Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Dino Crisis 2

Goto down 
+6
pepazdepa
Dominno
Bart
Sareavok
Lenne
mastersko
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
mastersko
Lying Creature
mastersko


Poeet p?íspivku : 25
Age : 30
Registration date : 24. 03. 07

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeSun 25 Mar 2007 - 16:12

Hra se odehrává někde na ostrově dinosaurů kde jste (Regina,Dylan) ztroskotali...potom jen chodíte, masakrujete dinosaury a... jsou tu i prvky adventury...Dino Crisis 2 2thumbsu
Hrál někdo?
Zná někdo?
Ja jsem hrál jen 2ku na PSone, a na nedávno na PC přes emulátor...
Jinak tušim že existuje i verze přímo pro PC...(čínská myslím...)
Návrat nahoru Goto down
http://elm-street.unas.cz/
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeSun 25 Mar 2007 - 20:26

Jo,jo já znám hrála jsem i jedničku a to v japonštině,no to byl nářez Dino Crisis 2 2giggle
Dvojku si moc nepamatuju,ale nebylo to jak se tam kupovaly zbraně za nějaké bodíky??? To bylo také divné,ale jinak vím,že na pohrání to bylo dobré Dino Crisis 2 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
mastersko
Lying Creature
mastersko


Poeet p?íspivku : 25
Age : 30
Registration date : 24. 03. 07

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeSun 25 Mar 2007 - 20:59

Jo je to s těma bodíkama Smile
Si pamatuju jak jsme s bratrancem (měli jsme cca, 8let) natšeně sledovali staršího bratrance(měl asi 19) jak to tenkrát smažil na PS. To samé s RE3 Dino Crisis 2 Ears
Návrat nahoru Goto down
http://elm-street.unas.cz/
Anonymní
Anonymní




Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeMon 26 Mar 2007 - 21:04

Download 457 MB (ISO, EN)

kód:
http://rapidshare.com/files/22614701/jesterky.part1.rar
http://rapidshare.com/files/22664817/jesterky.part2.rar
http://rapidshare.com/files/22671299/jesterky.part3.rar
http://rapidshare.com/files/22680812/jesterky.part4.rar
http://rapidshare.com/files/22684799/jesterky.part5.rar

Heslo: jesterky

Jo a je to PC Verze... převzato z war-forum.net

NEZKOUŠENO !!
Návrat nahoru Goto down
mastersko
Lying Creature
mastersko


Poeet p?íspivku : 25
Age : 30
Registration date : 24. 03. 07

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeMon 26 Mar 2007 - 21:10

Ale no tak... nedělejme si tu z toho warez-forum:brood:
Návrat nahoru Goto down
http://elm-street.unas.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeTue 27 Mar 2007 - 17:17

Jo dvojku jsem hrál...sice nedohrál ale vím o čem to celé tak zhruba je...docela dobré ale časem začřne nudit...
Návrat nahoru Goto down
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 38
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeSat 18 Aug 2007 - 23:05

Docela v poho gamesa. I DC1. Hrál jsem oba díly a zaujaly mně. Tak trošku se o diny zajímám a tohle+všechny Jurské parky mě baví Dino Crisis 2 Grin3 Akorát by mě zajímalo, kde tvůrci přišli na toho Giganotosaura. Vím o tom, že paleontologové kdesi vykopali dina většího než T-Rex, ale rozhodně nebyl dvakrát větší Dino Crisis 2 Shocked2 Největší byli býložraví dinosauři.
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeSun 19 Aug 2007 - 22:27

Mě se líbilo jak to bylo akční ... jako dobře promixovali adventuru s akcí a hodně dobrá věc byly ty komba a kredity ... prostě další super hra ... kurňa to jsou klasiky ... dneska už to jde pomalu někam ...
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeSun 19 Aug 2007 - 23:12

Klasika je klasika a takové se dneska daj překonat graficky a tak,ale prostě pořád je to klasika která má stále fanoušky a kvůli těch má ta ''klasika'' své neodolatelné kouzlo i dnes...
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeMon 20 Aug 2007 - 9:34

Dominno napsal:
Klasika je klasika a takové se dneska daj překonat graficky a tak,ale prostě pořád je to klasika která má stále fanoušky a kvůli těch má ta ''klasika'' své neodolatelné kouzlo i dnes...

stejně jako Silent Dino Crisis 2 Wink2
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeMon 20 Aug 2007 - 10:15

No jenže silent pookračuje i do dnes a máme tu Silenta 4ku ale na DN se už dá jen vzpomínat...Ale fanoušci dělaj své...
Návrat nahoru Goto down
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 38
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeTue 21 Aug 2007 - 12:20

No, škoda, že DC nepokračuje. Třetí díl si Xbox nechal pro sebe Dino Crisis 2 Brood a dál nic Dino Crisis 2 Bigcry
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeTue 21 Aug 2007 - 14:31

Kdo ví čeho se dočkáme...
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeThu 23 Aug 2007 - 22:38

Bart napsal:
No, škoda, že DC nepokračuje. Třetí díl si Xbox nechal pro sebe Dino Crisis 2 Brood a dál nic Dino Crisis 2 Bigcry
Třetí díl jo?? Dino Crisis 2 Rolleyes
Návrat nahoru Goto down
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 38
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeThu 23 Aug 2007 - 22:48

Sareavok napsal:
Bart napsal:
No, škoda, že DC nepokračuje. Třetí díl si Xbox nechal pro sebe Dino Crisis 2 Brood a dál nic Dino Crisis 2 Bigcry
Třetí díl jo?? Dino Crisis 2 Rolleyes
Jo jo. Náhodou jsem hledal na netu nějaké info o hrách Dino Crisis a vyhledávač mi vyhodil i DC3. Xbox nemám (a ani mít nebudu), takže se o hry na něj nezajímám. Tohle byla náhoda. Děj se odehrává na vesmírné lodi, námět tvůrci čerpali z Vetřelce, je to prý hodně podobné, jen jsou tam místo vetřelců dinosauři
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeFri 24 Aug 2007 - 15:14

Xbox je shit...Můj názor...
Návrat nahoru Goto down
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 38
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeFri 24 Aug 2007 - 17:05

Dominno napsal:
Xbox je shit...Můj názor...
Jo, je. Bill Gates se vetřel do světa konzolí. No já jsem mu už přispěl do kasičky nákupem nehorázně drahých originálních Windowsů, takže už na Microsoft kašlu Dino Crisis 2 Rifle
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeFri 24 Aug 2007 - 20:06

No jo ale štve mně že hodně lidí k němu přechází...
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeFri 24 Aug 2007 - 23:55

Mno...jesli jste nehraáli na Xboxu tak melete z cesty pač je to konzole lepší než PS...navíc Bill Gates s tím má společné leda tak název Microsoft, navrhl to někdo jiný...když už tak mluvíte o Billovi tak on zase tak špatný člověk není...řekl bych že na to koli má peněz a co s nimi dělá až docela dost dobrý...
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeSat 25 Aug 2007 - 12:17

Sareavok napsal:
Mno...jesli jste nehraáli na Xboxu tak melete z cesty pač je to konzole lepší než PS...navíc Bill Gates s tím má společné leda tak název Microsoft, navrhl to někdo jiný...když už tak mluvíte o Billovi tak on zase tak špatný člověk není...řekl bych že na to koli má peněz a co s nimi dělá až docela dost dobrý...

Je fakt,že je to velmi dobrá konzole na trhu,ale jakmile přijdou skvělé hry na PS3 tak podle mě upadne do zapomnění...
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeSat 25 Aug 2007 - 15:58

Lenne napsal:
Sareavok napsal:
Mno...jesli jste nehraáli na Xboxu tak melete z cesty pač je to konzole lepší než PS...navíc Bill Gates s tím má společné leda tak název Microsoft, navrhl to někdo jiný...když už tak mluvíte o Billovi tak on zase tak špatný člověk není...řekl bych že na to koli má peněz a co s nimi dělá až docela dost dobrý...

Je fakt,že je to velmi dobrá konzole na trhu,ale jakmile přijdou skvělé hry na PS3 tak podle mě upadne do zapomnění...

já jen doufám že v zapomnění neupadne PS2 (vždyť PS1 stále žije...no dobře - dožívá)...
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeSat 25 Aug 2007 - 19:58

PS nastolili novou laťku herních konzolí a her obecne...PC se jí vyrovnali...PS2 jí posunuli zase o kus výš a PC a Xbox dorovnali...Xbox 360 nastolil laťku ještě více ale bez Blueraye je v hajzlu a nakonec tu laťku zvedne etě víš PS3 a PC se mu dorovná...
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeTue 28 Aug 2007 - 17:57

Lenne napsal:
Sareavok napsal:
Mno...jesli jste nehraáli na Xboxu tak melete z cesty pač je to konzole lepší než PS...navíc Bill Gates s tím má společné leda tak název Microsoft, navrhl to někdo jiný...když už tak mluvíte o Billovi tak on zase tak špatný člověk není...řekl bych že na to koli má peněz a co s nimi dělá až docela dost dobrý...

Je fakt,že je to velmi dobrá konzole na trhu,ale jakmile přijdou skvělé hry na PS3 tak podle mě upadne do zapomnění...
Řekl bych že jakmile přijdou skvělé hry na PS3, XboX 360 jich bude mít tolik, že PS3 bude stále pozadu...ale čas ukáže...
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeTue 28 Aug 2007 - 20:10

Sareavok napsal:
Lenne napsal:
Sareavok napsal:
Mno...jesli jste nehraáli na Xboxu tak melete z cesty pač je to konzole lepší než PS...navíc Bill Gates s tím má společné leda tak název Microsoft, navrhl to někdo jiný...když už tak mluvíte o Billovi tak on zase tak špatný člověk není...řekl bych že na to koli má peněz a co s nimi dělá až docela dost dobrý...

Je fakt,že je to velmi dobrá konzole na trhu,ale jakmile přijdou skvělé hry na PS3 tak podle mě upadne do zapomnění...
Řekl bych že jakmile přijdou skvělé hry na PS3, XboX 360 jich bude mít tolik, že PS3 bude stále pozadu...ale čas ukáže...

Nevím,ale myslím si,že si více lidí koupí PS3 než Xbox...
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitimeTue 28 Aug 2007 - 20:45

Neví někdo nějaké novinky ohledně Dino crisis 6???Protože to by mělo být i na pc ale 5ku vynechali...Třeba se v ní bude místo dinousaurů bojovat proti romům...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dino Crisis 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dino Crisis 2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Lakeside Amusement Park-
Přejdi na: