Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejděsivější zážitek

Goto down 
+16
Dalihrob
bomb
Frankie8
g.schreiber
Eileen
FelisLynx
vokoca
aldaris
Sareavok
Dominno
JardaF
Bart
Shadow Follower
James
Lenne
pepazdepa
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeSat 3 Nov 2007 - 23:49

aldaris napsal:
Sareavok napsal:
Paragán napsal:
TAk kladívkem na docenty doktory se v SH musí... Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Rolf Jinak to nejde... Nejděsivější zážitek - Stránka 2 2thumbsu No, k Armádě se chystám (ale zatim nevim ke který jednotce potom) Smile
Sorry za offtopic...já jsem na vojenské střední a na armádu kašlu...je to strašná pakárna...
A jak to vidíš dál? Budeš voják z povolání, nebo to zabalíš? Kamarád je u AZ, ale nevím jaký útvar.
Co je to AZ? Mno já nevím...rozhodně nemá cenu jít do armády bez výšky...chtěl bych jít na zubaře, ale docela mě štve ta vojenská pakárna...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeSun 4 Nov 2007 - 17:54

Sareavok napsal:
aldaris napsal:
Sareavok napsal:
Paragán napsal:
TAk kladívkem na docenty doktory se v SH musí... Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Rolf Jinak to nejde... Nejděsivější zážitek - Stránka 2 2thumbsu No, k Armádě se chystám (ale zatim nevim ke který jednotce potom) Smile
Sorry za offtopic...já jsem na vojenské střední a na armádu kašlu...je to strašná pakárna...
A jak to vidíš dál? Budeš voják z povolání, nebo to zabalíš? Kamarád je u AZ, ale nevím jaký útvar.
Co je to AZ? Mno já nevím...rozhodně nemá cenu jít do armády bez výšky...chtěl bych jít na zubaře, ale docela mě štve ta vojenská pakárna...
Aktivní Zálohy. Asi třikrát do roka mají cvičení, to se ten parchant vždycky uleje z práce Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Evil Na zubaře kašli, nikdo by tě neměl rád Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Yes
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
vokoca
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 18
Age : 30
Registration date : 03. 01. 08

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeTue 8 Jan 2008 - 19:44

Z celé hry jsem měl divnej pocit, ale asi nejhorší to bylo dycky v alternativních částech hry.
Třeba v "normální" škole z té skříňky vyskočí kočka a v alt. škole je v té skřínce jenom plno krve....
V nemocnici ptačí klec a v Nowhere se z ní ozívalo šustění ptačích křídel no fuj....
Návrat nahoru Goto down
FelisLynx
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 4
Age : 35
Registration date : 10. 11. 08

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeTue 11 Nov 2008 - 0:13

jj jak vypadla mrtvola ze skrine ve skole... sem sebou skubl jak idiot.. skoda, ze kdyz si to ted zahraju, tak si to tak neuziju, kdyz uz to cekam Sad
Návrat nahoru Goto down
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeThu 13 Nov 2008 - 23:27

v podstate sa da povedat ze atmoska hehe bo staci ze idete po ulici v tej hmle a to je strasidelne samo o sebe a netreba ani obludu...inak stale nechapem to s tou hmlou...vsad eje to inak :

akoze vo filme je to popol z bani,na nete som videla ze je to vraj hmla a sneh,dokonca dazd....ja si skor myslim ze dym z toho domu v ktorom uhorela alessa a stale to tam akoze dymi ako symbolika na to...lebo v SH origins to kk tomu vedie a vypada to tak...co myslite?
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeSun 28 Dec 2008 - 13:00

Eileen napsal:
v podstate sa da povedat ze atmoska hehe bo staci ze idete po ulici v tej hmle a to je strasidelne samo o sebe a netreba ani obludu...inak stale nechapem to s tou hmlou...vsad eje to inak :

akoze vo filme je to popol z bani,na nete som videla ze je to vraj hmla a sneh,dokonca dazd....ja si skor myslim ze dym z toho domu v ktorom uhorela alessa a stale to tam akoze dymi ako symbolika na to...lebo v SH origins to kk tomu vedie a vypada to tak...co myslite?

teoreticky by to šlo, akorát to nesedí na dvojku (i když nějaké ty vzpomínky na alessu ve dvojce jsou - kdo ví - třeba jsou ty příběhy opravdu nějak propojené...)...je to jedna z možností, ale to by ten dým nemohl být tak bílý - pokud oheň spaluje - vždycky je to zčernalý dým(ale v té tmě to travis těžko rozlišoval)...nápad to sice špatný není, ale podle ta mlha symbolizuje spíš "zaslepenost" - protože v tý mlze sotva vidíš na krok, že? Něco v tom smyslu se píše i v těch posvátnejch knihách co najde James...vypadá to jakoby kolem tebe "dýchali" duchové...Silent je prostě skryt v mlze, ale jeho skutečnou tvář odhalí až otherworld...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeFri 5 Mar 2010 - 16:50

Já se málem posral v Town centru, jak tam u toho eskalatoru začli chrčet ty televize nebo co to bylo Nejděsivější zážitek - Stránka 2 G V tu chvilu (co sem měl večer, sám v pokoji bedničky nahlas) sem málem spadnul ze židle Nejděsivější zážitek - Stránka 2 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeFri 5 Mar 2010 - 17:51

Přesně tak. To byla opravdu hodně atmosferická scéna. A při představě, že jsi přímo Harry, by se posral snad každej. Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Rolf Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Rolf
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeSat 13 Mar 2010 - 10:56

g.schreiber napsal:
Eileen napsal:
v podstate sa da povedat ze atmoska hehe bo staci ze idete po ulici v tej hmle a to je strasidelne samo o sebe a netreba ani obludu...inak stale nechapem to s tou hmlou...vsad eje to inak :

akoze vo filme je to popol z bani,na nete som videla ze je to vraj hmla a sneh,dokonca dazd....ja si skor myslim ze dym z toho domu v ktorom uhorela alessa a stale to tam akoze dymi ako symbolika na to...lebo v SH origins to kk tomu vedie a vypada to tak...co myslite?

teoreticky by to šlo, akorát to nesedí na dvojku (i když nějaké ty vzpomínky na alessu ve dvojce jsou - kdo ví - třeba jsou ty příběhy opravdu nějak propojené...)...je to jedna z možností, ale to by ten dým nemohl být tak bílý - pokud oheň spaluje - vždycky je to zčernalý dým(ale v té tmě to travis těžko rozlišoval)...nápad to sice špatný není, ale podle ta mlha symbolizuje spíš "zaslepenost" - protože v tý mlze sotva vidíš na krok, že? Něco v tom smyslu se píše i v těch posvátnejch knihách co najde James...vypadá to jakoby kolem tebe "dýchali" duchové...Silent je prostě skryt v mlze, ale jeho skutečnou tvář odhalí až otherworld...

Proč ale po dohrání je stále mlha, i když si James přiznal, co udělal?
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeSat 13 Mar 2010 - 11:20

Možná je to raní mlha. Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Rolf Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Rolf


Naposledy upravil bomb dne Sat 13 Mar 2010 - 17:32, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeSat 13 Mar 2010 - 17:31

Vlasně to nejspíš bude tak, že když James odchází ze Silent Hillu, tak je město už opuštěné, tedy bez příšer a on, když odjíždí, uvidí mlhu, jak se postuně vytrácí. To znamená, že přijede zpátky do našeho světa. A kdyby se v tu chvíli zase vydal zpátky do Silent Hillu, našel by tam lidi, auta a úplně normální život. Ta mlha by totiž zůstala v tom druhým světě, který by ho nechal vrátit se zpátky do toho našeho.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeSun 14 Mar 2010 - 0:11

bomb napsal:
Vlasně to nejspíš bude tak, že když James odchází ze Silent Hillu, tak je město už opuštěné, tedy bez příšer a on, když odjíždí, uvidí mlhu, jak se postuně vytrácí. To znamená, že přijede zpátky do našeho světa. A kdyby se v tu chvíli zase vydal zpátky do Silent Hillu, našel by tam lidi, auta a úplně normální život. Ta mlha by totiž zůstala v tom druhým světě, který by ho nechal vrátit se zpátky do toho našeho.
Ta mlha tam být musí už kvůli atmosféře a zřejmě tato verze zmizí až po definitivním opuštění města. I když v případě Jamese, v jeho mysli ta mlha bude pořád a Silent Hill pro něj navždy bude mlhavý. Taky pro koho ne, po těch zážitcích...Ale to už je mimo topic.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeSat 20 Mar 2010 - 15:15

aldaris napsal:
bomb napsal:
Vlasně to nejspíš bude tak, že když James odchází ze Silent Hillu, tak je město už opuštěné, tedy bez příšer a on, když odjíždí, uvidí mlhu, jak se postuně vytrácí. To znamená, že přijede zpátky do našeho světa. A kdyby se v tu chvíli zase vydal zpátky do Silent Hillu, našel by tam lidi, auta a úplně normální život. Ta mlha by totiž zůstala v tom druhým světě, který by ho nechal vrátit se zpátky do toho našeho.
Ta mlha tam být musí už kvůli atmosféře a zřejmě tato verze zmizí až po definitivním opuštění města. I když v případě Jamese, v jeho mysli ta mlha bude pořád a Silent Hill pro něj navždy bude mlhavý. Taky pro koho ne, po těch zážitcích...Ale to už je mimo topic.
Jojo, dík, aspoň to tu nemusím půlit, že se tu probírá jiná hra v threadu pro SH2. Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Bloodth2
Návrat nahoru Goto down
Dalihrob
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 15
Age : 34
Registration date : 05. 04. 10

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeMon 5 Apr 2010 - 22:23

Hrozně vyklepaný jsem byl při první návštěvě kanálu. Pokaždé, když po mě "žába" hrábla, málem jsem si učurkl. + při prvním hraní jsem zapomněl sebrat mapu a tak to mělo s blouděním větší grády.

První setkání s otherworldem ve škole bylo taky silné.
Návrat nahoru Goto down
http://www.mortemzine.net
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 18:30

Dalihrob napsal:
Hrozně vyklepaný jsem byl při první návštěvě kanálu. Pokaždé, když po mě "žába" hrábla, málem jsem si učurkl. + při prvním hraní jsem zapomněl sebrat mapu a tak to mělo s blouděním větší grády.

První setkání s otherworldem ve škole bylo taky silné.

stoky jsou pěkně hnusný a pro mě nejtěžší - já tu mapu prvně dlouho hledala a pak mě zabili - musela jsem si stáhnout z netu a vytisknout, abych se tam neztratila Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Knife ...jinak pro mě je děsivá snad každá vteřina z 1 ...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Dalihrob
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 15
Age : 34
Registration date : 05. 04. 10

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 18:45

Souhlas, u jedničky mi není dobře neustále.
Návrat nahoru Goto down
http://www.mortemzine.net
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 20:12

Nejlepší jsou ty lekavky, proto taky tak miluju hororové hry, je to jako droga. Jednou vyzkoušíš a pak už budeš chtít pořád víc a víc. Nejděsivější zážitek - Stránka 2 G
Návrat nahoru Goto down
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 20:42

Ja som sa lakol mačky v škole Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 20:51

Lekavější je to, co tam místo ní vypadne v otherworldu. Nejděsivější zážitek - Stránka 2 G Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Rolf
Návrat nahoru Goto down
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 20:52

No to sa dalo inac asom ho presil s good + ending ano hral som to na pc bez emulatoru a slapalo ako hodinky.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 20:55

A horsie to bolo ked som nemal mapu do resort area.Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 21:11

Už sem psal že nejlepší je eskalator, to je psycho.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 21:39

Nejděsivější je to tam, co dáváte NEW GAME. Když dáte New Game a zvolíte obtížnost, tak se ozve bum. Takovej zvuk vás připraví na to, co máte čekat dál. Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Rolf
Návrat nahoru Goto down
unrealxxx
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 14
Age : 29
Registration date : 07. 04. 10

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: SH1   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 22:23

Zdar,já sem začal se SH teprve nedavno,už sem dopařil SH1 na emulátoru,na nejnižší obtížnost a eště sem musel furt save a load a každou chvíli čumět do návodu nebo do mapy,takovou hru sem eště nehrál.Sranda bude až jednou budu hrát všechny vod začátku,to si to dam normálně. A největší leknutí? Já měl dost pokaždý když se v nemocnici nebo ve škole objevilo jakýkoliv hovadstvo,ale mrtvola ve skříni ve škole asi vede. Taky bylo ale dobrý jaxem vešel do takový uplně prázdny místnosti asi ve škole a tam sem slyšel zvuky jakoby někdo rozbíjel skleněný flašky,přitom tam nikdo nebyl.
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeThu 8 Apr 2010 - 9:08

unrealxxx napsal:
Zdar,já sem začal se SH teprve nedavno,už sem dopařil SH1 na emulátoru,na nejnižší obtížnost a eště sem musel furt save a load a každou chvíli čumět do návodu nebo do mapy,takovou hru sem eště nehrál.Sranda bude až jednou budu hrát všechny vod začátku,to si to dam normálně. A největší leknutí? Já měl dost pokaždý když se v nemocnici nebo ve škole objevilo jakýkoliv hovadstvo,ale mrtvola ve skříni ve škole asi vede. Taky bylo ale dobrý jaxem vešel do takový uplně prázdny místnosti asi ve škole a tam sem slyšel zvuky jakoby někdo rozbíjel skleněný flašky,přitom tam nikdo nebyl.

To si asi slyšel duchy těch malých děcek. Taky jsem prvně nevěděl co to je, až jsem toho ducha viděl. Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Wink2
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejděsivější zážitek   Nejděsivější zážitek - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejděsivější zážitek
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 1-
Přejdi na: