Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Co vás (vy)děsilo nejvíc?

Goto down 
+12
JardaF
Dominno
Sareavok
kyberkentaur
aldaris
Melen
vatiell
Rinter
Shadow Follower
James
Lenne
pepazdepa
16 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeTue 15 Aug 2006 - 16:26

u téhle hry jsem hrál jen demo, ale podle toho to vypadalo celkem zajímavě...
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Nejvíce...   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeTue 15 Aug 2006 - 17:08

Tak tady mě nejvíce vystrašila useknutá hlava,která se pohybovala za oknem...úplně z ničeho nic tam najednou byla,strašně jsem se lekla,jsem měla až strach jít k tomu oknu se na to blíž podívat Co vás (vy)děsilo nejvíc? Oops Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Anonymní
Anonymní




Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeTue 15 Aug 2006 - 22:41

Ve čtyřce jsem se bála těch dvouhlavců, co choděj po rukách... ukazovaly prstem bestie jedny (to je neslušné) a pak dupot...
Návrat nahoru Goto down
James
Insane Cancer
James


Poeet p?íspivku : 186
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 18. 08. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeFri 18 Aug 2006 - 19:37

Tak tady mě vyděsilo popravdě řečeno ten pobyt na hřbitově...Myslím poprví to bylo...Šel sem a čekám na duchy,kdy vylezou...jdu,jdu a najednou se zastavím a poslouchám zvuk dveří...říkám si ,,Kurnik,co to je´´ otočím se,a tam Walter...já v tu chvíli myslel,že vypustím dušu,tak sem ho začal mlátit a pak sem zdrhl Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.sunderland.wz.cz
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeMon 28 Aug 2006 - 23:27

Hned v intru je úžasná scénka s chlápkem,co neví,že je slušností chodit do místnosti dveřma...to mi běhal docela mráz po zádech, a to jsem u toho seděl teprve půl minuty:) No a pak Cynthia v metru a tak dále... A ještě v nemocnici místnost s obří Eileeninou hlavou-když jsem to viděl poprvé,mno,moc jsem se lek...Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeTue 29 Aug 2006 - 22:08

Shadow Follower napsal:
Hned v intru je úžasná scénka s chlápkem,co neví,že je slušností chodit do místnosti dveřma...to mi běhal docela mráz po zádech, a to jsem u toho seděl teprve půl minuty:) No a pak Cynthia v metru a tak dále... A ještě v nemocnici místnost s obří Eileeninou hlavou-když jsem to viděl poprvé,mno,moc jsem se lek...Very Happy
Tak na tu její hlavu si pamatuju,to byl tež děs,taky jsem se lekla,nechápu,co to mělo třeba jako znamenat,no i když v Silentu musí člověk počítat se vším Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeTue 29 Aug 2006 - 22:17

Prostě úchylní japonci. Ale já ten jejich smysl pro strach miluju affraid
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeMon 25 Sep 2006 - 18:23

Tak tady jsem se lekl hned na začátku. Jak jdeš ven z toho pokoje a najednou něco zařve. To jsem se lekl fakt bestiálně
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeMon 25 Sep 2006 - 23:30

Rinter napsal:
Tak tady jsem se lekl hned na začátku. Jak jdeš ven z toho pokoje a najednou něco zařve. To jsem se lekl fakt bestiálně

Heh,na to si taky vzpomínám...Smile
Návrat nahoru Goto down
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeMon 20 Nov 2006 - 9:42

Nejvíc jsem se bál, že tu hru totálně zkazí a že to bude nuda. Můj strach se ovšem naplnil...
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
Melen
Registrovaný uživatel
Melen


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 20. 09. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeTue 28 Nov 2006 - 9:16

vatiell napsal:
Nejvíc jsem se bál, že tu hru totálně zkazí a že to bude nuda. Můj strach se ovšem naplnil...

Jo to ja taky a taky jsem nebyl dvakrat nadsenej, ale pred dvema dny jsem se dost vozral a docela jsem se u toho bal. hral jsem do rannich hodin.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeSun 17 Dec 2006 - 19:24

Tento díl má v sobě strachu nejméně. Se strašidelností dvojky a trojky, se nedá vůbec srovnat. Zato má spoustu jiných prvků, které dokáží zaujmout. Nejvíce jsem se lekl, když jsem vešel do koupelny a tam na mě ze zdi čučel duch. Nějak jsem to nečekal a zařval.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
kyberkentaur
Registrovaný uživatel
kyberkentaur


Poeet p?íspivku : 11
Age : 35
Bydliště : Praha
Registration date : 04. 09. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeTue 26 Dec 2006 - 12:32

Scének ,kde sem jezdil se svym kolečkovym křeslem od kompu a zase zpátky abych rychle umlátil potvoru, která mě tak vyděsila, bylo dost, ale nejvíc sem se asi lekl když sem byl v tom vězení (tušim, že třetí patro) když sem si to štrádoval skrz tu kulatou chodbičku a napadlo mě hodit si kameru za záda abych pořád nekoukal za sebe..a v tu chvíli kdy sem jí hodil za sebe přede mnou stála ta obluda s dvouma hlavama (kterou sem viděl poprvý) ukazovala na mě prstem a hned šla do mě... to sem fakt myslel že sem na svym kolečkovym křesle překonal rychlost zvuku..
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeWed 27 Dec 2006 - 22:20

O potvůrce se dvěma hlavama se mluví už i v SH 2, všimli jste si? No, ne přímo, ale je to tam
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeTue 13 Mar 2007 - 19:47

Docela jsem se lekl v nemocnici toho padacího stropu s bodákama...naštěstí to mělo jenom postrašit... Co vás (vy)děsilo nejvíc? Tongue2
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeSun 8 Jul 2007 - 13:04

Mě mrazil mráz po zádech, když jsem sám sobě dával pod dveře zkrvavené papírky, abych si je pak mohl číst... Co vás (vy)děsilo nejvíc? Beatnik2
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeWed 25 Jul 2007 - 20:58

kolonist napsal:
Mě mrazil mráz po zádech, když jsem sám sobě dával pod dveře zkrvavené papírky, abych si je pak mohl číst... Co vás (vy)děsilo nejvíc? Beatnik2
To ses jako bal ze ti z nich vylezou svabi???
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeSun 19 Aug 2007 - 17:05

Ty samopohybujícíse kryplkáry (vozíčky)...Teda né že by mě děsili ale ty staré nemocniční vozíčky mi naháněly mráz po zádech už od dětství...Ani nevím proč ale spojuju si to s bolestí a usknutýmy dolnímy končetinami...
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeSun 19 Aug 2007 - 22:09

Taky mě dostalo, když jsem si v nemocnici v jednom pokoji uvědomil že od toho vozíčku vychází stín nějakého týpka co se pořád zvedá a zase si sedá...
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeSun 19 Aug 2007 - 22:57

A navíc ještě ty jejich prostěradla potřísněné krví na lehátkách...Já ty japončíky zbožňuju,mají tak divný smysl pro strach až je to vlastně hezký...
Návrat nahoru Goto down
JardaF
Lying Creature
JardaF


Poeet p?íspivku : 24
Age : 30
Registration date : 24. 08. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeSat 25 Aug 2007 - 11:32

Mě nejvíc děsily ti zombíci jak vylézali ze zdi a létali vzduchem to bylo na mě trochu moc Co vás (vy)děsilo nejvíc? Sad2
Návrat nahoru Goto down
http://www.kabatskupina.estranky.cz
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeSat 25 Aug 2007 - 19:55

Ti mě spíše štvali...
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeTue 28 Aug 2007 - 17:49

Mě spíš děsily ty sestřičky co vypadaly jak 3metroví transvestiti XD
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeTue 28 Aug 2007 - 20:36

O sestřičkách raději nemluv jinak tu od strachu nebudu chodit...Cokoliv horrorového spojeného z nemocnicí nemám rád...
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeThu 30 Aug 2007 - 8:42

Nebo jak na začátku pitval tu šedou ženskou...a já celou dobu myslel že je to hodnej týpek... Co vás (vy)děsilo nejvíc? 2mwaha
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co vás (vy)děsilo nejvíc?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 4-
Přejdi na: