nesmí mi do baráku. Když jsem dával zpět xp, neustále jsem nacházel po debilních Vistách všelijaký ,,bordel a zálohy" co zabíraly cca 5GB. Navíc si neustále spouštějí na pozadí snad stovky funkcí, což nám působí v práci nemalé problémy, jelikož na serveru je hromada starších compů. Na xp nedám dopustit.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeSun 3 Feb 2008 - 20:01

Ono spíš i to XP je tak nějak více ehm "jednodušší" už kvůli tomu že to hackeři naprosto rozpitvali a pokud někomu jde o grafický vzhed Visty tak ať si to změní nebo crackne nebo nevím jak to říct...Mě osobně se Vista líbí více ale do kompu už si jí nepustím tak sem si stáhl ten balíček který změní vzhled a zvuky a je to do pohody... Silent Hill 4 a windows vista 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeSun 3 Feb 2008 - 22:12

Dominno napsal:
Ono spíš i to XP je tak nějak více ehm "jednodušší" už kvůli tomu že to hackeři naprosto rozpitvali a pokud někomu jde o grafický vzhed Visty tak ať si to změní nebo crackne nebo nevím jak to říct...Mě osobně se Vista líbí více ale do kompu už si jí nepustím tak sem si stáhl ten balíček který změní vzhled a zvuky a je to do pohody... Silent Hill 4 a windows vista 2thumbsu
Jo brácha to má stejně. Vzhled je asi to jediné, co na Vistách ,,funguje" bez potíží.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeMon 4 Feb 2008 - 8:12

Je to asi něco ve stylu Firmawaru na PSP...Jak stáhnete nový tak už si asi těžko zahrajete něco z memorky nebo tak...Dyť i nějaká firma do svých počítačů dávala Vistu a pak byla bombardována stížnostma tak tam zase začala dávat XP... Silent Hill 4 a windows vista Shocked2
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeMon 4 Feb 2008 - 11:26

Dominno napsal:
Je to asi něco ve stylu Firmawaru na PSP...Jak stáhnete nový tak už si asi těžko zahrajete něco z memorky nebo tak...Dyť i nějaká firma do svých počítačů dávala Vistu a pak byla bombardována stížnostma tak tam zase začala dávat XP... Silent Hill 4 a windows vista Shocked2
Jojo, to jsem taky párkrát viděl že cpali Visty. Nejsem si jistej, ale u nás to cpal na ty jejich šunt sestavy Datart a možná Lan projekt. Axes dával vybrat, ale doporučovali xp.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeMon 4 Feb 2008 - 13:03

Že by se tu většina konečně shodla na tom že Vista je šmejd??? Silent Hill 4 a windows vista Yo
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeMon 4 Feb 2008 - 16:06

Dominno napsal:
Že by se tu většina konečně shodla na tom že Vista je šmejd??? Silent Hill 4 a windows vista Yo
No zatím jen většina my dva Silent Hill 4 a windows vista Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeMon 4 Feb 2008 - 17:48

Dominno napsal:
Že by se tu většina konečně shodla na tom že Vista je šmejd??? Silent Hill 4 a windows vista Yo
Ach Domino, zřejmě jsem moc tupý na to, abych pochopil význam slova "šmejd".
Mohl bys to prosím definovat?
Návrat nahoru Goto down
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 38
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeMon 4 Feb 2008 - 18:46

Dominno napsal:
Že by se tu většina konečně shodla na tom že Vista je šmejd??? Silent Hill 4 a windows vista Yo
Jo, je to šmejd. Silent Hill 4 a windows vista Bloodthu Přehnaný nároky na hardware, problémy se softwarem... tady asi SP1 moc nepomůže, to spíš až tak SP4 Silent Hill 4 a windows vista G . No ale takový XPčka, až vyjde dlóóóóóóuho očekávaný SP3, to udělám reinstal systému (už se mi začíná totiž rozlízat po hdd), přidám SP3 a mám tak na dva, tři roky pokoj. Pak si možná zlehka přičichnu k vistám, to už budou snad vyladěnější a víc kompatibilní. A taky v té době budu mít (snad) lepší kompl.
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeMon 4 Feb 2008 - 20:36

Dobře lidičky...Vzhledem k tomu že ten buzerant bobulka furt tady do někoho naráží a dělá ze bůhví co už kvůli těm slovním spojením,výrazů a poučování tak...No prostě až se sklidní tak tu zase začnu chodit...Jo a pošli mi fotku ať ti můžu zasmát... ( já fakt nenávidím ty kretény co dokážou řvát po ostatních jen po netu když sou doma ale když vylezou ven tak neřeknou ani slůvko protože maj nasráno v kalhotách z toho že by jim někdo "ublížil")...Peace... Silent Hill 4 a windows vista Bloodth2
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeMon 4 Feb 2008 - 20:38

Jo a Bobulko,píšu se se dvěma N ty kryple...Tak se nauč číst a pak poučuj...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeMon 4 Feb 2008 - 21:29

Dominno napsal:
Dobře lidičky...Vzhledem k tomu že ten buzerant bobulka furt tady do někoho naráží a dělá ze bůhví co už kvůli těm slovním spojením,výrazů a poučování tak...No prostě až se sklidní tak tu zase začnu chodit...Jo a pošli mi fotku ať ti můžu zasmát... ( já fakt nenávidím ty kretény co dokážou řvát po ostatních jen po netu když sou doma ale když vylezou ven tak neřeknou ani slůvko protože maj nasráno v kalhotách z toho že by jim někdo "ublížil")...Peace... Silent Hill 4 a windows vista Bloodth2
Kvůli mladýmu rozumbradovi neodcházej, jestli v tom navážení bude pokračovat, tak taky může dostat BAN. A já nechci přijít o někoho, kdo umí tak sqěle a pravdivě hodnotit Visty Silent Hill 4 a windows vista Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeMon 4 Feb 2008 - 21:38

Dominno napsal:
Dobře lidičky...Vzhledem k tomu že ten buzerant bobulka furt tady do někoho naráží a dělá ze bůhví co už kvůli těm slovním spojením,výrazů a poučování tak...No prostě až se sklidní tak tu zase začnu chodit...Jo a pošli mi fotku ať ti můžu zasmát... ( já fakt nenávidím ty kretény co dokážou řvát po ostatních jen po netu když sou doma ale když vylezou ven tak neřeknou ani slůvko protože maj nasráno v kalhotách z toho že by jim někdo "ublížil")...Peace... Silent Hill 4 a windows vista Bloodth2
Odejdi a chybět nebudeš.
Fórum je od toho, aby spolu lidé diskutovali o svých zájmech, koníčcích.
Ale upozorňuji, že "diskutovali" neni synonymum ke "kretenisovali".

Já zde vidím spoustu lidí, kteří se baví o Silent Hillu formou slušnou a na úrovni, bez tapetování v naprosto každém postu.
To co zde předvádíš je na hranici BANu a jediná věc, která Tě před ním momentálně protektuje je fakt, že tohle fórum není v pravdě vůbec vážné a ani pravidla tu nejsou.

To ale neznamená, že se nemáme chovat jako lidi ale jako hovada.
Pokud tak moc toužíš po mé fotce, měl by ses nad sebou zamyslet, neb to byla jen ubohá forma snahy o "rychlý ztrapnění" což se ti v pravdě nepovedlo.

Věř mi, že Tě nemám v plánu shazovat, jen napomenout.
Nechtěl bych, aby se jediné české Silent Hill fórum zvrhlo v debilní fórum, což se mi poslední dobou zdá.

Dál bych chtěl říct, že jsem nikoho neshazoval, krom věci tvé, která byla ale upozornění, což mi jen potvrzuje fakt, že jsi přecitlivělý.

Mimochodem, co je to u tebe kretenismus? Nazíváš mne tak?
Proč?
Pokud nevíš, měl by ses hanobit a zamýšlet nad sebou.
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeTue 5 Feb 2008 - 10:35

Rád bych napsal gramaticky bezchybnou větu ale o tom sem se už tady zmínil a napsal sem že sem rád blbej...A jako blbej člověk kterej strávil pár let hraním amerického fotbalu a docela dost toho vypotil v posilovně se někdy chovám jako ty pouliční hovada bez špetky inteligence ale zato z respektem...No prostě Bobulko,potkat tě někde,tak ti garantuji že by mi bylo srdečně jedno jestli tě ukopu k smrti nebo tě jen pošlu na JIPku...Jinak ty už na mě na tomhle fóru nereaguj...
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitimeTue 5 Feb 2008 - 10:48

Jo a aldarisi,ej máme stejné zájmy...Teda jako military...A Vistu... Silent Hill 4 a windows vista Bloodth2
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silent Hill 4 a windows vista Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill 4 a windows vista
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill 5 v Games for Windows (tzn. v krabici)?
» Silent Hill 3 OST
» Silent Hill
» PC Silent Hill
» silent hill 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 4-
Přejdi na: