Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Co vás (vy)děsilo nejvíc?

Goto down 
+18
cyrcles
Mesalia
jakub008
Rinter
buky
Vincristine
Sareavok
Zifil
bomb
Dominno
JardaF
Bart
Vlasák
aldaris
Shadow Follower
Lenne
kyberkentaur
pepazdepa
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeWed 25 Jun 2008 - 13:25

To asi bylo v tý nemocnici, když se to proměnilo a v jedý chodbě byly dverě na schodiště, ale v tý temnotě tam schody nebyly, ale byla tam mistnost, místo zdi měla skleněný a uvnitř to bylo zalytý krvý a vůbec nebylo vydět dovnitř. Potom, když si k tomu přišel se najednou z úplnýho ticha ozval dětský pláč.

Jo to bude asi vono.

To mě taky docela vyděsilo a málem sem se ztoho... Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Yay
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeWed 25 Jun 2008 - 17:26

bomb napsal:
To asi bylo v tý nemocnici, když se to proměnilo a v jedý chodbě byly dverě na schodiště, ale v tý temnotě tam schody nebyly, ale byla tam mistnost, místo zdi měla skleněný a uvnitř to bylo zalytý krvý a vůbec nebylo vydět dovnitř. Potom, když si k tomu přišel se najednou z úplnýho ticha ozval dětský pláč.

Jo to bude asi vono.

To mě taky docela vyděsilo a málem sem se ztoho... Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Yay
Pořád nevím, ale toho si nevšímejte, nikdy jsem nepatřil mezi nejbystřejší... Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeThu 26 Jun 2008 - 20:14

Já na to už taky zapomněl ... ale sral mě ten týpek v tom telefonu ohledně narozenin ...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeThu 26 Jun 2008 - 20:17

Sareavok napsal:
Já na to už taky zapomněl ... ale sral mě ten týpek v tom telefonu ohledně narozenin ...
Jo na toho si pamatuju, pak jsem se dozvěděl že je to Leonard.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeThu 26 Jun 2008 - 20:19

Fakt??? Jak jsi to zjistil???
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeThu 26 Jun 2008 - 20:20

Sareavok napsal:
Fakt??? Jak jsi to zjistil???
Myslím z rozboru hry od Arcade Velmistra.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
jakub008
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Bydliště : Třebíč
Registration date : 02. 05. 09

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 2 May 2009 - 11:08

já mám vždycky největší stres v tom domě hrůzy jak vás honí to červený světlo a ještě v kostele před posledníma dveřma jak tam je ta hnusná hudba a děsivá kamera... Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Knife
Návrat nahoru Goto down
Mesalia
Insane Cancer
Mesalia


Poeet p?íspivku : 78
Age : 34
Bydliště : Brookheaven Hospital
Registration date : 28. 03. 10

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 28 Mar 2010 - 17:04

no ...samozřejmě že první místo obsadí ta zrcadlová místnost s vanou v nemocnici...avšak...co se mi líbilo...byla jedna místnost v kostele/kapli...když v ní procházíte do dalších částí kaple...jak se tam po stěně mění barvy a tvary, bílé s červenou a naopak...zábava na minutu a půl zakončená čistou místností a krvavými kruhy, které se roztahují a splýají až se nakonec zobrazí ta nejméně strašidelná místost v celém SH :-D Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
http://www.mesalia.estranky.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 28 Mar 2010 - 17:24

Jo tak tak. V tý učebně co je v tom kostele, jak si psal, je to fakt něco. Člověk když tam příjde poprví, tak najednou neví co se děje. Pak když ty monstra zabiješ a ono se to tam začně vracet do normálu, tak je to, jako bys porazil svoje noční můry a najednou se probudíš z toho snu. Nebo jako kdybys porazil samotný peklo a navrátil všemu původní podobu.
Návrat nahoru Goto down
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: :-)   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 22 Aug 2010 - 11:42

Včera byla ve vedlejším městě pouť a tak jsim trochu opožděně po návratu ve dvě ráno jsem dohrával Silent hill 3. Vždycky mám husinu z Valtiela. A teď se mi zobrazí hrozná scénárie, Valtiel, dětské nohy nad ním v těch závěsech přesně jako v intru(church), pláč sestřičky, krvavé šlápoty a najednou PRÁSK!!! Nějakej debil odpálil v Oseku rachejtli :-/
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 22 Aug 2010 - 21:11

cyrcles napsal:
Včera byla ve vedlejším městě pouť a tak jsim trochu opožděně po návratu ve dvě ráno jsem dohrával Silent hill 3. Vždycky mám husinu z Valtiela. A teď se mi zobrazí hrozná scénárie, Valtiel, dětské nohy nad ním v těch závěsech přesně jako v intru(church), pláč sestřičky, krvavé šlápoty a najednou PRÁSK!!! Nějakej debil odpálil v Oseku rachejtli :-/
I LOL'd. Víc na to nejde říct Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 G Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 G Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 G .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 23 Aug 2010 - 0:12

Sol!d_Sn@k3 napsal:
cyrcles napsal:
Včera byla ve vedlejším městě pouť a tak jsim trochu opožděně po návratu ve dvě ráno jsem dohrával Silent hill 3. Vždycky mám husinu z Valtiela. A teď se mi zobrazí hrozná scénárie, Valtiel, dětské nohy nad ním v těch závěsech přesně jako v intru(church), pláč sestřičky, krvavé šlápoty a najednou PRÁSK!!! Nějakej debil odpálil v Oseku rachejtli :-/
I LOL'd. Víc na to nejde říct Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 G Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 G Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 G .

ty se směješ ale kdybych neměl tak ostražité svěrače, tak jsem o 6 kil lehčí, jak jsem se lekl. Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Knife Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 G Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Rolf
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 23 Aug 2010 - 7:26

Tak to vážně děkuj Samaelovi, že nejsi Johny Sasaki (Akiba).
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 23 Aug 2010 - 14:13

Tak mě se stalo něco podobného, když jsem byl už asi někde v tom kostele na konci a tam se to tak hezky měnilo, přímo za zády mi ťukly průvanem dveře do židle. To byl šok! Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 23 Aug 2010 - 16:42

Sol!d_Sn@k3 napsal:
Tak to vážně děkuj Samaelovi, že nejsi Johny Sasaki (Akiba).

stačí mi moje trapasy:-D
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 23 Aug 2010 - 16:43

aldaris napsal:
Tak mě se stalo něco podobného, když jsem byl už asi někde v tom kostele na konci a tam se to tak hezky měnilo, přímo za zády mi ťukly průvanem dveře do židle. To byl šok! Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Grin3

To si umím představit...uah! Husina!
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
jakub008
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Bydliště : Třebíč
Registration date : 02. 05. 09

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 23 Aug 2010 - 19:42

Very Happy tak si představte že se mi už asi 2x zdálo (ve snu) žee se moje město (spíš má část města) proměnila v Silent Hill...Je to děs..Vždycky mám za úkol dostat se domů a jelikož je všude tma (fakt všude a opravdová že nevidim ani na krok) tak musim používat baterku ale ta přivolává monstra...Zkrátka jak ve hře..Je to fakt děs, naštěstí se mi to nestává moc často.. Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Bloodth2 Nejhorší je vyťukat kód od hlavních dveří od paneláku Very Happy nemůžu se pořád trefit Very Happy protožee na to nevidim a po tmě je to těžší.. Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Uhoh No prostě halůůz Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Rolleyes Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Rolleyes Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Rolleyes xDD
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 24 Aug 2010 - 13:28

jakub008 napsal:
Very Happy tak si představte že se mi už asi 2x zdálo (ve snu) žee se moje město (spíš má část města) proměnila v Silent Hill...Je to děs..Vždycky mám za úkol dostat se domů a jelikož je všude tma (fakt všude a opravdová že nevidim ani na krok) tak musim používat baterku ale ta přivolává monstra...Zkrátka jak ve hře..Je to fakt děs, naštěstí se mi to nestává moc často.. Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Bloodth2 Nejhorší je vyťukat kód od hlavních dveří od paneláku Very Happy nemůžu se pořád trefit Very Happy protožee na to nevidim a po tmě je to těžší.. Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Uhoh No prostě halůůz Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Rolleyes Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Rolleyes Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Rolleyes xDD
Jééé to chci taky!!!! Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Ezechiel
Lying Creature
Ezechiel


Poeet p?íspivku : 29
Age : 35
Registration date : 01. 02. 16

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 2 Feb 2016 - 21:14

Celá nemocnice a když jsem prvně potkal Leonarda, to mě posadilo na zadek, ale i motorové vosy a místnost se zrcadlem.
Návrat nahoru Goto down
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeWed 3 Feb 2016 - 6:18

Asi jak si na mě to siamský dvojče ukázalo prstíkem a rozeběhlo se proti mě Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ezechiel
Lying Creature
Ezechiel


Poeet p?íspivku : 29
Age : 35
Registration date : 01. 02. 16

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeWed 3 Feb 2016 - 8:54

Superbo napsal:
Asi jak si na mě to siamský dvojče ukázalo prstíkem a rozeběhlo se proti mě Very Happy

jo jenže victim 07+08 je v SH 4 Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Oops
Návrat nahoru Goto down
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeWed 3 Feb 2016 - 12:23

Jaj, chybička se vloudila. Nu což... Tak tedy ze SH3... To je těžké, protože mě děsila celá ta hra Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ezechiel
Lying Creature
Ezechiel


Poeet p?íspivku : 29
Age : 35
Registration date : 01. 02. 16

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeWed 3 Feb 2016 - 14:04

Superbo napsal:
Jaj, chybička se vloudila. Nu což... Tak tedy ze SH3... To je těžké, protože mě děsila celá ta hra Very Happy

rozhodně je SH3 vůbec nejděsivější a mám pocit, že se tam vůbec nejčastěji pohybuješ ve tmě.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 7 Feb 2016 - 11:34

Jo, Pendulum je ze všech SH3 monster nejděsivější. Už jenom ten jejich zvuk z dálky...brrr

Pro mě je pořád nejděsivější jednička. Ono v SH3 se člověk pohybuje v OW častějc, ale přesto je trochu víc osvětlenej. V jedničce je většinou tvoje jediný světlo tvoje baterka. Zase když ji vypneš, tak jsou některý části v SH3 mnohem temnější. Objektivně jsou děsivý asi nastejno, každej díl v něčem jiným.
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sponsored content





Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co vás (vy)děsilo nejvíc?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 3-
Přejdi na: