Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SH1 Kotelna

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




SH1 Kotelna Empty
PříspěvekPředmět: SH1 Kotelna   SH1 Kotelna Icon_minitimeSun 29 Jul 2007 - 15:46

Ahoj mohl by mi nekdo pomoct s kotelnou v Silent Hill 1.Ja sem se dostal pres piano a ted sem na te druhe skole ale nevim kde vyplave ten klic jak sem ucpal nahore tim balonkem vodu.A tak se nemuzu dostat pres zamknute dvere do kotelny.Prosim pomozte mi nekdo
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

SH1 Kotelna Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH1 Kotelna   SH1 Kotelna Icon_minitimeSun 29 Jul 2007 - 16:00

ogodza napsal:
Ahoj mohl by mi nekdo pomoct s kotelnou v Silent Hill 1.Ja sem se dostal pres piano a ted sem na te druhe skole ale nevim kde vyplave ten klic jak sem ucpal nahore tim balonkem vodu.A tak se nemuzu dostat pres zamknute dvere do kotelny.Prosim pomozte mi nekdo

Hi, SH1 už jsem dlooooouho nehrál, ale hádám že je to klíč ucpanej nastřeše v okapu, takže by si ho měl najit v zahradě (jediný místo ve škole mimo střechy kde se dostaneš na čerstvý vzduch) uplně dole hledej konec okapu (myslim, že se i na tom místě změní úhel kamery, aby si ho líp našel). SH1 Kotelna Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

SH1 Kotelna Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH1 Kotelna   SH1 Kotelna Icon_minitimeSun 29 Jul 2007 - 19:41

Jo,Hesi má pravdu,klíč vypadne na dvoře v jednom z jeho rohů pod okapovou rourou.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




SH1 Kotelna Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH1 Kotelna   SH1 Kotelna Icon_minitimeMon 30 Jul 2007 - 11:27

Diky hosi ste mi moc pomohli.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





SH1 Kotelna Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH1 Kotelna   SH1 Kotelna Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SH1 Kotelna
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Tatí...Pomoz mi !!!-
Přejdi na: