Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SH1 na PS2

Goto down 
+2
pepazdepa
Bart
6 posters
AutorZpráva
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 38
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

SH1 na PS2 Empty
PříspěvekPředmět: SH1 na PS2   SH1 na PS2 Icon_minitimeWed 15 Aug 2007 - 21:13

Nevíte někdo, jestli jde spustit SH1 i na PS2? Je mi sice známo, že hry z PSX jsou kompatibilní i s dvojkou, ale prý ta kompatibilita není 100%ní u všech her (fakt nevím, nemůžu posoudit). Mám možnost prvního silenta sehnat, ale chci mít jistotu, že ho nebudu kupovat zbytečně.Mám sice verzi na PC, ale chtěl bych si doplnit sérii na playstation2.
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

SH1 na PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH1 na PS2   SH1 na PS2 Icon_minitimeWed 15 Aug 2007 - 21:33

Bart napsal:
Nevíte někdo, jestli jde spustit SH1 i na PS2? Je mi sice známo, že hry z PSX jsou kompatibilní i s dvojkou, ale prý ta kompatibilita není 100%ní u všech her (fakt nevím, nemůžu posoudit). Mám možnost prvního silenta sehnat, ale chci mít jistotu, že ho nebudu kupovat zbytečně.Mám sice verzi na PC, ale chtěl bych si doplnit sérii na playstation2.

na ps2 mi fungovalo vše z PSone ;-) i silent hill 1 (originál i vypalko)... takže se bát nemusíš pokud nemáš starší optiku (mě po 5 letech používání odešla a nenačte mi to už vůbec nic...)
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

SH1 na PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH1 na PS2   SH1 na PS2 Icon_minitimeWed 15 Aug 2007 - 22:15

Bart napsal:
Nevíte někdo, jestli jde spustit SH1 i na PS2? Je mi sice známo, že hry z PSX jsou kompatibilní i s dvojkou, ale prý ta kompatibilita není 100%ní u všech her (fakt nevím, nemůžu posoudit). Mám možnost prvního silenta sehnat, ale chci mít jistotu, že ho nebudu kupovat zbytečně.Mám sice verzi na PC, ale chtěl bych si doplnit sérii na playstation2.

Ale musíš mít čip na výpalky (samozřejmě), jestli teda nemáš orig
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 38
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

SH1 na PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH1 na PS2   SH1 na PS2 Icon_minitimeWed 15 Aug 2007 - 23:45

Díky za info. SH1 na PS2 Grin3 Pokud jde o optiku, měla by být v poho, mám ten druhý novější playstation2 (slim verzi).Takže to zkusím, no a uvidí se.
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

SH1 na PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   SH1 na PS2 Icon_minitimeTue 2 Mar 2010 - 17:42

Tak jsem si dostahoval SH1 na PS2 (FAT) a jede mi to v klídečku,akorát na uložení potřebuju memory kartu z PS1...Nebudu jí hledat,jdu to dát na jeden zátah... SH1 na PS2 Grin3
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

SH1 na PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH1 na PS2   SH1 na PS2 Icon_minitimeTue 2 Mar 2010 - 22:55

Všechny hry z PSX fakčej na PS2. Stačí mít jen paměťovku a samotnou hru. Nechápu smysl tohodle topicu SH1 na PS2 2giggle
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

SH1 na PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH1 na PS2   SH1 na PS2 Icon_minitimeWed 3 Mar 2010 - 8:28

Sol!d_Sn@k3 napsal:
Všechny hry z PSX fakčej na PS2. Stačí mít jen paměťovku a samotnou hru. Nechápu smysl tohodle topicu SH1 na PS2 2giggle
Aspoň to tu není mrtvé a něco se řeší SH1 na PS2 2giggle
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





SH1 na PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH1 na PS2   SH1 na PS2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SH1 na PS2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 1-
Přejdi na: