Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SH 4

Goto down 
+3
Shadow Follower
Sareavok
Rinter
7 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: SH 4   SH 4 Icon_minitimeThu 28 Jun 2007 - 13:35

Jak muzu uzdravit Eileen? Myslim jak ji dam lekarnicku nebo nutrition drink atd.? Nejak na to nemuzu prijit...dik SH 4 Oops
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4   SH 4 Icon_minitimeThu 28 Jun 2007 - 16:23

darklord napsal:
Jak muzu uzdravit Eileen? Myslim jak ji dam lekarnicku nebo nutrition drink atd.? Nejak na to nemuzu prijit...dik SH 4 Oops

Když už jsme u toho, taky mě to vždycky zajímalo. Někde jsem četl "ochraňujte ji, lečte a dávejte lepší zbraně" ale už nevím kde SH 4 Grin3 Ale nikdy jsem nepřišel na to jak ju uzdravit....
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Anonymní
Anonymní




SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4   SH 4 Icon_minitimeThu 28 Jun 2007 - 18:43

Presne tak, proste to nejde... Zbrane ji dam uplne v poho, ale zkusim k ni prijit a dat ji lekarnicku, ale dam ji sobe.....bud to si v tom navodu na bonus webu vymejslej, nebo sem pako....nevite nekdo? SH 4 G
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4   SH 4 Icon_minitimeSun 1 Jul 2007 - 22:09

Řekl bych že Eileen je nesmrtelná...prostě se mi nikdy nestalo že by mi umřela...ale čím víc jí necháte zraňovat, tím rychleji bude ve finále valit vstříc rotujícímu šrotu SH 4 G
Návrat nahoru Goto down
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4   SH 4 Icon_minitimeSun 5 Aug 2007 - 21:37

Chcete uzdravit Eileen? Tak u ní zapalte Holy Candle,čím víc,tím líp...Já sem jich před ní nafrkal asi osum a za chvilinku byla jako nová Smile . Svíček vám nemusí bejt líto,duchy v bytě můžete vyhánět medajlonem.
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4   SH 4 Icon_minitimeSun 5 Aug 2007 - 23:03

Shadow Follower napsal:
Chcete uzdravit Eileen? Tak u ní zapalte Holy Candle,čím víc,tím líp...Já sem jich před ní nafrkal asi osum a za chvilinku byla jako nová Smile . Svíček vám nemusí bejt líto,duchy v bytě můžete vyhánět medajlonem.

Mno to mě po... ! SH 4 Wall To by mě teda nenapadlo... Many Thanks SH 4 Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: pomocc   SH 4 Icon_minitimeSat 8 Nov 2008 - 11:00

prosim o pomoc..som v SH4 a neviem jak dalej,navod kaze ist do kuchyne ci co to a ze tam skoncit tato cast,ale ja ju neviem najst a to som pustila tu vodu,skakala do dier,co mam spravit? SH 4 H11
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4   SH 4 Icon_minitimeSat 8 Nov 2008 - 17:29

Předpokládám, že myslíš věznici (nebo co, už si to nepamatuju) ano?
Návrat nahoru Goto down
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4   SH 4 Icon_minitimeMon 10 Nov 2008 - 0:11

ani ale uz som davno dalej,lenze stale sa zasekavam hrozne..ted som momentalne tak ked som ocistila tu mincu a ´´snazim sa ´´ / neuspesne / najst vhodny vychod z metra a uz som aj zabudla z navodu ze kam mam vlastne ist hehe ja trulko maly SH 4 Rolleyes
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4   SH 4 Icon_minitimeMon 10 Nov 2008 - 0:13

Eileen napsal:
ani ale uz som davno dalej,lenze stale sa zasekavam hrozne..ted som momentalne tak ked som ocistila tu mincu a ´´snazim sa ´´ / neuspesne / najst vhodny vychod z metra a uz som aj zabudla z navodu ze kam mam vlastne ist hehe ja trulko maly SH 4 Rolleyes
Tu minci vlož do automatu na jednom nástupišti. Pokud je to to na co si pamatuji.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4   SH 4 Icon_minitimeMon 10 Nov 2008 - 18:50

42!!!
Návrat nahoru Goto down
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4   SH 4 Icon_minitimeMon 10 Nov 2008 - 19:41

hej hej ved to som spravila tu mincu ano,ale nevedela som jak s nou prejst cez tie turnikety,lebo ona napr. nevie ist cez schody dole co je priama cesta tam k tomu videu kde vezmem mec a pod.,tak som hladala ine cesty ale asi turnikety nie,neviem:) je to coraz viac zapletene SH 4 Bomb2
akoze spravila som paku,mam mec lenze eileen stoji pri t&ch schodoch bo ona nelezie rebrikom a neviem sa pohnut SH 4 Bloodcry
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4   SH 4 Icon_minitimeMon 10 Nov 2008 - 20:15

Eileen napsal:
hej hej ved to som spravila tu mincu ano,ale nevedela som jak s nou prejst cez tie turnikety,lebo ona napr. nevie ist cez schody dole co je priama cesta tam k tomu videu kde vezmem mec a pod.,tak som hladala ine cesty ale asi turnikety nie,neviem:) je to coraz viac zapletene SH 4 Bomb2
akoze spravila som paku,mam mec lenze eileen stoji pri t&ch schodoch bo ona nelezie rebrikom a neviem sa pohnut SH 4 Bloodcry
Tam to musíš právě kvůli Eileen nějak obejít a uvolnit jí cestu. Myslím že se tam jedná o nějaké zamčené dveře, ale nejsem si opravdu jist. Je to dlouho co jsem to hrál. Chce to tam pořádně prolézt.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4   SH 4 Icon_minitimeFri 14 Nov 2008 - 12:00

aldaris napsal:
Eileen napsal:
hej hej ved to som spravila tu mincu ano,ale nevedela som jak s nou prejst cez tie turnikety,lebo ona napr. nevie ist cez schody dole co je priama cesta tam k tomu videu kde vezmem mec a pod.,tak som hladala ine cesty ale asi turnikety nie,neviem:) je to coraz viac zapletene SH 4 Bomb2
akoze spravila som paku,mam mec lenze eileen stoji pri t&ch schodoch bo ona nelezie rebrikom a neviem sa pohnut SH 4 Bloodcry
Tam to musíš právě kvůli Eileen nějak obejít a uvolnit jí cestu. Myslím že se tam jedná o nějaké zamčené dveře, ale nejsem si opravdu jist. Je to dlouho co jsem to hrál. Chce to tam pořádně prolézt.

uz som hovorila jak hrozne zamotany je tento diel? sak hrozne to tu je,asi som to uz par dni nehrala bo mam zivota asi tak ze staci ked ma raz sibnes a som na zemi a tiadna lekaren nikde,ten chlapik v kabate ma stale zabija a ja nic mu neviem spravit,jak tie studne mam prezit ked ma vzdy zabiju? ved inak tu pochoden nezaznem....takto ma to nebavi ked ma hned zabiju... SH 4 Sad2
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4   SH 4 Icon_minitimeFri 14 Nov 2008 - 21:06

Eileen napsal:
aldaris napsal:
Eileen napsal:
hej hej ved to som spravila tu mincu ano,ale nevedela som jak s nou prejst cez tie turnikety,lebo ona napr. nevie ist cez schody dole co je priama cesta tam k tomu videu kde vezmem mec a pod.,tak som hladala ine cesty ale asi turnikety nie,neviem:) je to coraz viac zapletene SH 4 Bomb2
akoze spravila som paku,mam mec lenze eileen stoji pri t&ch schodoch bo ona nelezie rebrikom a neviem sa pohnut SH 4 Bloodcry
Tam to musíš právě kvůli Eileen nějak obejít a uvolnit jí cestu. Myslím že se tam jedná o nějaké zamčené dveře, ale nejsem si opravdu jist. Je to dlouho co jsem to hrál. Chce to tam pořádně prolézt.

uz som hovorila jak hrozne zamotany je tento diel? sak hrozne to tu je,asi som to uz par dni nehrala bo mam zivota asi tak ze staci ked ma raz sibnes a som na zemi a tiadna lekaren nikde,ten chlapik v kabate ma stale zabija a ja nic mu neviem spravit,jak tie studne mam prezit ked ma vzdy zabiju? ved inak tu pochoden nezaznem....takto ma to nebavi ked ma hned zabiju... SH 4 Sad2
Jo ze SIlent Hillů je tento díl asi nejslabší. Snad si dát nějaké starší savenutí, a šetřit lékárničky... a před tím blbem utíkat, bojovat s ním nemá smysl, za chvilku zase vstane.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4   SH 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SH 4
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Tatí...Pomoz mi !!!-
Přejdi na: