Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry?

Goto down 
+8
Sareavok
Dominno
bobulky
Peter
Rinter
Shadow Follower
Lenne
pepazdepa
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry?   V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Icon_minitimeSat 17 May 2008 - 18:23

Spoiler:

Takhle nějak jsem si to taky myslel. Mě by taky pěkně lezlo na nervy, kdybych se dotal až na konec a u finálního bose bych musel začít znova jen kvůly moc velký obtížnosti. Pokud se to totiž nebere jenom jako obyčejná hra, ale jako příběh, kterého jste součástí, daleko více to prožijete a budete se bát ať už na easy, normal nebo hard.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry?   V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Icon_minitimeSat 17 May 2008 - 20:59

bomb napsal:
Spoiler:

Takhle nějak jsem si to taky myslel. Mě by taky pěkně lezlo na nervy, kdybych se dotal až na konec a u finálního bose bych musel začít znova jen kvůly moc velký obtížnosti. Pokud se to totiž nebere jenom jako obyčejná hra, ale jako příběh, kterého jste součástí, daleko více to prožijete a budete se bát ať už na easy, normal nebo hard.
Přesně, bral jsem to jako příběh a ten nevyhraný zápas s Mary mě opravdu nas*al. Byl jsem vytočenej až do rána. A jak už jsem řekl, nechci se u toho nas*at, ale odreagovat.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry?   V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Icon_minitimeSun 18 May 2008 - 17:36

Imho *OD-RE-A-GO-VAT* se má člověk u her typu Diablo nebo Need For Speed.

Já stále nechápu. Silent Hilly jsem prožíval velice. Bylo to super, ale *S-T-R-A-CH* to byl jen na vyšší obtížnost.

Někdy mi spíš připadá, že lžete sami - sobě.

Ale prosím, ukončeme tuto debatu, ano? Což?
Zůstaňmě v klidu, ať přátelství nikoho z nás neutrpí žádnou ujmu.

Hezký den!
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry?   V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Icon_minitimeSun 18 May 2008 - 19:41

Ty ses nebál, já jo. Já měl bobky i na easy. Né z toho, že mě zabijou, ale z té hutné atmosféry. Ta na tom dělá nejvíc. Ale je to čistě jen můj názor.
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry?   V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Icon_minitimeMon 19 May 2008 - 18:05

Rinter napsal:
Ty ses nebál, já jo. Já měl bobky i na easy. Né z toho, že mě zabijou, ale z té hutné atmosféry. Ta na tom dělá nejvíc. Ale je to čistě jen můj názor.
Jo, souhlasím s tebou. Já svůj názor chápu a že druzí ne, to je jejich věc. A tím že se mi líbí něco odlišného, si snad nelžu. To ani nejde.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry?   V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Icon_minitimeMon 19 May 2008 - 19:22

Rinter napsal:
Ty ses nebál, já jo. Já měl bobky i na easy. Né z toho, že mě zabijou, ale z té hutné atmosféry. Ta na tom dělá nejvíc. Ale je to čistě jen můj názor.

No tak především je třeba si uvědomit, že tu atmosféru dělá *něco*.
Tohle *něco* na easy ve hře prostě není.

Ale zásadní informaci, že seš strašpytel stačilo říci hned ze začátku a předešli bychom tomuhle všemu, takže příště snad už ano, ano?

Och a, nic z toho nebylo myšleno jako urážka.
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry?   V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Icon_minitimeMon 19 May 2008 - 20:21

Takže když to tvoje slavné *něco* nedělá "atmosféru", tak proč tam podle tebe v tý hře je? Nebo to je jen tvůj pocit, že hrát na hard je nějaké *lepší*?

A myslím, že si pleteš strach jakože čistý bátí se a strach o život, abys nemusel loadovat pozici a tak podobně.

P.S. Souhlasím s aldarisem, když se mi něco líbí a tobě ne, tak já si lžu sobě a ty máš pravdu? Nemyslíš, že to je docela sebestředný?
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry?   V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Icon_minitimeMon 19 May 2008 - 20:40

Císař Napoleon Bonaparte napsal:
Rinter napsal:
Ty ses nebál, já jo. Já měl bobky i na easy. Né z toho, že mě zabijou, ale z té hutné atmosféry. Ta na tom dělá nejvíc. Ale je to čistě jen můj názor.

No tak především je třeba si uvědomit, že tu atmosféru dělá *něco*.
Tohle *něco* na easy ve hře prostě není.

Ale zásadní informaci, že seš strašpytel stačilo říci hned ze začátku a předešli bychom tomuhle všemu, takže příště snad už ano, ano?

Och a, nic z toho nebylo myšleno jako urážka.
Na to už opravdu nevím co říci... Kdybych se chtěl vyřádit u likvidace velkých počtů oblud, zahraju si Dooma. Ale tady mi jde o příběh a tísnivou atmosféru. A možná by sis některé své...psychologické a radikální názory na druhé lidi mohl odpustit. Zvláště pokud nejsou pravdivě podloženy. Nevyvolávej tu válku jako tehdy s Dominnem. Beru, baví tě to na vyšší obtížnost, prosím. Že nás ne, neznamená že jsme zbabělci. Každý má ,,to svoje oblíbené".
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry?   V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Icon_minitimeMon 19 May 2008 - 22:10

To tvoje *něco* je pravděpodobně vyšší počet životů monster. To podle mě strašidelnou hru nedělá. To by pak v akčních hrách byl na výběr "Easy" "Medium" a "Survival Horor"
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry?   V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Icon_minitimeWed 21 May 2008 - 7:09

v RE to tak nějak bylo, ale aby se neřeklo:

- Strach ze zvuků - ano, poprvé, ale poté, na druhé zahrání? Hádám, že to nebude víc než leknutí.

- Tísnivá atmosféra - ano, ale tady je (opět) si třeba uvědomit co dělá tu tísnivou atmosféru.

- Ok, tma, ale ta je v lecjaký hře a to ještě neznamená, že se pak bude člověk bát, takže asi ne - e.

Hmm, co tady je dál? Hudba? Omlouvám se, ale to bych nebral vážně.

Hmm, dál, nějaká ta pomalá obluda, kterou zabiju hned a když se mi
nebude chtít, tak odejdu, přičemž ani nemusim běžet, neboť je naprostá většina monster pomalá jako lenochod.

Takže co asi tak může udělat hru hororovou?
No víte, ona totiž sebe-záchova, to je velmi silná věc.

Sebezáchovu člověk cítí v úzkých, když mu jde o život, když je na hranici smrti.

Keď se kouknete na nějaký kvalitní hororový film typu "Halloween 1", máte strach ... Bojíte se, že postavy, jenž ve filmu hrají umřou rukou Michaela Meyerse.

Keď čtete knihu, hororovou knihu, je to opět to samé.

Když hrajete hororovou hru, tak sebezáchovu neucítíte? A nebyl tady náhodou někdo, kdo napsal, že se do SH her vžívá? Takže tam by to mělo přátelé platit dvojnásob.

Ano, bez tmy by se člověk odolné creatury nebál, ale vězte, ža ani z tmou a hudbou si člověk při boji nebo útěku před slabochem do gatí nenadělá.

Jak řekl Pepazdepa. například Pyramid Head budí na vysokou obtížnost mnohem více respektu, neboť pak člověk ví, že ho může lehce zabít.
Pak člověk cítí (přirozeně) sebe-záchovu.

Ano, prvky: tma, hudba + zvuky dělají atmosféru, leč bez vraha neni oběti, takže čeho bych se poté bál? A co teprv po druhé?

K názoru typu: "Zahraj si Dooma" bych řekl, že první Doom měl velmi silnou atmosféru. Bylo to právě kvůli nepřátelům.

Hellknight, Cyberdemon, Cacodemon, tihle všichni, to jsou bestie s odolností.

Ano, v SH jsou taky odolné bestie, jenže to jsou buď bossové, nebo normální příšery v kombinaci s vysokou obtížností.

Mohl bych pokračovat, jenže vim, že si to Pepozdepo a spol. nedočtete ani sem, takže to poněkud nemá smysl.

Přiznávám, že z části (leč 70 % je mých) máme pravdu všichni. Jak se říká: "na každém štrochu, pravdy trochu".


Hezký den.
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry?   V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Icon_minitimeWed 21 May 2008 - 12:26

Já už se dohadovat nebudu. S tebou nesouhlasím, mám vlastní názor a dál to nehodlám řešit.
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry?   V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Icon_minitimeWed 21 May 2008 - 12:33

*smích* Ano, to rád slyšim. (a tak zcela vyjmečně použiji jeden z těch ošklivých smajlíků) V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Yes

Bylo to dobré, bylo to zábavné, ale bylo toho dost, takže bych to teď celé někam za-archívoval, ať se můžeme za nějakých deset let zasmát sami sobě. :- D

Děkuji Vám za bezva debatu a těším se na něco podobného v budoucnosti! (eh, nebo už snad raději ani ne)
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry?   V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Icon_minitimeWed 21 May 2008 - 16:50

Rinter napsal:
Já už se dohadovat nebudu. S tebou nesouhlasím, mám vlastní názor a dál to nehodlám řešit.
Já totéž, s ním nemá cenu to řešit.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Vincristine
Insane Cancer
Vincristine


Poeet p?íspivku : 71
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 21. 06. 08

V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry?   V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Icon_minitimeFri 10 Apr 2009 - 1:49

Tady to vždy skončí nakym masakrem V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 G podle mě zaleží na každym člověku .... čeho se víc bojí ....taky de dost o moment překvapení V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 G ... ale já osobně sem se nejvíc "bál" těch duchů ve čtyřce V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Grin3 ...podle mě nejmorbidnější věc v Silent Hillu ... jak se vznášeli a vydávali ty zvuky .... běhal mi z toho mráz po zádech ....
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/user/VincristineMejci
Vincristine
Insane Cancer
Vincristine


Poeet p?íspivku : 71
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 21. 06. 08

V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry?   V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Icon_minitimeFri 10 Apr 2009 - 1:52

Jo a mimochodem .... dohrál sem zatim jenom čtyřku a trojku ... v pořadí:4,3 V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Grin3
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/user/VincristineMejci
Valtiel
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 7
Age : 38
Registration date : 11. 07. 08

V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry?   V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Icon_minitimeMon 3 Aug 2009 - 19:43

SH1
SH2
SH2 born from a wish
SH4
SH3
SH homecoming ( stale hram, nemozem to prejst)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry?   V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry? - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
V jakém pořadí jste hráli / hrajete SH hry?
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» co zrovna hrajete?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Cafe 5to2-
Přejdi na: