Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Co jste udělali se vstupenkou do kina?

Goto down 
+6
aldaris
Vlasák
Lenne
Rinter
Sareavok
pepazdepa
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 Icon_minitimeThu 9 Oct 2008 - 0:36

g.schreiber napsal:
[quote="aldaris]

Jo, film Resident Evil je spíše o akci, než atmosféře. A přeakčnělých filmů jsme už všichni nažraní.

jestli měl RE film nějaký přínos, tak oživení zombie žánru - najednou se mrtvoláci začali příjemně valit ze všech stran...jinak u jedničky byla aspoň snaha o atmosféru, dvojka zprznila jednoho z nejlepších bossů (vážně si myslíte že pyramid head nevypadá ve filmu dost efektně? srovnejte nemesise z resiho trojky a "nemesise" z filmu REapocalypse - to je vyloženě výsměch - milla holýma rukama proti nemesis? to je jako kdybyste postavili před pyrmiďáka Marii, aby ho "zabila" bušením do jeho ocelové helmy...)

...právě ta akce mi tam absolutně nesedí...představ si kdyby si pavlík vzal na starost práve SH....millu by obsadil jako Heather a nechal ji dělat všechno to kung-fu matrix a skákání z mrakodrapů...a ještě by ji byl schopen dát dohromady s nabušencem Harrym (protože by ho hrál strašně mega cool herec) ... Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 3whaaa[/quote]
Právě kvůli Nemesis jsem se na to díval a pak byl trpce zklamán. Proto je katastrofa když se takovýto ,,tvůrci" vrhnou do tvorby filmů, které vydělávají pouze jménem. I když je fakt, že když mi bylo deset, tak jsem podobné filmy žral, číslo jedna byl Rambo 3 a filmy s Chuckem Norisem.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 Icon_minitimeThu 9 Oct 2008 - 0:49

aldaris napsal:
Právě kvůli Nemesis jsem se na to díval a pak byl trpce zklamán. Proto je katastrofa když se takovýto ,,tvůrci" vrhnou do tvorby filmů, které vydělávají pouze jménem. I když je fakt, že když mi bylo deset, tak jsem podobné filmy žral, číslo jedna byl Rambo 3 a filmy s Chuckem Norisem.[/quote]

ano nemesis je v re klasika stejně jako jill - obojí vypadalo v trailerech parádně a pak přišel film Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 Thumbsdo nemesise zprznili a z největší residentovské sympaťačky udělali namachrovanou krávu (naštve to dvojnásob při pohledu na krásnou siennu quillory, která je jill podobná víc než hodně) ...anderson mě s tímhle fakt s.re-prej velkej fanda hry - točí svoje akčňácký vykradačky po značkou jednoho z nej herních survival hororů Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 Rifle

jinak proti akčňárnám nic nemám Terminátoři mě baví dodnes, total Recall je klasika, Matrix je hezké filosofické dílko...jako děcko jsem ještě žrala komando a ramba taky...ale ani jednomu nesahá andersonova 3logie ani po kotníky...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 Icon_minitimeThu 9 Oct 2008 - 15:41

Konec prvního RE vypadal dobře, tak jsem se těšil na dvojku. Ta ale byla pro mě propadák. Stejně jsem se děsil SH, ale naštěstí to filmaři nezmršili. Na trojku RE jsem se raději nedíval.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 Icon_minitimeFri 10 Oct 2008 - 0:24

aldaris napsal:
Konec prvního RE vypadal dobře, tak jsem se těšil na dvojku. Ta ale byla pro mě propadák. Stejně jsem se děsil SH, ale naštěstí to filmaři nezmršili. Na trojku RE jsem se raději nedíval.

jednička se mi aj líbila - scéna v baráku na začátku a právě konec v Raccoon City - nejlepší a nejresidentovštější scény celé filmové série (možná ještě "Tyrant" v temnejch laborkách)...dvojka mohla být perfektní - parádní lokace, fajn zombies - jak to mohli tak z.urvit nechápu Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 No Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 No a ktomu ten debilní "obsah"...ta trojka jde pokud si odmyslíš název filmu - jako film sám o sobě není extinction vůbec špatný (ale resi to prostě není) - btw - na zombies ve trojce se podíleli stejní maskéři jako na Silent Hillu - proto zombies ze trojky vypadaj nejlíp a ani "Tyrant/Birkin" rozhodně své předloze nedělá ostudu...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
monsieur
Registrovaný uživatel
monsieur


Poeet p?íspivku : 17
Age : 34
Registration date : 30. 09. 08

Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 Icon_minitimeFri 10 Oct 2008 - 16:24

g.schreiber napsal:
monsieur napsal:
Tak ja nevim, asi vsem vyrazim dech, ale me se Silent Hill movie libil a myslim, ze kdokoliv z vas (bez urazky) by ten film neudelal lip. Musite si uvedomit ze jeden z cilu filmu nebylo oslovit jen lidi kteri hrali hru, ale bylo to take to, ze musi oslovit ostatni, "normalni" filmove divaky aby se uchytil. Vzpomente jaky byly po Praze vsude plakaty s timto filmem, urcite nebyli urcene pouze pro lidi, kteri hrali hru. Podle me se jim to povedlo, udelali Silent hill, kterej neurazi hrace a nadchne normlaniho divaka, to se moc nevidi. Kdyby se kdokoliv z nas mel postavit za kameru nebo na reziserskou zidli tak to podle me nezvladne ani z poloviny tak, aby to vyhovovalo i manazerum filmovych spolecnosti, kteri uvolnuji penize a tudiz do toho kecaji, i kdyz vubec nevi o cem hra skoro je. Klobouk dolu pred tvurci...

souhlasím - mě se film hodně líbil - bude to asi tím že jsem před tím hru neznala (jasně věděla jsem o ní ale byla jsem tehdy moc zažraná do Resiho - pěkná ikonka mimochodem - Ada je supr)...víš mě dokonce přijde, jakoby tvůrci filmu chtěli na tu hru nalákat ty co ji ještě nehráli...první co mě při titulcích v kině napadlo, že udělám vše pro to abych sehnala hru a kvůli dalším dílům si pořídila PS2...film rozhodně nedělá hře takovou ostudu jako Andersonům spektákl resident evil (jednička byla fajn, dvojku neměli nikdy natočit a trojka je všelijaká)...ano ten děj filmu SH je dost divný, ale kolik z nás by dokázalo nacpat složitost prvního dílu do 120 minut aby to mělo hlavu a patu?? Proto Gans musel děj zjednodušit, trochu osekat a i tak mám kolikrát problém vysvětli nezasvěceným o čem ten film vlastně je (o hře ani nemluvě)...má film atmosféru?? na 100%. Má skvělé postavy?? Nepochybně. Zajímavý příběh?? Určitě. To samozřejmě ještě nestačí ale silentovský styl to má, nechybí otherworld, tak co ještě chcete? Já vím že ve hře jsou ty postavy jiné, že tam není popel, ale sníh, že the order nejsou lovci čarodějnic, ale kult s daleko hlubšími kořeny, že Alessa filmová je na hony vzdálená od Alessy ze hry, o dahlii nemluvě...a co? já si řeknu že herní série je jeden paralelní svět a film druhý a nemám s filmem problém Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 Bandana

u resiho už si to říct nemůžu, že má jinej děj se dá jestě odpustit, ale když na to koukám starýho dobrýho resiho tam nevidím (pár scén a občas efektní zombies to nezachrání), Milla je sice pěkná, ale kdyby byl Anderson opravdu fanda hry, tak ji necpe do každýho záběru...a produkce podle mě zas tolik film neovlivnila (ano christopher da silva tam být původně neměl) ale Sam Hadida produkoval jak SH tak resiho (nevim jestli všecky díly) a rozdíl je patrný, takže produkci v tomhle připadě tolik vinit nemůžeme...Alone má se hrou společný tak maximálně název...Uwe je holt machr - a teď si představte kdyby SH do ruky dostal on... Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 Knife

Dekuju za pochvaleni podpisu:)Smile, jo taky tenhle nazor sdilim a ty si ho barvite popsala az do nejmensich podrobnosti. 100% shoda...SmileSmile
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 13 Oct 2008 - 19:25

monsieur napsal:


Dekuju za pochvaleni podpisu:)Smile, jo taky tenhle nazor sdilim a ty si ho barvite popsala az do nejmensich podrobnosti. 100% shoda...SmileSmile

není zač - Adu mám nejradši hned po Jill a Claire - i když je fakt že žádná se nevyrovná užasné Heather Cheryl Masonové Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 Smitten
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sponsored content





Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co jste udělali se vstupenkou do kina?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Historical Society :: Silent Hill (2006)-
Přejdi na: