Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 music...

Goto down 
+5
Rinter
bobulky
aldaris
Bart
čermi
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeSat 28 Jun 2008 - 12:59

Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Vincristine
Insane Cancer
Vincristine


Poeet p?íspivku : 71
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 21. 06. 08

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeSat 28 Jun 2008 - 14:03

Císař Napoleon Bonaparte napsal:
Vůbec nevíš co jsem tím chtěl říct.

Na tomto světě existují lidé, pro něž je hudba jen agrese (jak řikáš, že bubeník rozbubnoval bubny víc než v celé Tool diskografce).

Pak také existují lidé, jenž se vyžívají v řečích o "temnotě, smrtech a zabíjení nevynných".

No a poté ještě také lidé, kteří to snoubí dohromady.

Z těch, jenž z toho úspěšně vyrostou se stanou lidi, kteří věčinou zamíří někam jinam, než na Death metalovou "temnou drsňáckou killerovskou atmosféru".

Ano, já to taky dřív poslouchal a ano, líbilo se mi to, ale to, že mne to přestalo bavit svědčí o tom, že již nejsem z těch, kteří si namlouvají, že jsou ... Hmm, temní. Smile
Já si nic nenamlovám .....temnej sem sám od sebe music... - Stránka 2 Grin3
Já z toho nikdy nevyrostu,ani nechci.Pořád budu stejnej ¨malej¨ kluk kterýho zajímá ze všeho nejvíc hudba...ty to všechno bereš uplně jinak než já...jestli že chceš poslouchat hudbu aniž by v sobě neměla jakýsi trend tak toho na výběr moc nemáš...a to stim bubenikem sem myslel taky trošku jinak..de o jeho rychlost,přesnost,výdrž a noblesu.Jeho bicí party zahraje snad jen on sám...nemysli si že poslouchám každou death metalovou kapelu co poznám..hodně se mi jich nelíbí a při tom hrají podobnou hudbu...vždy de o originalitu a sílu nahrávky..musí tě to unášet po proudu tvých pocitů...
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/user/VincristineMejci
Vincristine
Insane Cancer
Vincristine


Poeet p?íspivku : 71
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 21. 06. 08

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeSat 28 Jun 2008 - 14:14

Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/user/VincristineMejci
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeSat 28 Jun 2008 - 15:37

Souhlasím s Napoleonem, ta hudba se mi nelíbí, že bubeník jede jako úderník mlátí do toho hlava nehlava je mi srdečně u análního otvoru, taktéž "zpěv" kdy jeden člověk nappodobuje zvracení do záchodový mísy... Basová linka o jedný notě, kytary tak o 3 akordech, přičemž jakýkoliv pokus o umělecký vyžití je přehlučen zbytkem kapely.

Vincristine, poslouchej si co chceš, tak jako já vím, že ty na mý U2 a RHCP stejně taky mít moc chuť nebudeš music... - Stránka 2 Wink2 ale pořád je to lepší než psychopatickej j-rock, kterým nás tady krmí Sareavok music... - Stránka 2 Rolf hrůza

Rintere pěkný výběr - Ale Blitzkrieg Bop je přeci jen moc provařenej music... - Stránka 2 Wink2 a od BR bych nahodil něco jinšího - https://www.youtube.com/watch?v=qgqKw9F_eKE
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeSat 28 Jun 2008 - 15:47

Ale no tak! Já to ani nemyslel tak zle. Pepazdepa má na to podobný názor jako já. jen snad - neřekl jsem, že je to úplně špatný, deliberation se mi i líbila.

A k Vincristineho "... tak to nemáš moc na výběr... " bych se chtěl ohnat tím samým.

Muzika pro velké je toto - https://www.youtube.com/watch?v=tWFv5ZoVET8
Návrat nahoru Goto down
Vincristine
Insane Cancer
Vincristine


Poeet p?íspivku : 71
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 21. 06. 08

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeSat 28 Jun 2008 - 17:04

pepazdepa napsal:
Souhlasím s Napoleonem, ta hudba se mi nelíbí, že bubeník jede jako úderník mlátí do toho hlava nehlava je mi srdečně u análního otvoru, taktéž "zpěv" kdy jeden člověk nappodobuje zvracení do záchodový mísy... Basová linka o jedný notě, kytary tak o 3 akordech, přičemž jakýkoliv pokus o umělecký vyžití je přehlučen zbytkem kapely.

Vincristine, poslouchej si co chceš, tak jako já vím, že ty na mý U2 a RHCP stejně taky mít moc chuť nebudeš music... - Stránka 2 Wink2 ale pořád je to lepší než psychopatickej j-rock, kterým nás tady krmí Sareavok music... - Stránka 2 Rolf hrůza

Rintere pěkný výběr - Ale Blitzkrieg Bop je přeci jen moc provařenej music... - Stránka 2 Wink2 a od BR bych nahodil něco jinšího - https://www.youtube.com/watch?v=qgqKw9F_eKE

Nesud podle jednoho songu....jo tendle song neni bůhvíjakek prstokladovej záhul pro kytaristy,ale na druhou stranu se celej song jede v brutálnim tempu.Takže kytaristi co neuměj pořádně tremolo to nikdy nemůžou zahrát....chápu že death metal se nelíbí každému,ale takový U2 nebo RHCP se líbí každému,taky jde o mainstream že?Tydle kapely si nemůžou dovolit nelíbit se protože vždy k nové desce udělaj hafo klipů který pak musej vyhrávat všelijaký hitparády a pořád se hrajou dokola na MTV....kdyby se to lidem nelíbilo tak přijdou o svoje prachy a všechna hudba co splodili by byla k ničemu protože jim nic nevynesla...
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/user/VincristineMejci
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeSat 28 Jun 2008 - 20:13

náhodou jrock rulezz ... XD malá ukázka jmetalu XD https://www.youtube.com/watch?v=p0LYoWE-wP8
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeSun 29 Jun 2008 - 9:36

Vincristine napsal:
pepazdepa napsal:
Souhlasím s Napoleonem, ta hudba se mi nelíbí, že bubeník jede jako úderník mlátí do toho hlava nehlava je mi srdečně u análního otvoru, taktéž "zpěv" kdy jeden člověk nappodobuje zvracení do záchodový mísy... Basová linka o jedný notě, kytary tak o 3 akordech, přičemž jakýkoliv pokus o umělecký vyžití je přehlučen zbytkem kapely.

Vincristine, poslouchej si co chceš, tak jako já vím, že ty na mý U2 a RHCP stejně taky mít moc chuť nebudeš music... - Stránka 2 Wink2 ale pořád je to lepší než psychopatickej j-rock, kterým nás tady krmí Sareavok music... - Stránka 2 Rolf hrůza

Rintere pěkný výběr - Ale Blitzkrieg Bop je přeci jen moc provařenej music... - Stránka 2 Wink2 a od BR bych nahodil něco jinšího - https://www.youtube.com/watch?v=qgqKw9F_eKE

Nesud podle jednoho songu....jo tendle song neni bůhvíjakek prstokladovej záhul pro kytaristy,ale na druhou stranu se celej song jede v brutálnim tempu.Takže kytaristi co neuměj pořádně tremolo to nikdy nemůžou zahrát....chápu že death metal se nelíbí každému,ale takový U2 nebo RHCP se líbí každému,taky jde o mainstream že?Tydle kapely si nemůžou dovolit nelíbit se protože vždy k nové desce udělaj hafo klipů který pak musej vyhrávat všelijaký hitparády a pořád se hrajou dokola na MTV....kdyby se to lidem nelíbilo tak přijdou o svoje prachy a všechna hudba co splodili by byla k ničemu protože jim nic nevynesla...

A proč by se vlastně jako měl U2 líbit každému? Vždyť já znám hromadu lidí, kteří je neposlouchají. Ostatně stejně tak, jako je to s death metalem. Hmm, ale vypadá to tak, že ti vadí komerce .... Normálka. Smile
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeSun 29 Jun 2008 - 22:06

Císař Napoleon Bonaparte napsal:
Vincristine napsal:
pepazdepa napsal:
Souhlasím s Napoleonem, ta hudba se mi nelíbí, že bubeník jede jako úderník mlátí do toho hlava nehlava je mi srdečně u análního otvoru, taktéž "zpěv" kdy jeden člověk nappodobuje zvracení do záchodový mísy... Basová linka o jedný notě, kytary tak o 3 akordech, přičemž jakýkoliv pokus o umělecký vyžití je přehlučen zbytkem kapely.

Vincristine, poslouchej si co chceš, tak jako já vím, že ty na mý U2 a RHCP stejně taky mít moc chuť nebudeš music... - Stránka 2 Wink2 ale pořád je to lepší než psychopatickej j-rock, kterým nás tady krmí Sareavok music... - Stránka 2 Rolf hrůza

Rintere pěkný výběr - Ale Blitzkrieg Bop je přeci jen moc provařenej music... - Stránka 2 Wink2 a od BR bych nahodil něco jinšího - https://www.youtube.com/watch?v=qgqKw9F_eKE

Nesud podle jednoho songu....jo tendle song neni bůhvíjakek prstokladovej záhul pro kytaristy,ale na druhou stranu se celej song jede v brutálnim tempu.Takže kytaristi co neuměj pořádně tremolo to nikdy nemůžou zahrát....chápu že death metal se nelíbí každému,ale takový U2 nebo RHCP se líbí každému,taky jde o mainstream že?Tydle kapely si nemůžou dovolit nelíbit se protože vždy k nové desce udělaj hafo klipů který pak musej vyhrávat všelijaký hitparády a pořád se hrajou dokola na MTV....kdyby se to lidem nelíbilo tak přijdou o svoje prachy a všechna hudba co splodili by byla k ničemu protože jim nic nevynesla...

A proč by se vlastně jako měl U2 líbit každému? Vždyť já znám hromadu lidí, kteří je neposlouchají. Ostatně stejně tak, jako je to s death metalem. Hmm, ale vypadá to tak, že ti vadí komerce .... Normálka. Smile

Ono je to teďka moderní pohrdat komercí.
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeMon 30 Jun 2008 - 0:17

Ono by se hlavně mělo rozlišovat, že komerce není hudební styl. Komerce je hudba dělaná pro peníze, taková co se pouští na Evropě 2 milionkrát za den. Ale určitě ne U2, Green Day nebo dokonce ty vaše metalárny a j-rockárny. A jestli si myslíš, že všechna hudba co je nebo se blíží main-streamu je zlo, tak to seš teda pěkně hloupej, měl by sis poslechnout nějaký undergroundový "patlaniny" a přestat tady mlít blbosti. Ale jsem rád, že si aspoň držíš hrdost a prohlašuješ se za posluchače metalu a nesklouzáváš k těm emo-wannabes, který se taky distancujou od čehokoliv populárního (ačkoliv oblečení majou značkový, samý drahý make-upy a kapely většinou mladý pop-rockový).

Ale to jsem odbočil. Už se v tom malinko ztrácím, ale pořád mám pocit, že tu srovnáváme jablka s hruškama. I když jak jsi popisoval ten mainstream a obzvlášť U2 a RHCP jsou krásným příkladem populární non-mainstreamový hudby (pro-mainstream bych teď označil za bubblegum popík a r'n'b) Prostě třeba těmhle kapelám nejde jen o nějaký úspěšnosti v žebříčkách (a kecy, že už si nahrabaly dost peněz je kravina, viz Bono a jeho příspěvky na charitu atd.) ale hrajou hudbu takovou jakou chtěj...

Další důkaz, že se řadej na okrajovou stranu mainstreamu - v mým okolí najdu (a ty určitě taky) minimum lidí, co by tyhle kapely výrazně poslouchal a i kdyby, stěží ti vyjmenujou víc než několik písniček co občas prolítnou rádiem. To že tvoje kapely se nehrajou na rádiu neznamená, že nejsou mainstream - buď posloucháš špatný rádio a nebo jednoduše je to špatná hudba (špatná = špatně poslouchatelná). A nemysli si, že bych se v tom nevyznal, rád si poslechnu Radio Beat...

Že ty posloucháš (teď nevim jak je to slovo, něco jako specifický) s jednoznačnou zařazeností někde mezi ty gothiky atd. to je fajn, ale sypat mě s U2 do pytle s mainstreamem? Tak fajn, ale to bys pak patřil ke všem těm emo-wannabe co kombinujou punk s gothickejma prvkama a do toho jim hraje pop-rock. Cosi jsi psal o trendu - jasně, že gothici jsou v menšině - na veřejnosti jich tolik nevidíš... Ale co, když slyšíš, že někdo poslouchá U2 nebo RHCP? Jasný, nemáme make-up, černobílý kostýmy - tak uděláš to co by udělal každej obyčejnej člověk - zaškatulkuješ si nás s davem, protože nevyčníváme (a líbí se nám to).

a teď snad závěr...

Už takhle jsem celkem přetáhnul strunu a jestli se někdo dočetl až sem, tak mu gratuluju. Celá tahle otázka škatulkování co co je a co co není je dost ošemetná a dalo by se o ní diskutovat roky. Ale já si stejně svý oblíbence obhajovat budu a basta. music... - Stránka 2 G
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeMon 30 Jun 2008 - 12:17

pepazdepa napsal:
Ono by se hlavně mělo rozlišovat, že komerce není hudební styl. Komerce je hudba dělaná pro peníze, taková co se pouští na Evropě 2 milionkrát za den. Ale určitě ne U2, Green Day nebo dokonce ty vaše metalárny a j-rockárny. A jestli si myslíš, že všechna hudba co je nebo se blíží main-streamu je zlo, tak to seš teda pěkně hloupej, měl by sis poslechnout nějaký undergroundový "patlaniny" a přestat tady mlít blbosti. Ale jsem rád, že si aspoň držíš hrdost a prohlašuješ se za posluchače metalu a nesklouzáváš k těm emo-wannabes, který se taky distancujou od čehokoliv populárního (ačkoliv oblečení majou značkový, samý drahý make-upy a kapely většinou mladý pop-rockový).

Ale to jsem odbočil. Už se v tom malinko ztrácím, ale pořád mám pocit, že tu srovnáváme jablka s hruškama. I když jak jsi popisoval ten mainstream a obzvlášť U2 a RHCP jsou krásným příkladem populární non-mainstreamový hudby (pro-mainstream bych teď označil za bubblegum popík a r'n'b) Prostě třeba těmhle kapelám nejde jen o nějaký úspěšnosti v žebříčkách (a kecy, že už si nahrabaly dost peněz je kravina, viz Bono a jeho příspěvky na charitu atd.) ale hrajou hudbu takovou jakou chtěj...

Další důkaz, že se řadej na okrajovou stranu mainstreamu - v mým okolí najdu (a ty určitě taky) minimum lidí, co by tyhle kapely výrazně poslouchal a i kdyby, stěží ti vyjmenujou víc než několik písniček co občas prolítnou rádiem. To že tvoje kapely se nehrajou na rádiu neznamená, že nejsou mainstream - buď posloucháš špatný rádio a nebo jednoduše je to špatná hudba (špatná = špatně poslouchatelná). A nemysli si, že bych se v tom nevyznal, rád si poslechnu Radio Beat...

Že ty posloucháš (teď nevim jak je to slovo, něco jako specifický) s jednoznačnou zařazeností někde mezi ty gothiky atd. to je fajn, ale sypat mě s U2 do pytle s mainstreamem? Tak fajn, ale to bys pak patřil ke všem těm emo-wannabe co kombinujou punk s gothickejma prvkama a do toho jim hraje pop-rock. Cosi jsi psal o trendu - jasně, že gothici jsou v menšině - na veřejnosti jich tolik nevidíš... Ale co, když slyšíš, že někdo poslouchá U2 nebo RHCP? Jasný, nemáme make-up, černobílý kostýmy - tak uděláš to co by udělal každej obyčejnej člověk - zaškatulkuješ si nás s davem, protože nevyčníváme (a líbí se nám to).

a teď snad závěr...

Už takhle jsem celkem přetáhnul strunu a jestli se někdo dočetl až sem, tak mu gratuluju. Celá tahle otázka škatulkování co co je a co co není je dost ošemetná a dalo by se o ní diskutovat roky. Ale já si stejně svý oblíbence obhajovat budu a basta. music... - Stránka 2 G
Dočetl jsem až na konec music... - Stránka 2 Grin3 a mám asi podobný názor.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Vincristine
Insane Cancer
Vincristine


Poeet p?íspivku : 71
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 21. 06. 08

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeTue 1 Jul 2008 - 0:16

Nádherný proslov music... - Stránka 2 Grin3.... Neřek sem že mainstream je špatnej.Jen těm kapelám tak nák nevěřim.No a taky si myslim že kapela typu U2 si musela nahrabat jak svin.Bono sice dává peníze na charitu,ale to jenom vypovídá o tom že má dostatek peněz.Jo hrajou hudbu jakou chtěj ale jejich hudba opravdu dobývá všechny rádia a televizní stanice.A nemůžeš to popřít.Kolem těhlech kapel se točí velké peníze....Zkrátka když se kolem kapely točí takový prachy,tak hudba neni to jediný co kapelu zajímá....
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/user/VincristineMejci
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeTue 1 Jul 2008 - 17:20

Pepazdepa Arrow No ono to ani nemělo smysl, neb jsem si docela úplně jistý, že to Vincristine nedočetl ani do půlky, a už vůbec neklikl na můj link.

Nerad to říkám, ale musím - normálka (achjo).

Ad komerce, já to nemám moc rád.

Samozřejmě je mi jedno, co se hraje na trestaneckých, vypatlaneckých rádiích typu Evropa 2, kde hrajou ty největší zhovadilosti pro jedenácti leté holky typu Tokio Hotel a Pussy Cat Dolls, a krmí tam lidi kecy typu --"neposloucháš, nevíš!!"--

Je to k breku, ale je to tak, ano, lidé tomu ... *odmlka pro zdůraznění důležitosti* ... Lidé tomu pěkně prosím VĚŘÍ!!! Navíc komerce ničí kvalitu hudby. *Císař Napoleon Bonaparte se znechuceně zamýšlí* Smile

Schválně oslov někoho, kdo poslouchal P.O.D., do Alba Satelite. Album Satelite a starší beru za poměrně vynikající hudbu. A poté, poté, co nastoupil drahý vydavatel bylo všemu konec. Opět normálka! (hmm, měl bych se s tím --- normálka --- klidnit, což?)
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeTue 1 Jul 2008 - 22:23

Vincristine napsal:
Nádherný proslov music... - Stránka 2 Grin3.... Neřek sem že mainstream je špatnej.Jen těm kapelám tak nák nevěřim.No a taky si myslim že kapela typu U2 si musela nahrabat jak svin.Bono sice dává peníze na charitu,ale to jenom vypovídá o tom že má dostatek peněz.Jo hrajou hudbu jakou chtěj ale jejich hudba opravdu dobývá všechny rádia a televizní stanice.A nemůžeš to popřít.Kolem těhlech kapel se točí velké peníze....Zkrátka když se kolem kapely točí takový prachy,tak hudba neni to jediný co kapelu zajímá....

Ne, ale z tvého příspěvku jasně vyznělo, že popem/mainstreamem nebo jak tomu říkáš pohrdáš. A někomu nevěřit je silně negativní pocit, takže je to jasný. music... - Stránka 2 Wink2 Kapela typu U2 začala pěkně od píky v roce 79 na střední škole, takže jakýkoliv finance jsou rozhodně zasloužený. Že je dává na charitu nesvědčí o ničem, znám pár lidí, co sami nic nemaj a přesto přispívaj na dobročinný účely...

Hrajou hudbu jakou chtěj a jejich hudba dobývá rádia a televizní stanice (rozhodně ne všechny, zřejmě fakt posloucháš jen jedno dvě rádia Very Happy ) - jsou prostě dobrý :-)) To ty vaši metalový hudebníci nedokážou, tak nezáviď. music... - Stránka 2 2giggle To, že se kolem nich točí velký peníze je jen proto, že jsou populární a lidi je rádi poslouchaj, i když si občas rádi zaexperimentujou (viz. třeba Pop, Achtung Baby nebo i ATYCLB, který se neslo v takovým melancholickým duchu). Zdá se mi, že házíš do pytle U2 a posledního vítěze Česko hledá Superstar (nebo X-factor, whatever). Taky nezapomeň, že je dělí zhruba 2 dekády věku a všechny pilně prohraný a prozpívaný... A to se mi vůbec nelíbí. music... - Stránka 2 Bobby2 music... - Stránka 2 G
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeWed 2 Jul 2008 - 15:21

Pepazdepa Arrow Šmárja, to snad ani nemyslíš vážně, ne? Tvé "to ty vaši metalový hudebníci nedokáží" je ponekud špatné a neobjektivní. :anxious:
Rolling Eyes

S prominutím - pozvracel jsem si klávesnici ..... :mrgreen:
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeWed 2 Jul 2008 - 18:58

Císař Napoleon Bonaparte napsal:
Pepazdepa Arrow Šmárja, to snad ani nemyslíš vážně, ne? Tvé "to ty vaši metalový hudebníci nedokáží" je ponekud špatné a neobjektivní. :anxious:
Rolling Eyes

S prominutím - pozvracel jsem si klávesnici ..... :mrgreen:
To jsi pěkné prase, nic ve zlém music... - Stránka 2 2giggle
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeThu 3 Jul 2008 - 20:43

Hmm, tak schválně *spešl* pro Pepuzdepu Arrow
https://www.youtube.com/watch?v=uCEeAn6_QJo

líbí? Smile

A teď linkni něco Ty. Smile
Návrat nahoru Goto down
Vincristine
Insane Cancer
Vincristine


Poeet p?íspivku : 71
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 21. 06. 08

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeFri 10 Apr 2009 - 5:43

Tak linknu já music... - Stránka 2 Rolf Tady je jedna skvělá od Radiohead
https://www.youtube.com/watch?v=lstDdzedgcE&feature=channel_page
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/user/VincristineMejci
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeThu 16 Apr 2009 - 21:23

bobulky napsal:
Hmm, tak schválně *spešl* pro Pepuzdepu Arrow
https://www.youtube.com/watch?v=uCEeAn6_QJo

líbí? Smile

A teď linkni něco Ty. Smile

Tumáš kačera, hrej si. https://www.youtube.com/watch?v=F_VGBlQRl2c
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeFri 17 Apr 2009 - 15:45

https://www.youtube.com/watch?v=58CJih1iYC0 Na tomhle teďka ujíždím já music... - Stránka 2 Wink3
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitimeFri 10 Jul 2009 - 10:31

no tyjo, tady to jede.. hehe.. music... - Stránka 2 Yay

a co říkáte na tohle, hm?

https://www.youtube.com/watch?v=hdhonK8NMm8

music... - Stránka 2 Wink3 music... - Stránka 2 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Sponsored content





music... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: music...   music... - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
music...
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Music

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Obecná diskuze-
Přejdi na: