Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 ne originální = za cenu kotouče

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

ne originální = za cenu kotouče Empty
PříspěvekPředmět: ne originální = za cenu kotouče   ne originální = za cenu kotouče Icon_minitimeMon 12 Nov 2007 - 0:24

nemůžu se koukat jak nějací kujóni bezradně shání tu kterou hru, já mám všechny, tak bych se rád podělil, a chci za to jen cenu DVDčka (CDčka pro SH1).

Rinter může povídat jak se krásně hraje SH3... ne originální = za cenu kotouče 2giggle
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

ne originální = za cenu kotouče Empty
PříspěvekPředmět: Re: ne originální = za cenu kotouče   ne originální = za cenu kotouče Icon_minitimeMon 12 Nov 2007 - 17:15

pepazdepa napsal:
nemůžu se koukat jak nějací kujóni bezradně shání tu kterou hru, já mám všechny, tak bych se rád podělil, a chci za to jen cenu DVDčka (CDčka pro SH1).

Rinter může povídat jak se krásně hraje SH3... ne originální = za cenu kotouče 2giggle

Ano, jsem na výsost spokojen. Ale kolik mě to dalo práce přemluvit toho půlčíka aby mě to poslal ne originální = za cenu kotouče Bomb
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

ne originální = za cenu kotouče Empty
PříspěvekPředmět: Re: ne originální = za cenu kotouče   ne originální = za cenu kotouče Icon_minitimeMon 26 Nov 2007 - 17:41

Už jsme se domlouvali, že se potkáme, ale nějak to nevyšlo co? Tak bych ti mohl poslat nějaká teda rovnou domů?
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 33
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

ne originální = za cenu kotouče Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   ne originální = za cenu kotouče Icon_minitimeMon 4 Feb 2008 - 13:16

Original rulezzz...
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

ne originální = za cenu kotouče Empty
PříspěvekPředmět: Re: ne originální = za cenu kotouče   ne originální = za cenu kotouče Icon_minitimeTue 5 Feb 2008 - 21:12

Dominno napsal:
Original rulezzz...

Třeba někdo není tak bohatý jako Havířovští hopeři ne originální = za cenu kotouče G

(já ale kupříkladu investoval tísíc korunek do SH1 pal verze)
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

ne originální = za cenu kotouče Empty
PříspěvekPředmět: Re: ne originální = za cenu kotouče   ne originální = za cenu kotouče Icon_minitimeTue 5 Feb 2008 - 21:45

pepazdepa napsal:
Dominno napsal:
Original rulezzz...

Třeba někdo není tak bohatý jako Havířovští hopeři ne originální = za cenu kotouče G

(já ale kupříkladu investoval tísíc korunek do SH1 pal verze)
Ony se hlavně originály blbě shání; já teď nedávno v Tescu viděl pohrdlivě pohozený SH3 v kleci ze sra*kama který bych nikdy nechtěl vypálené, natož originály. Myslím, že stál asi 500... Dost mě ten způsob zacházení s posvátnou hrou pobouřil.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

ne originální = za cenu kotouče Empty
PříspěvekPředmět: Re: ne originální = za cenu kotouče   ne originální = za cenu kotouče Icon_minitimeTue 5 Feb 2008 - 22:07

aldaris napsal:
pepazdepa napsal:
Dominno napsal:
Original rulezzz...

Třeba někdo není tak bohatý jako Havířovští hopeři ne originální = za cenu kotouče G

(já ale kupříkladu investoval tísíc korunek do SH1 pal verze)
Ony se hlavně originály blbě shání; já teď nedávno v Tescu viděl pohrdlivě pohozený SH3 v kleci ze sra*kama který bych nikdy nechtěl vypálené, natož originály. Myslím, že stál asi 500... Dost mě ten způsob zacházení s posvátnou hrou pobouřil.

raritnost zvyšuje cenu ne originální = za cenu kotouče Yes takže ti gratuluju k výhodnému kaufu a zároveň smutním nad tím, že to lidi přehlíží...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

ne originální = za cenu kotouče Empty
PříspěvekPředmět: Re: ne originální = za cenu kotouče   ne originální = za cenu kotouče Icon_minitimeTue 5 Feb 2008 - 23:21

pepazdepa napsal:
aldaris napsal:
pepazdepa napsal:
Dominno napsal:
Original rulezzz...

Třeba někdo není tak bohatý jako Havířovští hopeři ne originální = za cenu kotouče G

(já ale kupříkladu investoval tísíc korunek do SH1 pal verze)
Ony se hlavně originály blbě shání; já teď nedávno v Tescu viděl pohrdlivě pohozený SH3 v kleci ze sra*kama který bych nikdy nechtěl vypálené, natož originály. Myslím, že stál asi 500... Dost mě ten způsob zacházení s posvátnou hrou pobouřil.

raritnost zvyšuje cenu ne originální = za cenu kotouče Yes takže ti gratuluju k výhodnému kaufu a zároveň smutním nad tím, že to lidi přehlíží...
To ne, já už to měl koupené skoro jakmile to vyšlo. Tehdy to bylo krásně vystavené a teď.... Svině v Tescu ne originální = za cenu kotouče Rifle
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

ne originální = za cenu kotouče Empty
PříspěvekPředmět: Re: ne originální = za cenu kotouče   ne originální = za cenu kotouče Icon_minitimeTue 26 Feb 2008 - 16:19

aldaris napsal:
pepazdepa napsal:
aldaris napsal:
pepazdepa napsal:
Dominno napsal:
Original rulezzz...

Třeba někdo není tak bohatý jako Havířovští hopeři ne originální = za cenu kotouče G

(já ale kupříkladu investoval tísíc korunek do SH1 pal verze)
Ony se hlavně originály blbě shání; já teď nedávno v Tescu viděl pohrdlivě pohozený SH3 v kleci ze sra*kama který bych nikdy nechtěl vypálené, natož originály. Myslím, že stál asi 500... Dost mě ten způsob zacházení s posvátnou hrou pobouřil.

raritnost zvyšuje cenu ne originální = za cenu kotouče Yes takže ti gratuluju k výhodnému kaufu a zároveň smutním nad tím, že to lidi přehlíží...
To ne, já už to měl koupené skoro jakmile to vyšlo. Tehdy to bylo krásně vystavené a teď.... Svině v Tescu ne originální = za cenu kotouče Rifle
A mají to tam pořád???
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





ne originální = za cenu kotouče Empty
PříspěvekPředmět: Re: ne originální = za cenu kotouče   ne originální = za cenu kotouče Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
ne originální = za cenu kotouče
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» PLAYSTATION originalni stare hry prodam

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Shopping Mall :: Prodám...-
Přejdi na: