Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent hill 1

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
JardaF
Lying Creature
JardaF


Poeet p?íspivku : 24
Age : 30
Registration date : 24. 08. 07

Silent hill 1 Empty
PříspěvekPředmět: Silent hill 1   Silent hill 1 Icon_minitimeThu 11 Oct 2007 - 18:01

Zasekl jsem se v nemocnici v té části jak se projde parkem a pak se znovu ocitnete v nemocnici.Je tam nějaká místnost kde sou na krajích obrázky nějakých zvířat (krab,ryby)s čísly a dále ve stejné lokaci na dveřích které jsou chráněné panelem s písmeny.Vůbec nevím co a jak mám udělat tak prosím aby mi někdo pomohl
Návrat nahoru Goto down
http://www.kabatskupina.estranky.cz
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 38
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

Silent hill 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent hill 1   Silent hill 1 Icon_minitimeFri 12 Oct 2007 - 16:09

JardaF napsal:
Zasekl jsem se v nemocnici v té části jak se projde parkem a pak se znovu ocitnete v nemocnici.Je tam nějaká místnost kde sou na krajích obrázky nějakých zvířat (krab,ryby)s čísly a dále ve stejné lokaci na dveřích které jsou chráněné panelem s písmeny.Vůbec nevím co a jak mám udělat tak prosím aby mi někdo pomohl
Ty obrázky jsou znamení zvěrokruhu. Na tom panelu jsou tři znamení, u kterých musíš zmáčknout u každého jednu číslici. Vlevo je to šest, uprostřed čtyři a vpravo osm, získáš tak kámen času. Heslo ke dveřím je ALERT. Tak, a teď doufám, že je to správně Silent hill 1 2wasntme
Návrat nahoru Goto down
 
Silent hill 1
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Silent Hill 1
» Silent Hill 1+2 na PS3
» ?Silent Hill 3?
» Silent Hill
» Silent Hill on PTV

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Tatí...Pomoz mi !!!-
Přejdi na: