Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Zážitek z reálného života

Goto down 
+4
pepazdepa
Lenne
Dominno
_Assassin_
8 posters
AutorZpráva
_Assassin_
Lying Creature
_Assassin_


Poeet p?íspivku : 30
Age : 34
Bydliště : Rakovník
Registration date : 20. 08. 07

Zážitek z reálného života Empty
PříspěvekPředmět: Zážitek z reálného života   Zážitek z reálného života Icon_minitimeTue 21 Aug 2007 - 13:41

Chtěl bych aby jste mi sem napsal každej komu se v reálnym životě přihodilo něco co se jakkoli mohlo týkat Silent Hillu a jeho příběhu....

já už to tady někde psal ale tak ještě jednou...

na začátku zimy jsem jel do Krkonoš...bylo hezky, svítilo sluníčko...projížděl jsem přes vesnici, která se jmenuje Kozákov(možná někdo zná) a než jsem jí projel tak celou dobu ve vesnici..mrtvo,nikde ani živáčka,všude mlha a prostě ponurá atmosféra...vyjel jsem z Kozákova a během půl minuty mlha pryč.Auta jezdili a slunce svítilo...možná je to blbost ale mě to v tu chvíli přišlo záživný Zážitek z reálného života Shocked2
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Zážitek z reálného života Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zážitek z reálného života   Zážitek z reálného života Icon_minitimeTue 21 Aug 2007 - 14:28

Je to kravina ale vážně tady někdo věří že Silent hill existuje???Nebo alespoň něco v tom smyslu???
Návrat nahoru Goto down
_Assassin_
Lying Creature
_Assassin_


Poeet p?íspivku : 30
Age : 34
Bydliště : Rakovník
Registration date : 20. 08. 07

Zážitek z reálného života Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zážitek z reálného života   Zážitek z reálného života Icon_minitimeTue 21 Aug 2007 - 14:31

Dominno napsal:
Je to kravina ale vážně tady někdo věří že Silent hill existuje???Nebo alespoň něco v tom smyslu???

Mě to přišlo prostě v tu chvíli reálný...
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Zážitek z reálného života Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zážitek z reálného života   Zážitek z reálného života Icon_minitimeTue 21 Aug 2007 - 16:31

No stejně se tam všichni jednou potkáme... Zážitek z reálného života H14
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Zážitek z reálného života Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zážitek z reálného života   Zážitek z reálného života Icon_minitimeTue 21 Aug 2007 - 17:20

Proč by nemohla existovat nějaká odlišná dimenze, vždyť kolik se stalo případů,že lidé zmizeli a už je nikdy nikdo neobjevil...Možná,že neexistuje nic ponurýho jako Silent Hill,ale vše je možné a je mnoho věcí mezi nebem a zemí na které neumíme nalézt odpověď.

Taky se mi jednou stalo,že jsem si připadala jako v Silent Hillu, někam jsem šla bylo velmi brzo ráno,už před nějakým časem..byla velmi hustá mlha a já skoro neviděla na krok,nikde žádný člověk,bylo to docela děsivé, ještě jsem se otáčela,jestli za mnou někdo nejde..jen samá mlha...ještě tomu fakt chyběla ta siréna Zážitek z reálného života 2giggle
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Zážitek z reálného života Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zážitek z reálného života   Zážitek z reálného života Icon_minitimeTue 21 Aug 2007 - 17:46

Mě se stalo to samý jako Leene akorát i s tou sirénou no a to už sem vážně nedával...
Návrat nahoru Goto down
_Assassin_
Lying Creature
_Assassin_


Poeet p?íspivku : 30
Age : 34
Bydliště : Rakovník
Registration date : 20. 08. 07

Zážitek z reálného života Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zážitek z reálného života   Zážitek z reálného života Icon_minitimeWed 22 Aug 2007 - 7:49

Lenne napsal:
Proč by nemohla existovat nějaká odlišná dimenze, vždyť kolik se stalo případů,že lidé zmizeli a už je nikdy nikdo neobjevil...Možná,že neexistuje nic ponurýho jako Silent Hill,ale vše je možné a je mnoho věcí mezi nebem a zemí na které neumíme nalézt odpověď.

Taky se mi jednou stalo,že jsem si připadala jako v Silent Hillu, někam jsem šla bylo velmi brzo ráno,už před nějakým časem..byla velmi hustá mlha a já skoro neviděla na krok,nikde žádný člověk,bylo to docela děsivé, ještě jsem se otáčela,jestli za mnou někdo nejde..jen samá mlha...ještě tomu fakt chyběla ta siréna Zážitek z reálného života 2giggle

Mě do toho zahoukat siréna i ta zkušební tak se asi ****** ale bylo by to zajímavý ne?Smile
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Zážitek z reálného života Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zážitek z reálného života   Zážitek z reálného života Icon_minitimeWed 22 Aug 2007 - 8:56

_Assassin_ napsal:
Lenne napsal:
Proč by nemohla existovat nějaká odlišná dimenze, vždyť kolik se stalo případů,že lidé zmizeli a už je nikdy nikdo neobjevil...Možná,že neexistuje nic ponurýho jako Silent Hill,ale vše je možné a je mnoho věcí mezi nebem a zemí na které neumíme nalézt odpověď.

Taky se mi jednou stalo,že jsem si připadala jako v Silent Hillu, někam jsem šla bylo velmi brzo ráno,už před nějakým časem..byla velmi hustá mlha a já skoro neviděla na krok,nikde žádný člověk,bylo to docela děsivé, ještě jsem se otáčela,jestli za mnou někdo nejde..jen samá mlha...ještě tomu fakt chyběla ta siréna Zážitek z reálného života 2giggle

Mě do toho zahoukat siréna i ta zkušební tak se asi ****** ale bylo by to zajímavý ne?Smile

No bylo to dost děsivý.Fakt jsem si na chvíli připadala jako v Silent Hillu. Stejně se tam jednou všici sejdeme tak nezoufejte Zážitek z reálného života 2giggle
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
_Assassin_
Lying Creature
_Assassin_


Poeet p?íspivku : 30
Age : 34
Bydliště : Rakovník
Registration date : 20. 08. 07

Zážitek z reálného života Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zážitek z reálného života   Zážitek z reálného života Icon_minitimeWed 22 Aug 2007 - 10:26

Lenne napsal:
_Assassin_ napsal:
Lenne napsal:
Proč by nemohla existovat nějaká odlišná dimenze, vždyť kolik se stalo případů,že lidé zmizeli a už je nikdy nikdo neobjevil...Možná,že neexistuje nic ponurýho jako Silent Hill,ale vše je možné a je mnoho věcí mezi nebem a zemí na které neumíme nalézt odpověď.

Taky se mi jednou stalo,že jsem si připadala jako v Silent Hillu, někam jsem šla bylo velmi brzo ráno,už před nějakým časem..byla velmi hustá mlha a já skoro neviděla na krok,nikde žádný člověk,bylo to docela děsivé, ještě jsem se otáčela,jestli za mnou někdo nejde..jen samá mlha...ještě tomu fakt chyběla ta siréna Zážitek z reálného života 2giggle

Mě do toho zahoukat siréna i ta zkušební tak se asi ****** ale bylo by to zajímavý ne?Smile

No bylo to dost děsivý.Fakt jsem si na chvíli připadala jako v Silent Hillu. Stejně se tam jednou všici sejdeme tak nezoufejte Zážitek z reálného života 2giggle

to doufam...těšim se tam nejvíc...jo a koukej jít někdy na to icq...aspon na 15 minut Zážitek z reálného života Sad2
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Zážitek z reálného života Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zážitek z reálného života   Zážitek z reálného života Icon_minitimeThu 23 Aug 2007 - 22:26

mě teď nedávno zahoukali úplně nečekaně když byla jakási obří bouřka a já zrovna seděl na kase, v oknech černo jak bylo zataženo tak jsem si říkal...mohlo by, mohlo by (aspoň bych nemusel pracovat Zážitek z reálného života G )
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Zážitek z reálného života Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zážitek z reálného života   Zážitek z reálného života Icon_minitimeThu 23 Aug 2007 - 22:46

mno hezký ... já nikdy takový pocit neměl ... Zážitek z reálného života Sad2
Návrat nahoru Goto down
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Zážitek z reálného života Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zážitek z reálného života   Zážitek z reálného života Icon_minitimeSun 26 Aug 2007 - 18:08

Neviděli jste někdo moji matku? Short, black hair...
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Zážitek z reálného života Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zážitek z reálného života   Zážitek z reálného života Icon_minitimeSun 26 Aug 2007 - 18:12

vatiell napsal:
Neviděli jste někdo moji matku? Short, black hair...
Zážitek z reálného života 2giggle
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Zážitek z reálného života Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zážitek z reálného života   Zážitek z reálného života Icon_minitimeSun 26 Aug 2007 - 23:48

Zážitek z reálného života Rolf Zážitek z reálného života Rolf
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Zážitek z reálného života Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zážitek z reálného života   Zážitek z reálného života Icon_minitimeTue 28 Aug 2007 - 20:44

Zážitek z reálného života G
Návrat nahoru Goto down
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Zážitek z reálného života Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zážitek z reálného života   Zážitek z reálného života Icon_minitimeSun 28 Mar 2010 - 19:10

35 years old
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
Sponsored content





Zážitek z reálného života Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zážitek z reálného života   Zážitek z reálného života Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zážitek z reálného života
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Cafe 5to2-
Přejdi na: