Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších

Goto down 
+4
Rinter
pepazdepa
aldaris
Sareavok
8 posters
AutorZpráva
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Empty
PříspěvekPředmět: Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších   Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Icon_minitimeSun 18 Mar 2007 - 12:33

Hrajete někdo? Já osobně hraju na freeserveru wow.fakaheda.eu ...hrál jsem za lidskou čarodějku a skončil jsem na 50lvlu a teď rozjíždím orkyni šamanku...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších   Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Icon_minitimeSun 18 Mar 2007 - 14:23

Sareavok napsal:
Hrajete někdo? Já osobně hraju na freeserveru wow.fakaheda.eu ...hrál jsem za lidskou čarodějku a skončil jsem na 50lvlu a teď rozjíždím orkyni šamanku...
Nehraju, mě tak nasral warcraft 3, že to nemůžu ani vidět. Konkrétně extrémně těžká kampaň za pitomé elfy. Málem jsem kvůli tomu rozmlátil klávesnici. Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Furious3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších   Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Icon_minitimeSun 18 Mar 2007 - 16:05

No tam jsem se až neodstal... Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších 2giggle ...WoW je ale uplně něco jiného...je to MMORPG...
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších   Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Icon_minitimeSun 18 Mar 2007 - 16:32

Sareavok napsal:
Hrajete někdo? Já osobně hraju na freeserveru wow.fakaheda.eu ...hrál jsem za lidskou čarodějku a skončil jsem na 50lvlu a teď rozjíždím orkyni šamanku...

co takhle zkusit svoje pohlaví? Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších G
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších   Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Icon_minitimeMon 19 Mar 2007 - 22:24

Já nehraju WoW, ale Lineage II Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších 2mwaha A jsem Orc Monk
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších   Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Icon_minitimeWed 21 Mar 2007 - 19:08

pepazdepa napsal:
Sareavok napsal:
Hrajete někdo? Já osobně hraju na freeserveru wow.fakaheda.eu ...hrál jsem za lidskou čarodějku a skončil jsem na 50lvlu a teď rozjíždím orkyni šamanku...

co takhle zkusit svoje pohlaví? Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších G
Hele když hraješ nějakou hru, můžeš si vybrat a víš že je to trochu na dýl tak se budeš dívat na nějakýho chlapa nebo raději na hezkou babu? Navíc když jsi hraješ za opačné pohlaví tak ti ti ostatní dávají dobrý předměty...nadrženci... Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších 2thumbsu Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Yes
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších   Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Icon_minitimeThu 22 Mar 2007 - 7:21

Sareavok napsal:
pepazdepa napsal:
Sareavok napsal:
Hrajete někdo? Já osobně hraju na freeserveru wow.fakaheda.eu ...hrál jsem za lidskou čarodějku a skončil jsem na 50lvlu a teď rozjíždím orkyni šamanku...

co takhle zkusit svoje pohlaví? Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších G
Hele když hraješ nějakou hru, můžeš si vybrat a víš že je to trochu na dýl tak se budeš dívat na nějakýho chlapa nebo raději na hezkou babu? Navíc když jsi hraješ za opačné pohlaví tak ti ti ostatní dávají dobrý předměty...nadrženci... Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších 2thumbsu Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Yes

nemám mozek MMORPG hráče prostě no Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Wink2 ale jako cos napsal dává 100% smysl
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších   Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Icon_minitimeSat 17 Jan 2009 - 20:19

Hrajtete to ještě někdo nebo jste od toho už upustili?
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších   Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Icon_minitimeTue 20 Jan 2009 - 18:54

Z MMORPG jsem chvíli hrál Lineage II (hrajete to eště Rintere?) a CzechRO, to poměrně dost, měl jsem vlivný kamarády tak se levelovalo jedna radost. Teď z onlinovek už jenom Trackmania Nations a Albatross 18...
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších   Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Icon_minitimeTue 20 Jan 2009 - 19:25

pepazdepa napsal:
Z MMORPG jsem chvíli hrál Lineage II (hrajete to eště Rintere?) a CzechRO, to poměrně dost, měl jsem vlivný kamarády tak se levelovalo jedna radost. Teď z onlinovek už jenom Trackmania Nations a Albatross 18...
TM je klasika:). Ale už ujíždíme od tématu:)
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších   Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Icon_minitimeWed 21 Jan 2009 - 18:54

pepazdepa napsal:
Z MMORPG jsem chvíli hrál Lineage II (hrajete to eště Rintere?) a CzechRO, to poměrně dost, měl jsem vlivný kamarády tak se levelovalo jedna radost. Teď z onlinovek už jenom Trackmania Nations a Albatross 18...

jj, Lineage ještě hraju. Mám orca destra a teď jsem si udělal trpku artisanku. CzechRO jsem taky chvílu hrával a měl bych tam mít ještě svýho alchymisty.

K tématu WoW: Dostalo se mi možnosti hrát, ale moc se mi nelíbilo... Sice se tam líp expilo než v Lineage díky hodně questům, ale moc se mi nelíbilo jak to bylo provedený... Jsem zvyklej kliknout a běžet a tady jsem musel chodit WASD a když jsem byl k monstru špatně natočený tak jsem měl MISS... No, je to takhle reálnější, ale radši mám LA systém. Jo a moc se mi nelíbila anatomie postav. Vypadali všichni strašně divně a jediný na co se dalo dívat byl Tauren Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Grin3 V LA se mě zdaj líp propracovaný postavy atd..
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
domek77
Registrovaný uživatel
domek77


Poeet p?íspivku : 17
Age : 29
Bydliště : Žďár nad Sázavou
Registration date : 06. 02. 09

Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Empty
PříspěvekPředmět: Onlinovky   Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Icon_minitimeSat 7 Feb 2009 - 19:55

Já osobně jsem pro Fiestu... Ukázky a download na outspark.com Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
http://www.and1nba.estranky.cz
Sajn
Lying Creature
Sajn


Poeet p?íspivku : 21
Age : 29
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 05. 06. 09

Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších   Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Icon_minitimeThu 2 Jul 2009 - 16:55

Sareavok napsal:
Hrajete někdo? Já osobně hraju na freeserveru wow.fakaheda.eu ...hrál jsem za lidskou čarodějku a skončil jsem na 50lvlu a teď rozjíždím orkyni šamanku...
Já hraju 4 Story .Něco jako WoW.MMO mě strašně baví kdyby udělali MMO Silent Hill byla by to kalba Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://www.silenthill.estranky.cz
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších   Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Icon_minitimeThu 2 Jul 2009 - 23:15

Sajn napsal:
Sareavok napsal:
Hrajete někdo? Já osobně hraju na freeserveru wow.fakaheda.eu ...hrál jsem za lidskou čarodějku a skončil jsem na 50lvlu a teď rozjíždím orkyni šamanku...
Já hraju 4 Story .Něco jako WoW.MMO mě strašně baví kdyby udělali MMO Silent Hill byla by to kalba Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Grin3
Pochybuju. Minimálně by to postrádalo temnou atmosféru, ale určitě by to bylo posraný mnohem víc.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Sajn
Lying Creature
Sajn


Poeet p?íspivku : 21
Age : 29
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 05. 06. 09

Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších   Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Icon_minitimeFri 3 Jul 2009 - 10:04

Sol!d_Sn@k3 napsal:
Sajn napsal:
Sareavok napsal:
Hrajete někdo? Já osobně hraju na freeserveru wow.fakaheda.eu ...hrál jsem za lidskou čarodějku a skončil jsem na 50lvlu a teď rozjíždím orkyni šamanku...
Já hraju 4 Story .Něco jako WoW.MMO mě strašně baví kdyby udělali MMO Silent Hill byla by to kalba Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Grin3
Pochybuju. Minimálně by to postrádalo temnou atmosféru, ale určitě by to bylo posraný mnohem víc.
To jo no...taková skupina milionu lidí v Silent Hillu,šílená představa...
Návrat nahoru Goto down
http://www.silenthill.estranky.cz
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 43
Registration date : 27. 12. 07

Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších   Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Icon_minitimeFri 3 Jul 2009 - 11:08

Kdyby třeba na jednom serveru mohlo hrát tisíc lidí a město by mělo rozlohu Prahy, tak by to bylo vyhovující. Navíc by se dalo vstoupit do každé budovy a to už se s tím zbytkem 999 lidí jen tak člověk nepotká.
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších   Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Icon_minitimeMon 6 Jul 2009 - 12:51

V Second Lifu je namodelované městečko Silent Hill. A i jakási Praha. Nesejdeme se tam někdy? :-D
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších   Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Icon_minitimeMon 6 Jul 2009 - 13:07

To se platí ne?
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Sponsored content





Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Empty
PříspěvekPředmět: Re: Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších   Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Onlinovky - WoW, TM:N, RO, LII a spousta dalších
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Lakeside Amusement Park-
Přejdi na: