Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejděsivější zážitek

Goto down 
+16
Dalihrob
bomb
Frankie8
g.schreiber
Eileen
FelisLynx
vokoca
aldaris
Sareavok
Dominno
JardaF
Bart
Shadow Follower
James
Lenne
pepazdepa
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
unrealxxx
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 14
Age : 29
Registration date : 07. 04. 10

Nejděsivější zážitek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 3 Icon_minitimeThu 8 Apr 2010 - 16:25

Fakt? To sem si taky myslel,jenže je mi divný,že když sem viděl ducha tak BYL VIDĚT,zrnělo mi rádio a ten duch pískal,nerozbíjel flašky. V tomhle případě sem neviděl nikoho (no dejme tomu že sem ho přehlíd) ale rádio bylo zticha a nic tam nepískalo,to je divný.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Nejděsivější zážitek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 3 Icon_minitimeThu 8 Apr 2010 - 16:41

No on se dá snadno přehlídnout. Je malej a průhlednej. Navíc černej, takže ve tmě se stín vidí blbě Nejděsivější zážitek - Stránka 3 No . Jo, ti byli vážně creepy Nejděsivější zážitek - Stránka 3 Bobby .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Nejděsivější zážitek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 3 Icon_minitimeThu 8 Apr 2010 - 16:44

to unrealxxx: Tak to asi nejspíš myslíš tu část v Nowhere (je to úpně na konci hry) kde jsi v těch místnostech v podzemí pod nemocnicí. Tam je jedna taková místnost, co tam vztoupíš a najednou se začnou ozývat zvuky rozbíjejícího se skla. Docela to právě zní jako ty rozbíjející se flašky.
Návrat nahoru Goto down
unrealxxx
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 14
Age : 29
Registration date : 07. 04. 10

Nejděsivější zážitek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 3 Icon_minitimeThu 8 Apr 2010 - 16:54

bomb napsal:
to unrealxxx: Tak to asi nejspíš myslíš tu část v Nowhere (je to úpně na konci hry) kde jsi v těch místnostech v podzemí pod nemocnicí. Tam je jedna taková místnost, co tam vztoupíš a najednou se začnou ozývat zvuky rozbíjejícího se skla. Docela to právě zní jako ty rozbíjející se flašky.

I to je možný,já sem to hrál dost nepravidelně,takže nevim už kde to bylo,ale stalo se mi to 2krát a nevim jestli ve stejný místnosti. uplně prázdná,žádná znělka,jenom to pletivo jako skoro všude v Alternate světě.
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Nejděsivější zážitek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 3 Icon_minitimeFri 9 Apr 2010 - 21:02

Nejděsivější zažitek?Když jsem viděl tuhle hru po prvé Very Happy,že harry chodí jako by měl dřevěny hnáty to beru,ale nejděsivější byl prostě první dojem začátek a siréna,pak ta panika když se snažíte utíct před těma malyma zrudama a ono to nejde.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejděsivější zážitek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejděsivější zážitek
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 1-
Přejdi na: