Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Co jste udělali se vstupenkou do kina?

Goto down 
+6
aldaris
Vlasák
Lenne
Rinter
Sareavok
pepazdepa
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeSun 1 Apr 2007 - 10:16

Teď jsem si čistil peněženku od všech blbostí.(mimo peněz a jisté vstupenky do kina...)

Tak mě napadla tahle otázka: Co jste vy udělali se vstupenkou na Silent Hill v kině? Nebo jste do kina radši vůbec nešli? Co jste udělali se vstupenkou do kina? Grin3

Já začnu - pořád si ji schovávám v peněžence Co jste udělali se vstupenkou do kina? Rolf blázen, vím, i ten inkoust už je trochu pryč, ale že to byla česká premiéra, to mi nikdo neodpáře...
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeSun 1 Apr 2007 - 17:11

No já na tom v kině bohužel nebyl... btw oddělej si můj sig! Co jste udělali se vstupenkou do kina? Rifle
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeMon 2 Apr 2007 - 22:02

No, já ju asi vyhodil Co jste udělali se vstupenkou do kina? Lipsrsea Ale v peněžence mám vstupenku od 300 neb jsem tam byl v pátek
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeTue 3 Apr 2007 - 12:41

A já žádnou ani neměla,páč to mám zadara Co jste udělali se vstupenkou do kina? 2giggle Co jste udělali se vstupenkou do kina? Rolleyes
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeTue 3 Apr 2007 - 14:17

Lenne napsal:
A já žádnou ani neměla,páč to mám zadara Co jste udělali se vstupenkou do kina? 2giggle Co jste udělali se vstupenkou do kina? Rolleyes

Tsss... Jak to?
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeTue 3 Apr 2007 - 18:50

Rinter napsal:
Lenne napsal:
A já žádnou ani neměla,páč to mám zadara Co jste udělali se vstupenkou do kina? 2giggle Co jste udělali se vstupenkou do kina? Rolleyes

Tsss... Jak to?

Moje mamka pracuje v kulturním domě a do všech kin a divadel v Karviné máme jako rodinní příslušníci vstup zdarma, pokud ale není vyprodáno, což u nás nehrozí Co jste udělali se vstupenkou do kina? G
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeTue 3 Apr 2007 - 19:58

Lenne napsal:
Rinter napsal:
Lenne napsal:
A já žádnou ani neměla,páč to mám zadara Co jste udělali se vstupenkou do kina? 2giggle Co jste udělali se vstupenkou do kina? Rolleyes

Tsss... Jak to?

Moje mamka pracuje v kulturním domě a do všech kin a divadel v Karviné máme jako rodinní příslušníci vstup zdarma, pokud ale není vyprodáno, což u nás nehrozí Co jste udělali se vstupenkou do kina? G

tak teď mě opravdu deprimuje že moje máti je učitelka Co jste udělali se vstupenkou do kina? G já musel vysolit 130 kč
Návrat nahoru Goto down
Vlasák
Lying Creature
Vlasák


Poeet p?íspivku : 28
Age : 39
Bydliště : Prague, Czech Republic
Registration date : 24. 04. 07

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeThu 26 Apr 2007 - 0:37

Co jsem udělal se vstupenkou, to nevím - možná by se ještě někde našla Wink Ovšem, vzhledem k mému rozčarování z filmu nevím, zda bych to vůbec nějak sběratelsky hrotil. Má očekávání k filmu byla na jedné straně nadšená a na straně druhé střízlivá - scény tam vypadaly super, interview s tvůrci taky nezněla zle, na druhou stranu jsem svá očekávání krotil, protože film je přece jen trochu jiné médium...

Výsledek mě nenadchl - zvláštní mix příběhu SH1, budiž. První cca 1/3 filmu byla relativně ok... Ale jakmile se tam objevila ta církev, PH se potvrdil jako prostý chodící sekáč a všude začaly téct hektolitry krve, což zdaleka korunoval závěr, kde už jsem si ani netroufal odhadovat, co za další čísla s ostnatým drátem lze vymyslet... Emoce známé z her prakticky minimální, prostor a kulisy pro děsivost a "silenthillovské" speciality využitý minimálně, symbolika minimální...
Návrat nahoru Goto down
http://www.sigil.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeThu 26 Apr 2007 - 11:18

Vlasák napsal:
Co jsem udělal se vstupenkou, to nevím - možná by se ještě někde našla Wink Ovšem, vzhledem k mému rozčarování z filmu nevím, zda bych to vůbec nějak sběratelsky hrotil. Má očekávání k filmu byla na jedné straně nadšená a na straně druhé střízlivá - scény tam vypadaly super, interview s tvůrci taky nezněla zle, na druhou stranu jsem svá očekávání krotil, protože film je přece jen trochu jiné médium...

Výsledek mě nenadchl - zvláštní mix příběhu SH1, budiž. První cca 1/3 filmu byla relativně ok... Ale jakmile se tam objevila ta církev, PH se potvrdil jako prostý chodící sekáč a všude začaly téct hektolitry krve, což zdaleka korunoval závěr, kde už jsem si ani netroufal odhadovat, co za další čísla s ostnatým drátem lze vymyslet... Emoce známé z her prakticky minimální, prostor a kulisy pro děsivost a "silenthillovské" speciality využitý minimálně, symbolika minimální...
Jo není to úplně nejlepší, ale mohlo to dopadnout hůř. Například Resident Evil, už jednička nicmoc a dvojka úplná s*ačka. Snad chtějí i natočit trojku, bůh nás chraň. Co jste udělali se vstupenkou do kina? Knife
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Vlasák
Lying Creature
Vlasák


Poeet p?íspivku : 28
Age : 39
Bydliště : Prague, Czech Republic
Registration date : 24. 04. 07

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeThu 26 Apr 2007 - 12:34

aldaris: jasně, to souhlas. Koneckonců, ta první třetina se mi líbila docela dost. Ale dost mě mrzel ten odklon. Ne že bych proti RE něco měl, ale ta hra si sama docela zakládá na akci, hororu a nějakých konspiračních příbězích. Film sice nestál za moc (dvojku jsem ani neviděl), ale bylo to spíš tím, že se nepovedl. Kdežto SH hry jsou spíš než horor, akce a příběh, takové, řekněme navíc drama, a to jsem v SH filmu dost postrádal a to je přitom alfa a omega.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sigil.cz
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeThu 26 Apr 2007 - 12:55

Vlasák napsal:
aldaris: jasně, to souhlas. Koneckonců, ta první třetina se mi líbila docela dost. Ale dost mě mrzel ten odklon. Ne že bych proti RE něco měl, ale ta hra si sama docela zakládá na akci, hororu a nějakých konspiračních příbězích. Film sice nestál za moc (dvojku jsem ani neviděl), ale bylo to spíš tím, že se nepovedl. Kdežto SH hry jsou spíš než horor, akce a příběh, takové, řekněme navíc drama, a to jsem v SH filmu dost postrádal a to je přitom alfa a omega.

a proto mi tam vadily příliš zásahy do příběhu (porovnej Dahlii ve hře a filmu), zbytečný PH, dementní masakr na konci, záměna Harryho za holku a příliš roztahanej závěr a prostřihy do skutečného světa...RE jsem nikdy nefandil ale oba filmy jsem přetrpěl (žádná sláva)
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeThu 26 Apr 2007 - 21:18

Vlasák napsal:
aldaris: jasně, to souhlas. Koneckonců, ta první třetina se mi líbila docela dost. Ale dost mě mrzel ten odklon. Ne že bych proti RE něco měl, ale ta hra si sama docela zakládá na akci, hororu a nějakých konspiračních příbězích. Film sice nestál za moc (dvojku jsem ani neviděl), ale bylo to spíš tím, že se nepovedl. Kdežto SH hry jsou spíš než horor, akce a příběh, takové, řekněme navíc drama, a to jsem v SH filmu dost postrádal a to je přitom alfa a omega.
To máš úplnou pravdu. Buď rád že jsi RE2 neviděl, to není béčkový film, ale spíše céčkový. Hrdinka, která se vždy v pravou dobu objeví na pravém místě, všechno zvládne, pozabíjí a jedno monstrum ,,ukecá" na svou stranu. Pak pokus o otevřený konec. Hotová ztráta času.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeSun 29 Apr 2007 - 12:22

No jako ten konec už byl brutální...to už mohli dát rovnou to be continued... Xmen 4 comming soon... Co jste udělali se vstupenkou do kina? 2mwaha
Návrat nahoru Goto down
St'K 302
Registrovaný uživatel
St'K 302


Poeet p?íspivku : 14
Age : 47
Registration date : 02. 05. 07

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeFri 11 May 2007 - 21:56

Ja sem si ju dal pod sklo na stole u komplu a mam tam jeste plakat SH2 Co jste udělali se vstupenkou do kina? G
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeSat 12 May 2007 - 9:03

To u nás ve škole má jeden učitel angličtiny ve své třídě plakát SH4...nejspíš o něm neví takže až bude odcházet tento rok tak plánuju ten plakát zabavit... xDD
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeSat 12 May 2007 - 13:54

Sareavok napsal:
To u nás ve škole má jeden učitel angličtiny ve své třídě plakát SH4...nejspíš o něm neví takže až bude odcházet tento rok tak plánuju ten plakát zabavit... xDD
Jej...nemá náhodou i plakát SH3? Heather by mi hezky vyzdobila pokoj Co jste udělali se vstupenkou do kina? Sweethea
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeSat 12 May 2007 - 15:03

Kdyby měl tak už tam není teď... Co jste udělali se vstupenkou do kina? Yay
Návrat nahoru Goto down
monsieur
Registrovaný uživatel
monsieur


Poeet p?íspivku : 17
Age : 34
Registration date : 30. 09. 08

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeFri 3 Oct 2008 - 15:16

Tak ja nevim, asi vsem vyrazim dech, ale me se Silent Hill movie libil a myslim, ze kdokoliv z vas (bez urazky) by ten film neudelal lip. Musite si uvedomit ze jeden z cilu filmu nebylo oslovit jen lidi kteri hrali hru, ale bylo to take to, ze musi oslovit ostatni, "normalni" filmove divaky aby se uchytil. Vzpomente jaky byly po Praze vsude plakaty s timto filmem, urcite nebyli urcene pouze pro lidi, kteri hrali hru. Podle me se jim to povedlo, udelali Silent hill, kterej neurazi hrace a nadchne normlaniho divaka, to se moc nevidi. Kdyby se kdokoliv z nas mel postavit za kameru nebo na reziserskou zidli tak to podle me nezvladne ani z poloviny tak, aby to vyhovovalo i manazerum filmovych spolecnosti, kteri uvolnuji penize a tudiz do toho kecaji, i kdyz vubec nevi o cem hra skoro je. Klobouk dolu pred tvurci...
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeFri 3 Oct 2008 - 22:41

monsieur napsal:
Tak ja nevim, asi vsem vyrazim dech, ale me se Silent Hill movie libil a myslim, ze kdokoliv z vas (bez urazky) by ten film neudelal lip. Musite si uvedomit ze jeden z cilu filmu nebylo oslovit jen lidi kteri hrali hru, ale bylo to take to, ze musi oslovit ostatni, "normalni" filmove divaky aby se uchytil. Vzpomente jaky byly po Praze vsude plakaty s timto filmem, urcite nebyli urcene pouze pro lidi, kteri hrali hru. Podle me se jim to povedlo, udelali Silent hill, kterej neurazi hrace a nadchne normlaniho divaka, to se moc nevidi. Kdyby se kdokoliv z nas mel postavit za kameru nebo na reziserskou zidli tak to podle me nezvladne ani z poloviny tak, aby to vyhovovalo i manazerum filmovych spolecnosti, kteri uvolnuji penize a tudiz do toho kecaji, i kdyz vubec nevi o cem hra skoro je. Klobouk dolu pred tvurci...

No mně se SH: Film taky líbil, asi hlavně kvůli převzetí velké části příběhu z SH1, ale napsat že nikdo z nás by nenatočil lepší film je trošku podpásovka k obraně filmu… Ono, kdo napíše lepší knihu než je tamta, kdo natočí lepší film než je tamten a kdo navrhne lepší hru než je támhleta? Když o tom budeme přemýšlet takhle, tak potom bychom vše museli ocenit absolutní známkou. Stejně se většinou jedná o kolektivní práci a „zkazit“ to může prostě jakákoliv část týmu nebo prostě jen arogantní managment. Abych to nějak shrnul, Alone in the Dark, bych taky nenatočil, ale to neznamená, že se mi z toho filmu nechce zvracet… Ať se prostě každý prezentuje, jak chce, ale potom musí unést obě verze kritiky, nakonec z „chyb“ se lidi učí a SH2 (pokud někdy bude) bude mít dost možná ještě lepší hodnocení než SH1, ačkoliv je to podle mě stejně nejlépe natočený film podle hry. Co jste udělali se vstupenkou do kina? Shrulesb
OT: Koukám, že v podpisu máš F1 Fan, můžu se zeptat, komu fandíš? Podle tý helmy bych to tipoval na Kimiho Co jste udělali se vstupenkou do kina? Thumbsup , ale bez sponzorů si nejsem tak jistej, podobný barevný složení má myslím i i Heikki.
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
monsieur
Registrovaný uživatel
monsieur


Poeet p?íspivku : 17
Age : 34
Registration date : 30. 09. 08

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeSat 4 Oct 2008 - 12:47

Hesi napsal:
monsieur napsal:
Tak ja nevim, asi vsem vyrazim dech, ale me se Silent Hill movie libil a myslim, ze kdokoliv z vas (bez urazky) by ten film neudelal lip. Musite si uvedomit ze jeden z cilu filmu nebylo oslovit jen lidi kteri hrali hru, ale bylo to take to, ze musi oslovit ostatni, "normalni" filmove divaky aby se uchytil. Vzpomente jaky byly po Praze vsude plakaty s timto filmem, urcite nebyli urcene pouze pro lidi, kteri hrali hru. Podle me se jim to povedlo, udelali Silent hill, kterej neurazi hrace a nadchne normlaniho divaka, to se moc nevidi. Kdyby se kdokoliv z nas mel postavit za kameru nebo na reziserskou zidli tak to podle me nezvladne ani z poloviny tak, aby to vyhovovalo i manazerum filmovych spolecnosti, kteri uvolnuji penize a tudiz do toho kecaji, i kdyz vubec nevi o cem hra skoro je. Klobouk dolu pred tvurci...

No mně se SH: Film taky líbil, asi hlavně kvůli převzetí velké části příběhu z SH1, ale napsat že nikdo z nás by nenatočil lepší film je trošku podpásovka k obraně filmu… Ono, kdo napíše lepší knihu než je tamta, kdo natočí lepší film než je tamten a kdo navrhne lepší hru než je támhleta? Když o tom budeme přemýšlet takhle, tak potom bychom vše museli ocenit absolutní známkou. Stejně se většinou jedná o kolektivní práci a „zkazit“ to může prostě jakákoliv část týmu nebo prostě jen arogantní managment. Abych to nějak shrnul, Alone in the Dark, bych taky nenatočil, ale to neznamená, že se mi z toho filmu nechce zvracet… Ať se prostě každý prezentuje, jak chce, ale potom musí unést obě verze kritiky, nakonec z „chyb“ se lidi učí a SH2 (pokud někdy bude) bude mít dost možná ještě lepší hodnocení než SH1, ačkoliv je to podle mě stejně nejlépe natočený film podle hry. Co jste udělali se vstupenkou do kina? Shrulesb
OT: Koukám, že v podpisu máš F1 Fan, můžu se zeptat, komu fandíš? Podle tý helmy bych to tipoval na Kimiho Co jste udělali se vstupenkou do kina? Thumbsup , ale bez sponzorů si nejsem tak jistej, podobný barevný složení má myslím i i Heikki.

Mas pravdu, k tomu, ze by to nikdo nenatocil sem nechtel nejak urazit ani sem to nemyslel zle, jen ja, ze filmy mam rad a zabyvam se i tocenim nejakejch amaterskejch veci a tak zhruba vim jak je to tezky. Jinak souhlasim s tebou.

OT: No jasne ze Iceman! Co jste udělali se vstupenkou do kina? 2thumbsu Co jste udělali se vstupenkou do kina? 2thumbsu Sem ferrarista, bohuzel se mu ted nedari, ale cloveku se nefandi jestli se mu zrovna dari nebo ne, ale nejsem ortodoxni fanda jen jeho, mam rad celou F1, co ty, taky fandis??SmileSmile
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeSat 4 Oct 2008 - 14:01

citace :
OT: No jasne ze Iceman! Co jste udělali se vstupenkou do kina? 2thumbsu Co jste udělali se vstupenkou do kina? 2thumbsu Sem ferrarista, bohuzel se mu ted nedari, ale cloveku se nefandi jestli se mu zrovna dari nebo ne, ale nejsem ortodoxni fanda jen jeho, mam rad celou F1, co ty, taky fandis??SmileSmile

Já F1 miluju asi už od roku 1997, kdy jsem to tak nějak začal sledovat a samozřejmě, když to potom začali vysílat i u nás, tak už jsem se od F1 neodtrhl. Co se týká týmů tak tam jsem 100% ferrarista Co jste udělali se vstupenkou do kina? Sweethea , jinak co se týká jezdců, tak jsem byl opravdu ortodoxní fanda Schumiho (a Irvina, Barrichella, Massi), samozřejmě je ti asi jasný, že v tý době jsem Kimiho zrovna dvakrát nemusel Co jste udělali se vstupenkou do kina? Uhoh , ale to teď platí i Hamiltonovi, ačkoliv bych mu titul minulou sezónu přál, tak jsem stejně skákal metr vysoko, když to vyhrál Kimi! Takže teď sice furt víc fandím Massovi, ale Kimi je pro mě hodně blízko na druhém místě. Jinak jak si psal Kimimu to teď nějak nejde, ale ono je to jak prokletí posledních asi 6VC prvně Massovi praskne ojnice potom Kimimu skoro to samý, potom ta Belgie, aspoň díkybohu za to rozhodnutí traťových komisařů Co jste udělali se vstupenkou do kina? Gossip a o poslední VC, no řekněme, že jsem hledal něco, co bych si mohl utáhnout kolem krku a zavěsit se na nejvyšší strom Co jste udělali se vstupenkou do kina? Hanganim . Je to jak kdyby po odchodu Todda byla technika a boxy pro Ferrari opravdu prokletý. No snad teď ve Fuji bude víc štěstí. Co jste udělali se vstupenkou do kina? Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
monsieur
Registrovaný uživatel
monsieur


Poeet p?íspivku : 17
Age : 34
Registration date : 30. 09. 08

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeSat 4 Oct 2008 - 15:01

citace :
Je to jak kdyby po odchodu Todda byla technika a boxy pro Ferrari opravdu prokletý. No snad teď ve Fuji bude víc štěstí. Co jste udělali se vstupenkou do kina? Wink2

Mas pravdu, to je presne muj nazor!!! Po jeho odchodu to slo s tymovou strategii v boxech uplne nekam jinam nez jit melo. Jako Singapur a jejich svetylka to bylo neco co se hodne dlouho nikomu nepovedlo, taky jestli si pozorne sedoval tak pri posledni Kimiho zastavce v boxech uz svetelka nejeli a byl tam normlane mechanik s "lizatkem". Jo s Hamiltonem to mame letos tezky, je sice pravda, ze je dobrej, ale proste mu to ani nejak nepreju. Kimimu to loni vyslo jen tak tak, ale jako posledni VC stala fakt za to a hlavne to meli perfektne zvladnuty v boxech, coz se bohuzel o tyhle sezone rici neda. Taky me vytocilo jak Kimi cekal v tech boxech za Massou, mel odjet jeste jedno kolo a ne aby cekal jak ve fronte na rohliky, mozna uz nemel palivo jasne, to nevim, takze nemuzu kritizovat, mozna by se mu stalo to co Barichelovi a to by bylo horsi, no a pak zaverecna korunovace v podani jak to nastrelil do zabran, povedena VC...SadSad

PS: Ja fandim asi od 2001...SmileSmile
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeWed 8 Oct 2008 - 11:34

monsieur napsal:
Tak ja nevim, asi vsem vyrazim dech, ale me se Silent Hill movie libil a myslim, ze kdokoliv z vas (bez urazky) by ten film neudelal lip. Musite si uvedomit ze jeden z cilu filmu nebylo oslovit jen lidi kteri hrali hru, ale bylo to take to, ze musi oslovit ostatni, "normalni" filmove divaky aby se uchytil. Vzpomente jaky byly po Praze vsude plakaty s timto filmem, urcite nebyli urcene pouze pro lidi, kteri hrali hru. Podle me se jim to povedlo, udelali Silent hill, kterej neurazi hrace a nadchne normlaniho divaka, to se moc nevidi. Kdyby se kdokoliv z nas mel postavit za kameru nebo na reziserskou zidli tak to podle me nezvladne ani z poloviny tak, aby to vyhovovalo i manazerum filmovych spolecnosti, kteri uvolnuji penize a tudiz do toho kecaji, i kdyz vubec nevi o cem hra skoro je. Klobouk dolu pred tvurci...

souhlasím - mě se film hodně líbil - bude to asi tím že jsem před tím hru neznala (jasně věděla jsem o ní ale byla jsem tehdy moc zažraná do Resiho - pěkná ikonka mimochodem - Ada je supr)...víš mě dokonce přijde, jakoby tvůrci filmu chtěli na tu hru nalákat ty co ji ještě nehráli...první co mě při titulcích v kině napadlo, že udělám vše pro to abych sehnala hru a kvůli dalším dílům si pořídila PS2...film rozhodně nedělá hře takovou ostudu jako Andersonům spektákl resident evil (jednička byla fajn, dvojku neměli nikdy natočit a trojka je všelijaká)...ano ten děj filmu SH je dost divný, ale kolik z nás by dokázalo nacpat složitost prvního dílu do 120 minut aby to mělo hlavu a patu?? Proto Gans musel děj zjednodušit, trochu osekat a i tak mám kolikrát problém vysvětli nezasvěceným o čem ten film vlastně je (o hře ani nemluvě)...má film atmosféru?? na 100%. Má skvělé postavy?? Nepochybně. Zajímavý příběh?? Určitě. To samozřejmě ještě nestačí ale silentovský styl to má, nechybí otherworld, tak co ještě chcete? Já vím že ve hře jsou ty postavy jiné, že tam není popel, ale sníh, že the order nejsou lovci čarodějnic, ale kult s daleko hlubšími kořeny, že Alessa filmová je na hony vzdálená od Alessy ze hry, o dahlii nemluvě...a co? já si řeknu že herní série je jeden paralelní svět a film druhý a nemám s filmem problém Co jste udělali se vstupenkou do kina? Bandana

u resiho už si to říct nemůžu, že má jinej děj se dá jestě odpustit, ale když na to koukám starýho dobrýho resiho tam nevidím (pár scén a občas efektní zombies to nezachrání), Milla je sice pěkná, ale kdyby byl Anderson opravdu fanda hry, tak ji necpe do každýho záběru...a produkce podle mě zas tolik film neovlivnila (ano christopher da silva tam být původně neměl) ale Sam Hadida produkoval jak SH tak resiho (nevim jestli všecky díly) a rozdíl je patrný, takže produkci v tomhle připadě tolik vinit nemůžeme...Alone má se hrou společný tak maximálně název...Uwe je holt machr - a teď si představte kdyby SH do ruky dostal on... Co jste udělali se vstupenkou do kina? Knife
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeWed 8 Oct 2008 - 13:59

g.schreiber napsal:
monsieur napsal:
Tak ja nevim, asi vsem vyrazim dech, ale me se Silent Hill movie libil a myslim, ze kdokoliv z vas (bez urazky) by ten film neudelal lip. Musite si uvedomit ze jeden z cilu filmu nebylo oslovit jen lidi kteri hrali hru, ale bylo to take to, ze musi oslovit ostatni, "normalni" filmove divaky aby se uchytil. Vzpomente jaky byly po Praze vsude plakaty s timto filmem, urcite nebyli urcene pouze pro lidi, kteri hrali hru. Podle me se jim to povedlo, udelali Silent hill, kterej neurazi hrace a nadchne normlaniho divaka, to se moc nevidi. Kdyby se kdokoliv z nas mel postavit za kameru nebo na reziserskou zidli tak to podle me nezvladne ani z poloviny tak, aby to vyhovovalo i manazerum filmovych spolecnosti, kteri uvolnuji penize a tudiz do toho kecaji, i kdyz vubec nevi o cem hra skoro je. Klobouk dolu pred tvurci...

souhlasím - mě se film hodně líbil - bude to asi tím že jsem před tím hru neznala (jasně věděla jsem o ní ale byla jsem tehdy moc zažraná do Resiho - pěkná ikonka mimochodem - Ada je supr)...víš mě dokonce přijde, jakoby tvůrci filmu chtěli na tu hru nalákat ty co ji ještě nehráli...první co mě při titulcích v kině napadlo, že udělám vše pro to abych sehnala hru a kvůli dalším dílům si pořídila PS2...film rozhodně nedělá hře takovou ostudu jako Andersonům spektákl resident evil (jednička byla fajn, dvojku neměli nikdy natočit a trojka je všelijaká)...ano ten děj filmu SH je dost divný, ale kolik z nás by dokázalo nacpat složitost prvního dílu do 120 minut aby to mělo hlavu a patu?? Proto Gans musel děj zjednodušit, trochu osekat a i tak mám kolikrát problém vysvětli nezasvěceným o čem ten film vlastně je (o hře ani nemluvě)...má film atmosféru?? na 100%. Má skvělé postavy?? Nepochybně. Zajímavý příběh?? Určitě. To samozřejmě ještě nestačí ale silentovský styl to má, nechybí otherworld, tak co ještě chcete? Já vím že ve hře jsou ty postavy jiné, že tam není popel, ale sníh, že the order nejsou lovci čarodějnic, ale kult s daleko hlubšími kořeny, že Alessa filmová je na hony vzdálená od Alessy ze hry, o dahlii nemluvě...a co? já si řeknu že herní série je jeden paralelní svět a film druhý a nemám s filmem problém Co jste udělali se vstupenkou do kina? Bandana

u resiho už si to říct nemůžu, že má jinej děj se dá jestě odpustit, ale když na to koukám starýho dobrýho resiho tam nevidím (pár scén a občas efektní zombies to nezachrání), Milla je sice pěkná, ale kdyby byl Anderson opravdu fanda hry, tak ji necpe do každýho záběru...a produkce podle mě zas tolik film neovlivnila (ano christopher da silva tam být původně neměl) ale Sam Hadida produkoval jak SH tak resiho (nevim jestli všecky díly) a rozdíl je patrný, takže produkci v tomhle připadě tolik vinit nemůžeme...Alone má se hrou společný tak maximálně název...Uwe je holt machr - a teď si představte kdyby SH do ruky dostal on... Co jste udělali se vstupenkou do kina? Knife

Jo, film Resident Evil je spíše o akci, než atmosféře. A přeakčnělých filmů jsme už všichni nažraní.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitimeThu 9 Oct 2008 - 0:17

[quote="aldaris]

Jo, film Resident Evil je spíše o akci, než atmosféře. A přeakčnělých filmů jsme už všichni nažraní.[/quote]

jestli měl RE film nějaký přínos, tak oživení zombie žánru - najednou se mrtvoláci začali příjemně valit ze všech stran...jinak u jedničky byla aspoň snaha o atmosféru, dvojka zprznila jednoho z nejlepších bossů (vážně si myslíte že pyramid head nevypadá ve filmu dost efektně? srovnejte nemesise z resiho trojky a "nemesise" z filmu REapocalypse - to je vyloženě výsměch - milla holýma rukama proti nemesis? to je jako kdybyste postavili před pyrmiďáka Marii, aby ho "zabila" bušením do jeho ocelové helmy...)

...právě ta akce mi tam absolutně nesedí...představ si kdyby si pavlík vzal na starost práve SH....millu by obsadil jako Heather a nechal ji dělat všechno to kung-fu matrix a skákání z mrakodrapů...a ještě by ji byl schopen dát dohromady s nabušencem Harrym (protože by ho hrál strašně mega cool herec) ... Co jste udělali se vstupenkou do kina? 3whaaa
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sponsored content





Co jste udělali se vstupenkou do kina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co jste udělali se vstupenkou do kina?   Co jste udělali se vstupenkou do kina? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co jste udělali se vstupenkou do kina?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Historical Society :: Silent Hill (2006)-
Přejdi na: