Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor

Goto down 
+2
Hesi
čermi
6 posters
AutorZpráva
čermi
Lying Creature
čermi


Poeet p?íspivku : 47
Age : 38
Registration date : 08. 09. 07

Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Empty
PříspěvekPředmět: Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor   Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Icon_minitimeWed 3 Oct 2007 - 1:36

cus lidičky...potřebuju pomoc...je sice skvely ze mam stazeny sh 1 i emulator ale hra se mi nezapne...najede mi to menu...vidim i to video...pak se mi zepta jestli chci hru zapnout a uz se mi to omlouva za problemy...pomuzete mi nekdo?rad bych si sh 1 zaparil...diky...
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor   Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Icon_minitimeThu 4 Oct 2007 - 0:43

čermi napsal:
cus lidičky...potřebuju pomoc...je sice skvely ze mam stazeny sh 1 i emulator ale hra se mi nezapne...najede mi to menu...vidim i to video...pak se mi zepta jestli chci hru zapnout a uz se mi to omlouva za problemy...pomuzete mi nekdo?rad bych si sh 1 zaparil...diky...

Sh1 je nejlepší hrát na psx, mám originálku a přes emulátor se mi nikdy nepodařilo sh přesně vyladit, aby tam nebyly žádné chyby v grafice nebo nebyl moc malý, či velký frame. Tedy povedlo, ale až po předlouhém nastavování, které už si přesně nepamatuji, ale pokud používás emulator ePSXe, což je asi nejpravděpodobnější varianta je potřeba stáhnout do emulatoru bios a tyto pluginy:

cdrSaPu.dll
gpuPeteD3D.dll
padTsgKnP.dll
spuNull.dll
gpuPeopsSoft.dll
gpuPeteOpenGL.dll
spuEternal.dll
spuPeteDSound.dll

a sh1 hodit do .iso souboru a spoušteť třeba přes deamona.

Výhodou je, že dneska už se s tim nemusíš nijak nastavovat jako já a jen stačí stáhnout verzi sh1 od Silent Scape studio (více na www.silentscape.tk) a hru nainstaluješ jako jakoukoliv PC hru, včetně .exe zástupce na plochu a můžeš hrát. Myslím, že je to mnohem pohodlnější, než nastavovat emulator sám a zkoušet různé pluginy a navíc to má asi jen 400Mb.
Přímý dovnload na torrent zde: http://thepiratebay.org/tor/3573553/Silent_Hill_I_for_PC Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
čermi
Lying Creature
čermi


Poeet p?íspivku : 47
Age : 38
Registration date : 08. 09. 07

Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor   Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Icon_minitimeThu 4 Oct 2007 - 13:57

jo pres daemona to delam...jinak to ani neslo...ale me se rozjede jak rikam to menu...setings,play atd...chci to zapnout a nerozbehne se to...ze vznikl problem v epsxe...co to jsou ty pluginy...?
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor   Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Icon_minitimeThu 4 Oct 2007 - 18:16

čermi napsal:
jo pres daemona to delam...jinak to ani neslo...ale me se rozjede jak rikam to menu...setings,play atd...chci to zapnout a nerozbehne se to...ze vznikl problem v epsxe...co to jsou ty pluginy...?

Takže ty máš tu verzi od silent scape right? To je divný, že ti to blbne. Zkus stáhnout novější ePSX a pluginy jsou vlastně .dll knihovny emulující grafiku, zvuk, ovládání atd., takže jsou nezbytné. Podívej se, jestli máš ve složce ePSX další podsložku nazvanou plugins a v ní výše zmíněné pluginy.
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
čermi
Lying Creature
čermi


Poeet p?íspivku : 47
Age : 38
Registration date : 08. 09. 07

Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor   Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Icon_minitimeThu 4 Oct 2007 - 19:17

naky ty pluginy tam mam...ale ne tolik cos mi psal ty...a mam to od silentescape...bo jak se jmenuje ten web...stve me to...chci si to zahrat...
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor   Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Icon_minitimeThu 4 Oct 2007 - 20:11

čermi napsal:
naky ty pluginy tam mam...ale ne tolik cos mi psal ty...a mam to od silentescape...bo jak se jmenuje ten web...stve me to...chci si to zahrat...

Takže ve složce kde máš sh najdi exe soubor emulatoru (ePSXe.exe) dej config a nastav vše stejně jako je na obrázcích, pokud není plugin v nabídce, stáhni ho zde: http://www.ngemu.com/psx/epsxe.php?action=plugins (případně rozbal) a překopíruj do složky plugins v adresáři sh.
Pod záložkou configure je podrobnější nastavení (potřeba je jen u grafiky).
Potom tak mrkni na config biosu jestli máš stejný jako je na obrázku, když ne, opět stáhni a v adresáři sh ho nahraď. Potom dej file a Run Bios, pokud se ti spustí sony obrazovka a potom výběr mezi memory kartou a cdplayer, potom není chyba v ePSX. Nakonec dej file a pokud to máš v deamonu tak run cdrom a správnou mechniku nebo raději run iso a najdi na disku, kde máš obraz disku. To je vše co mě napadá. Já používám ePSX ve verzi 1.6.0. Download tady: http://www.epsxe.com/download.php

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
čermi
Lying Creature
čermi


Poeet p?íspivku : 47
Age : 38
Registration date : 08. 09. 07

Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor   Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Icon_minitimeThu 4 Oct 2007 - 21:01

Hesi...díky moc...seš borec...jedete a jsem z toho na vetvi...taková grafika ty bláho...no jo...je to 8 let stary...ale ma to svy kouzlo...a i tak je to psycho...nu nasel sem prvni klic k tem dverim vedle boudy pro psa...a ted nevim kde hledat dalsi...popravde sem nikdy 1 nedohral...v te dobe mi to neprislo tak dobry,resident mel jasne navrh,ale ted je to mazecky jako...i se to na compu dobre ovlada...fakt skvely...dekuju...
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor   Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Icon_minitimeThu 4 Oct 2007 - 21:27

čermi napsal:
Hesi...díky moc...seš borec...jedete a jsem z toho na vetvi...taková grafika ty bláho...no jo...je to 8 let stary...ale ma to svy kouzlo...a i tak je to psycho...nu nasel sem prvni klic k tem dverim vedle boudy pro psa...a ted nevim kde hledat dalsi...popravde sem nikdy 1 nedohral...v te dobe mi to neprislo tak dobry,resident mel jasne navrh,ale ted je to mazecky jako...i se to na compu dobre ovlada...fakt skvely...dekuju...

Wow, to jsem rád, že se ti to povedlo rozjet, páč mě už nic jinýho, než jsem napsal nenapadalo. Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Grin3 Btw pokud budeš mít nějakej zásek, tak tady je kompletní českej návod: http://www.cheater.cz/winch/online/navody/S/Y143.htm , ale to je pro lamy Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Evil , lepši je na to přijít sám. Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
čermi
Lying Creature
čermi


Poeet p?íspivku : 47
Age : 38
Registration date : 08. 09. 07

Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor   Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Icon_minitimeThu 4 Oct 2007 - 21:53

super...co ta cestina?myslis ze je nekde k sehnání?
Návrat nahoru Goto down
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor   Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Icon_minitimeFri 16 Apr 2010 - 19:58

Prepacte viem ze tento post je 3roky stary ale mam tiez ten isty problem vsetko som nadstavil tak ako malo byt ale ked to psustim cez emulator nabehne mi cierna obrazovka a potom nic.Pls poradte mi.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor   Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Icon_minitimeSat 17 Apr 2010 - 1:26

Zkus jinej bios.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
rYUUZAKI
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 5
Age : 39
Registration date : 21. 11. 10

Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor   Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Icon_minitimeMon 13 Dec 2010 - 20:34

Mne to nefunguje Sad pokúsil som sa ísť podľa návodu - stiahol som rovnakú verziu ako v návode, ale v config video nemám nič na výber... žiadne video...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor   Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Icon_minitimeMon 13 Dec 2010 - 20:59

rYUUZAKI napsal:
Mne to nefunguje Sad pokúsil som sa ísť podľa návodu - stiahol som rovnakú verziu ako v návode, ale v config video nemám nič na výber... žiadne video...
Trochu víc to specifikuj, co to píše nepíše, dělá nedělá, ukazuje neukazuje...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
rYUUZAKI
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 5
Age : 39
Registration date : 21. 11. 10

Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor   Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Icon_minitimeMon 13 Dec 2010 - 21:13

No, epsxe som už ako tak nastavil, prišiel som na to, že nemám stiahnuté pluginy - teraz sa snažím naštartovať samotnú hru, ktorú mám zabalenú v rar.. robím pokusy, ak sa niečo nepodarí, ozvem sa.. držte mi palce Wink
Návrat nahoru Goto down
rYUUZAKI
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 5
Age : 39
Registration date : 21. 11. 10

Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor   Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Icon_minitimeMon 13 Dec 2010 - 21:17

Už mi to ide, juchúúú Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Yay Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Yay Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Yay Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Yay Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Yay

Ďakujem HESI!
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor   Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Icon_minitimeMon 13 Dec 2010 - 21:43

rYUUZAKI napsal:
Už mi to ide, juchúúú Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Yay Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Yay Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Yay Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Yay Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Yay

Ďakujem HESI!
No vidíš to Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor   Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pomoc - nefunkční SH1 přes emulátor
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pomoc

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 1-
Přejdi na: