Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejoblíbenější boss

Goto down 
+8
g.schreiber
dorien86
bomb
Sareavok
pepazdepa
Rinter
aldaris
Lenne
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next

Nejoblíbenější Boss
Lizard
Nejoblíbenější boss Poll_left27%Nejoblíbenější boss Poll_right
 27% [ 6 ]
Green Caterpillar
Nejoblíbenější boss Poll_left0%Nejoblíbenější boss Poll_right
 0% [ 0 ]
Giant Moth
Nejoblíbenější boss Poll_left9%Nejoblíbenější boss Poll_right
 9% [ 2 ]
Cybil Benett
Nejoblíbenější boss Poll_left23%Nejoblíbenější boss Poll_right
 23% [ 5 ]
Alessa
Nejoblíbenější boss Poll_left9%Nejoblíbenější boss Poll_right
 9% [ 2 ]
Incubus
Nejoblíbenější boss Poll_left32%Nejoblíbenější boss Poll_right
 32% [ 7 ]
Celkem hlasů : 22
 

AutorZpráva
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeFri 23 Mar 2007 - 18:57

Jaký je Váš nejoblíbenější a proč?
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeFri 23 Mar 2007 - 19:35

Lenne napsal:
Jaký je Váš nejoblíbenější a proč?
No pro mě to je takový symbol, ztělesnění ,,hlavního záporňáka". Jinak v Silent Hillu obecně je mým nejoblíbenějším bossem Tojhránek (PH). Nejoblíbenější boss Devil
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeSat 24 Mar 2007 - 9:36

Já hlasuju pro Incubuse. Byl takovej "roztomilej" Nejoblíbenější boss Bloodth2 A šel mě zabit docela na pohodu, narozdíl od té .... Cybil, s kterou jsem se tak dlouho frflal
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeSat 24 Mar 2007 - 19:48

aldaris napsal:
Lenne napsal:
Jaký je Váš nejoblíbenější a proč?
No pro mě to je takový symbol, ztělesnění ,,hlavního záporňáka". Jinak v Silent Hillu obecně je mým nejoblíbenějším bossem Tojhránek (PH). Nejoblíbenější boss Devil
Nějak jsem zapomněl napsat jméno... Nejoblíbenější boss Rolleyes Incubus.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeWed 28 Mar 2007 - 22:46

odhlasováno pro Lizarda Nejoblíbenější boss Wink2 na Hard byl tužší než Incubus a ta obří tlama a pohádka tomu dodali novej rozměr...
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeWed 12 Sep 2007 - 22:31

pepazdepa napsal:
odhlasováno pro Lizarda Nejoblíbenější boss Wink2 na Hard byl tužší než Incubus a ta obří tlama a pohádka tomu dodali novej rozměr...
Nějak ho nemůžu dát...v pohádce se píše, že ho mám trefit když otevře tlamu a já střílím a nic...ani ho to netrefí...a jaksi netuším proč se tam válí tolik broků a brokárna nikde...
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeThu 13 Sep 2007 - 10:58

Sareavok napsal:
pepazdepa napsal:
odhlasováno pro Lizarda Nejoblíbenější boss Wink2 na Hard byl tužší než Incubus a ta obří tlama a pohádka tomu dodali novej rozměr...
Nějak ho nemůžu dát...v pohádce se píše, že ho mám trefit když otevře tlamu a já střílím a nic...ani ho to netrefí...a jaksi netuším proč se tam válí tolik broků a brokárna nikde...

párkrát ho střel do zad, on se naštve a zkusí tě sežrat, to je ta pravá chvíle mu nasázet pár ran. jinak brokyš byla na klučičíčích záchodech v 2. patře pokud se nepletu...
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeThu 13 Sep 2007 - 14:54

pepazdepa napsal:
Sareavok napsal:
pepazdepa napsal:
odhlasováno pro Lizarda Nejoblíbenější boss Wink2 na Hard byl tužší než Incubus a ta obří tlama a pohádka tomu dodali novej rozměr...
Nějak ho nemůžu dát...v pohádce se píše, že ho mám trefit když otevře tlamu a já střílím a nic...ani ho to netrefí...a jaksi netuším proč se tam válí tolik broků a brokárna nikde...

párkrát ho střel do zad, on se naštve a zkusí tě sežrat, to je ta pravá chvíle mu nasázet pár ran. jinak brokyš byla na klučičíčích záchodech v 2. patře pokud se nepletu...
Pomohlo to...dík...té brokárny jsem si skoro nevšimnul ale jít pro ni bylo něco...jinak ten Lizard teda nic moc...XD
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeFri 16 Nov 2007 - 15:52

Ja sem dal svuj hlas Incubusovi, mysli ze to je ten cert na konci, ale myslel sem si ze je to ten buh Samael, co ho ma Alessa privist na nas svet ne?
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeSat 17 Nov 2007 - 14:34

bomb napsal:
Ja sem dal svuj hlas Incubusovi, mysli ze to je ten cert na konci, ale myslel sem si ze je to ten buh Samael, co ho ma Alessa privist na nas svet ne?

Alessa měla na svět přivést Samaela, ale proti tomu by asi Harry s brokovnicí nebo tak něčím nic moc nezmohl. Přece jen je Samael bůh. Incubus je něco jako zárodek Samaela a proti tomu bojuješ
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeSat 17 Nov 2007 - 16:26

Rinter napsal:
bomb napsal:
Ja sem dal svuj hlas Incubusovi, mysli ze to je ten cert na konci, ale myslel sem si ze je to ten buh Samael, co ho ma Alessa privist na nas svet ne?

Alessa měla na svět přivést Samaela, ale proti tomu by asi Harry s brokovnicí nebo tak něčím nic moc nezmohl. Přece jen je Samael bůh. Incubus je něco jako zárodek Samaela a proti tomu bojuješ
A co je tedy ta obludnost na konci SH3?
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeSat 17 Nov 2007 - 20:52

aldaris napsal:
Rinter napsal:
bomb napsal:
Ja sem dal svuj hlas Incubusovi, mysli ze to je ten cert na konci, ale myslel sem si ze je to ten buh Samael, co ho ma Alessa privist na nas svet ne?

Alessa měla na svět přivést Samaela, ale proti tomu by asi Harry s brokovnicí nebo tak něčím nic moc nezmohl. Přece jen je Samael bůh. Incubus je něco jako zárodek Samaela a proti tomu bojuješ
A co je tedy ta obludnost na konci SH3?

nj, vlastně to je bůh Nejoblíbenější boss Grin3 tak jo boha jde zabit
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeSun 18 Nov 2007 - 13:43

Rinter napsal:
aldaris napsal:
Rinter napsal:
bomb napsal:
Ja sem dal svuj hlas Incubusovi, mysli ze to je ten cert na konci, ale myslel sem si ze je to ten buh Samael, co ho ma Alessa privist na nas svet ne?

Alessa měla na svět přivést Samaela, ale proti tomu by asi Harry s brokovnicí nebo tak něčím nic moc nezmohl. Přece jen je Samael bůh. Incubus je něco jako zárodek Samaela a proti tomu bojuješ
A co je tedy ta obludnost na konci SH3?

nj, vlastně to je bůh Nejoblíbenější boss Grin3 tak jo boha jde zabit

ale čerstvě narozenej bůh... taky zkus zmlátit mimino a dospělýho chlapa Nejoblíbenější boss G
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeSun 18 Nov 2007 - 13:45

pepazdepa napsal:
Rinter napsal:
aldaris napsal:
Rinter napsal:
bomb napsal:
Ja sem dal svuj hlas Incubusovi, mysli ze to je ten cert na konci, ale myslel sem si ze je to ten buh Samael, co ho ma Alessa privist na nas svet ne?

Alessa měla na svět přivést Samaela, ale proti tomu by asi Harry s brokovnicí nebo tak něčím nic moc nezmohl. Přece jen je Samael bůh. Incubus je něco jako zárodek Samaela a proti tomu bojuješ
A co je tedy ta obludnost na konci SH3?

nj, vlastně to je bůh Nejoblíbenější boss Grin3 tak jo boha jde zabit

ale čerstvě narozenej bůh... taky zkus zmlátit mimino a dospělýho chlapa Nejoblíbenější boss G
To je fakt, navíc Heather byla jeho matka, tak možná nad ní neměl takovou moc jako by měl nad někým jiným.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
dorien86
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 2
Age : 38
Registration date : 02. 08. 09

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeSun 9 Aug 2009 - 14:09

aldaris napsal:
pepazdepa napsal:
Rinter napsal:
aldaris napsal:
Rinter napsal:
bomb napsal:
Ja sem dal svuj hlas Incubusovi, mysli ze to je ten cert na konci, ale myslel sem si ze je to ten buh Samael, co ho ma Alessa privist na nas svet ne?

Alessa měla na svět přivést Samaela, ale proti tomu by asi Harry s brokovnicí nebo tak něčím nic moc nezmohl. Přece jen je Samael bůh. Incubus je něco jako zárodek Samaela a proti tomu bojuješ
A co je tedy ta obludnost na konci SH3?

nj, vlastně to je bůh Nejoblíbenější boss Grin3 tak jo boha jde zabit

ale čerstvě narozenej bůh... taky zkus zmlátit mimino a dospělýho chlapa Nejoblíbenější boss G
To je fakt, navíc Heather byla jeho matka, tak možná nad ní neměl takovou moc jako by měl nad někým jiným.

Mě přišel ten Bůh ve trojce takovej nedodělanej.Zdá se mi, že to bylo tím jak ho Heather vydávila a Claudie znovu pozřela asi možná proto byl i oslabenej.Ale kdo vi.... Nejoblíbenější boss Lipsrsea
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeSun 9 Aug 2009 - 14:45

dorien86 napsal:
aldaris napsal:
pepazdepa napsal:
Rinter napsal:
aldaris napsal:
Rinter napsal:
bomb napsal:
Ja sem dal svuj hlas Incubusovi, mysli ze to je ten cert na konci, ale myslel sem si ze je to ten buh Samael, co ho ma Alessa privist na nas svet ne?

Alessa měla na svět přivést Samaela, ale proti tomu by asi Harry s brokovnicí nebo tak něčím nic moc nezmohl. Přece jen je Samael bůh. Incubus je něco jako zárodek Samaela a proti tomu bojuješ
A co je tedy ta obludnost na konci SH3?

nj, vlastně to je bůh Nejoblíbenější boss Grin3 tak jo boha jde zabit

ale čerstvě narozenej bůh... taky zkus zmlátit mimino a dospělýho chlapa Nejoblíbenější boss G
To je fakt, navíc Heather byla jeho matka, tak možná nad ní neměl takovou moc jako by měl nad někým jiným.

Mě přišel ten Bůh ve trojce takovej nedodělanej.Zdá se mi, že to bylo tím jak ho Heather vydávila a Claudie znovu pozřela asi možná proto byl i oslabenej.Ale kdo vi.... Nejoblíbenější boss Lipsrsea
Tak slabý byl asi proto, že byl chvilku po narození, navíc se měl zrodit z Heather a ne Claudie. Taky Heather měla u sebe Metatronovu pečeť.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeSun 9 Aug 2009 - 14:48

dorien86 napsal:

Mě přišel ten Bůh ve trojce takovej nedodělanej.Zdá se mi, že to bylo tím jak ho Heather vydávila a Claudie znovu pozřela asi možná proto byl i oslabenej.Ale kdo vi.... Nejoblíbenější boss Lipsrsea

No on byl oslabenej už v 1 (hlavně při použití aglaophotisu - při jeho nepoužití platí to co píše pepa - bůh se právě zrodil) ale podle mě šlo o boha už v 1 ("my daughter will be mother of God") Samael je sice jméno démona (resp. označení ďábla u křesťanů), ale ne boha Řádu - Dahlia tím zmátla nejen harryho ale především hráče...ve trojce je pak pěkná připomínka, že křesťani dávali bohům kultu démonická jména, protože bohy řádu považovaly za vtělení dáblovo (stejně jako bohy jiných kultur)

Jinak ve trojce - kdyby boha porodila Heather/Alessa, nejspíš by zemřela - viz - když nepoužiješ tabletu aglaophotisu, holka se hroutí, Claudia raduje a následuje GAME OVER (kdyby konami z tohohle udělalo alt. konec mohlo to bejt zajímavý)...požití agl. způsobí vyvrhnutí boha (podobně jako v jedničce -akorát že vyvržený bůh je jenom větší červ - Heather je sice Alessa ale už nemá takovou sílu jako ona) Claudia pozře boha a porodí ho - Claudia disponuje velkou mentální silou - proto má velkou sílu i bůh - ale za 1. Claudia nebyla vyvolena stát se jeho matkou, za 2 aglaophotis boha oslabil - Claudia neclaudia za 3. taky to bylo čerstvě narozené. Ale srovnejte sílu boha z 1ky a ze 3ky...taky zajímavý...

TO ALDARIS: S jedním u Claudie souhlasím - pečeť boha nezničí (maximálně ho posílí (což možná vysvětluje proč byl bůh tak silný) - jestliže Valtiel jako služebník metatrona (či metatron sám) na boha dohlíží, pak přece nemůže platit že Metatronova pečeť zabije boha - ano MP je nebezpečný předmět - nebezpečný především kvůli síle, kterou ukrývá - v nepravých rukách - resp. při nesprávném použití může způsobit zkázu - jenže Heather nemá ponětí jak ten předmět funguje - ponětí neměla ani v min životě coby Alessa, takže předmět byl po celou dobu 1 i 3ky prakticky nevyužit...Ale mám takovou teorii, že třeba nositel pečetě by teoreticky mohl mít vliv na PH...představ si posedlou heather, kt. s pečetí v ruce ovládá PH...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeSun 9 Aug 2009 - 16:52

g.schreiber napsal:
dorien86 napsal:

Mě přišel ten Bůh ve trojce takovej nedodělanej.Zdá se mi, že to bylo tím jak ho Heather vydávila a Claudie znovu pozřela asi možná proto byl i oslabenej.Ale kdo vi.... Nejoblíbenější boss Lipsrsea

No on byl oslabenej už v 1 (hlavně při použití aglaophotisu - při jeho nepoužití platí to co píše pepa - bůh se právě zrodil) ale podle mě šlo o boha už v 1 ("my daughter will be mother of God") Samael je sice jméno démona (resp. označení ďábla u křesťanů), ale ne boha Řádu - Dahlia tím zmátla nejen harryho ale především hráče...ve trojce je pak pěkná připomínka, že křesťani dávali bohům kultu démonická jména, protože bohy řádu považovaly za vtělení dáblovo (stejně jako bohy jiných kultur)

Jinak ve trojce - kdyby boha porodila Heather/Alessa, nejspíš by zemřela - viz - když nepoužiješ tabletu aglaophotisu, holka se hroutí, Claudia raduje a následuje GAME OVER (kdyby konami z tohohle udělalo alt. konec mohlo to bejt zajímavý)...požití agl. způsobí vyvrhnutí boha (podobně jako v jedničce -akorát že vyvržený bůh je jenom větší červ - Heather je sice Alessa ale už nemá takovou sílu jako ona) Claudia pozře boha a porodí ho - Claudia disponuje velkou mentální silou - proto má velkou sílu i bůh - ale za 1. Claudia nebyla vyvolena stát se jeho matkou, za 2 aglaophotis boha oslabil - Claudia neclaudia za 3. taky to bylo čerstvě narozené. Ale srovnejte sílu boha z 1ky a ze 3ky...taky zajímavý...

TO ALDARIS: S jedním u Claudie souhlasím - pečeť boha nezničí (maximálně ho posílí (což možná vysvětluje proč byl bůh tak silný) - jestliže Valtiel jako služebník metatrona (či metatron sám) na boha dohlíží, pak přece nemůže platit že Metatronova pečeť zabije boha - ano MP je nebezpečný předmět - nebezpečný především kvůli síle, kterou ukrývá - v nepravých rukách - resp. při nesprávném použití může způsobit zkázu - jenže Heather nemá ponětí jak ten předmět funguje - ponětí neměla ani v min životě coby Alessa, takže předmět byl po celou dobu 1 i 3ky prakticky nevyužit...Ale mám takovou teorii, že třeba nositel pečetě by teoreticky mohl mít vliv na PH...představ si posedlou heather, kt. s pečetí v ruce ovládá PH...
Jestli jsem to dobře pochopil, tak Leonard měl strach, že Heather chce pečeť, aby mohla Boha zničit, proto tak pečeť před kýmkoliv zoufale střežil, kvůli moci artefaktu. Proto jsem předpokládal, že pečeť je pro Boha zhouba a ve hře že působila pasivně, proto se nedá nijak nikde pořádně použít.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeSun 9 Aug 2009 - 17:42

aldaris napsal:
Jestli jsem to dobře pochopil, tak Leonard měl strach, že Heather chce pečeť, aby mohla Boha zničit, proto tak pečeť před kýmkoliv zoufale střežil, kvůli moci artefaktu. Proto jsem předpokládal, že pečeť je pro Boha zhouba a ve hře že působila pasivně, proto se nedá nijak nikde pořádně použít.

Ano - Leonard měl strach, z toho že moc pečetě zničí boha. Jenže jak říká Claudia (je to zvláštní ale podle mě jde o jedinou členku kultu která nemate hráče - sice mluví stejný "nesmysly" ale když se hráč/symbolista zamyslí celkem pochopí o co jde) ...Claudia tvrdila, že předmět je k ničemu a Vincent jen upadl v Leonardovo bláznovství (ano L. skutečně předmět ...předemět je zřejmě opravdu k ničemu, pokud vezmeme v potaz negativní účinek na boha...jak píšeš - předmět působil pasivně...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeSun 9 Aug 2009 - 20:49

g.schreiber napsal:
aldaris napsal:
Jestli jsem to dobře pochopil, tak Leonard měl strach, že Heather chce pečeť, aby mohla Boha zničit, proto tak pečeť před kýmkoliv zoufale střežil, kvůli moci artefaktu. Proto jsem předpokládal, že pečeť je pro Boha zhouba a ve hře že působila pasivně, proto se nedá nijak nikde pořádně použít.

Ano - Leonard měl strach, z toho že moc pečetě zničí boha. Jenže jak říká Claudia (je to zvláštní ale podle mě jde o jedinou členku kultu která nemate hráče - sice mluví stejný "nesmysly" ale když se hráč/symbolista zamyslí celkem pochopí o co jde) ...Claudia tvrdila, že předmět je k ničemu a Vincent jen upadl v Leonardovo bláznovství (ano L. skutečně předmět ...předemět je zřejmě opravdu k ničemu, pokud vezmeme v potaz negativní účinek na boha...jak píšeš - předmět působil pasivně...
No jo ale znáš Vincenta...nikdy neřekne všechno. Takže pochybuju o tom, že Heather řekl o pečeti vše.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeSun 9 Aug 2009 - 23:20

[quote="aldaris]
No jo ale znáš Vincenta...nikdy neřekne všechno. Takže pochybuju o tom, že Heather řekl o pečeti vše.[/quote]
Vincent ne ale Claudia (píšu to zmateně protože jak přesáhnu formát okýnka přeskakujou mi řádky Nejoblíbenější boss Furious3 ...vincent právě myslel že pečeť boha zničí, Claudia je první člověk co tvrdí že pečeť nemá na boha účinek (mylně si to myslela Dahlia, Alessa, Leonard a Vincent) Heather očividně neměla tušení o co jde (což ji de facto zachránilo).. a jak říkám Claudia je z kultu snad jediná kdo si nevymýšlí... Nejoblíbenější boss Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeSat 6 Mar 2010 - 20:35

Asi Lizard, byl první v celé mé serii SH a dost jsem si ho užil Nejoblíbenější boss Wink2 Zdá se mi, že byl taky nejtěžší spol. se Cybil
Návrat nahoru Goto down
Dalihrob
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 15
Age : 34
Registration date : 05. 04. 10

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeMon 5 Apr 2010 - 22:25

Nejzajímavější byla asi ještěrka. Ale hlasoval jsem pro Incuba (jsem si myslel, že se jmenuje Samael, hehe). Pro jeho vzhled a hlavně psycho hudbu během souboje.
Návrat nahoru Goto down
http://www.mortemzine.net
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 18:40

mě se nejvíc líbila můra...(další odkaz na Silence of the lambs?) přišla mi jako nejtěžší boss. Ta hudba k tomu patří k nejvíc psycho pasážím. A pěkně to uzavírá tématiku Alchemilly...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Dalihrob
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 15
Age : 34
Registration date : 05. 04. 10

Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 18:44

U můry nebo spíše před ní se mi hrozně "ne-líbilo", když jsem vyběhnul ze špitálu a všimnul si odříznutých cest. To bylo napoprvé docela WTF??!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.mortemzine.net
Sponsored content





Nejoblíbenější boss Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější boss   Nejoblíbenější boss Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejoblíbenější boss
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 1-
Přejdi na: