Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill 2, první informace a klepy

Goto down 
+7
naked-snake
Vlasák
skelet
Rinter
aldaris
vatiell
pepazdepa
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeSat 6 Jan 2007 - 15:46

rezisek Christophe Gans prohlasil, ze by mohl natocit pokracovani SH:
"Ano, SH2 bude natocen. Roger Avary (scenarista SH) by mohl zacit s praci po dokonceni soucasneho projektu Driver (v kinech 2008, podle zname videohry). "

Gans je velmi stastny z uspechu SH, ktery se stal 3. nejuspesnejsim hororem za rok 2006, hned po Saw 3 a An American Haunting.

Jednim z cilu bude opravit a vyvarovat se chybam z SH1, ktere ho staly prilis energie.
Plany na navrat k SH mu vsak hati dalsi projekt a tim je Onimusha.
Kdyby se tedy vratit nemohl, producenti souhlasili s udrzenim vizualnich aspektu prvniho filmu. Proto zde neni moznost prinest kmpletne novou vizi desingu mesta. Gans proste nechce dalsi hollywoodem proprany film.
Kdyby se nemohl vratit pod reziserskou taktovkou, navrhuje jako nahradu Evropskeho (nejlepe Francouzskeho) rezisera.

------------------------------------------------------------------------------------

A ted jedna pecka
scenar pro SH2 by mel napsat sam velky Neil Gaiman !!!
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeSat 6 Jan 2007 - 17:57

to jsem šťastný Silent Hill 2, první informace a klepy Yes

jen k tomu Neilu Gaimanovi - vždyť prakticky nic nescénářoval (jen tu superúspěšnou princeznu mononoke Silent Hill 2, první informace a klepy 2giggle )
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeSat 6 Jan 2007 - 23:16

pepazdepa napsal:
to jsem šťastný Silent Hill 2, první informace a klepy Yes

jen k tomu Neilu Gaimanovi - vždyť prakticky nic nescénářoval (jen tu superúspěšnou princeznu mononoke Silent Hill 2, první informace a klepy 2giggle )

nejde o to co nascenaroval ale napsal Smile
Návrat nahoru Goto down
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeSun 7 Jan 2007 - 10:54

pepazdepa napsal:
to jsem šťastný Silent Hill 2, první informace a klepy Yes

jen k tomu Neilu Gaimanovi - vždyť prakticky nic nescénářoval (jen tu superúspěšnou princeznu mononoke Silent Hill 2, první informace a klepy 2giggle )

Ale joo..co jeho Mirror Mask?
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeSun 7 Jan 2007 - 14:10

nemůžu za to že nesleduju US komixovou scénu (Sandman mi bude něco říkat až po Spidermanovi 3)... a Terry Pratchett mi říká jen o něco víc, to že píše sci-fi knížky Silent Hill 2, první informace a klepy G třeba takový Charlie Kaufmann - to je scénárista Silent Hill 2, první informace a klepy Bloodth2
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeSun 7 Jan 2007 - 19:43

pepazdepa napsal:
nemůžu za to že nesleduju US komixovou scénu (Sandman mi bude něco říkat až po Spidermanovi 3)... a Terry Pratchett mi říká jen o něco víc, to že píše sci-fi knížky Silent Hill 2, první informace a klepy G třeba takový Charlie Kaufmann - to je scénárista Silent Hill 2, první informace a klepy Bloodth2
Joseph Schreiber je ještě lepší scénarista Silent Hill 2, první informace a klepy Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeSun 7 Jan 2007 - 20:48

aldaris napsal:
Joseph Schreiber je ještě lepší scénarista Silent Hill 2, první informace a klepy Wink2

SH4 jsem ještě nehrál a v SH3 má akorát jeden článek o sirotčinci Domu přání Silent Hill 2, první informace a klepy Wink2 takže nevim...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeSun 7 Jan 2007 - 21:31

Tak si tu čtyřku zahraj, ať jsi v obraze Silent Hill 2, první informace a klepy 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Anonymní
Anonymní




Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeTue 6 Mar 2007 - 11:57

pepazdepa napsal:
nemůžu za to že nesleduju US komixovou scénu (Sandman mi bude něco říkat až po Spidermanovi 3)... a Terry Pratchett mi říká jen o něco víc, to že píše sci-fi knížky Silent Hill 2, první informace a klepy G třeba takový Charlie Kaufmann - to je scénárista Silent Hill 2, první informace a klepy Bloodth2

Sandman ve Spidermanovi a Sandman od Neil Gaimana jsou uplne rozdilne postavy omg Smile

Spidey sandy, normalni zaporak:
Silent Hill 2, první informace a klepy 225px-Imm-sandman

Neil´s Sandman, buh a pan snu:
Silent Hill 2, první informace a klepy Sandman
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeTue 6 Mar 2007 - 20:07

Sandmana - Morpheuse úplně žeru Silent Hill 2, první informace a klepy 2thumbsu Je úplně nejlepší. Každej den musím přečíst aspoň jeden díl Silent Hill 2, první informace a klepy Rolleyes
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeWed 7 Mar 2007 - 6:38

Raul napsal:
pepazdepa napsal:
nemůžu za to že nesleduju US komixovou scénu (Sandman mi bude něco říkat až po Spidermanovi 3)... a Terry Pratchett mi říká jen o něco víc, to že píše sci-fi knížky Silent Hill 2, první informace a klepy G třeba takový Charlie Kaufmann - to je scénárista Silent Hill 2, první informace a klepy Bloodth2

Sandman ve Spidermanovi a Sandman od Neil Gaimana jsou uplne rozdilne postavy omg Smile

Spidey sandy, normalni zaporak:
Silent Hill 2, první informace a klepy 225px-Imm-sandman

Neil´s Sandman, buh a pan snu:
Silent Hill 2, první informace a klepy Sandman

to by hodně věcí vysvětlovalo Silent Hill 2, první informace a klepy G díkas za obrázky
Návrat nahoru Goto down
skelet
Lying Creature
skelet


Poeet p?íspivku : 25
Bydliště : zlin
Registration date : 02. 09. 06

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeWed 7 Mar 2007 - 18:47

No já osobně celkem pochybuji o tom, že by k SH2 psal scénář Gaiman. Ale kdyby, tak by to bylo jen dobře, protože to je spisovatel, který dokáže vytvořít poutavý, atmosfericky hluboký příběh a k tomu kupu jedinečných charakterů. No s tou režii nevím, každopadně , pokud se k tomu nedostane Uwe Boll Silent Hill 2, první informace a klepy Wink3 , tak by to mělo dopadnout dobře. Smile
Jo a mmchd. "Pepo, Terry Pratchet a sci-fi , no ehm."
Návrat nahoru Goto down
Vlasák
Lying Creature
Vlasák


Poeet p?íspivku : 28
Age : 39
Bydliště : Prague, Czech Republic
Registration date : 24. 04. 07

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeThu 26 Apr 2007 - 0:50

Tak s Gaimanem to je zajímavé info - ví se o tom teďka už něco víc?

Nicméně, těžko si to dokážu představit - Gaiman má skutečně jedinečně širokou fantasii, umí navodit atmosféru a přinést zajímavé postavy a scény - ta jeho díla plynou na výborných asociacích mezi zdánlivě neslučitelnými věcmi. Jenže nevím, zda by se to hodilo pro SH reálie - přijde mi, že Gaiman by spíše potřeboval prostor - byť klidně na sebezaměřejnější téma (kdo četl Kouř a zrcadla, dovede si představit Wink) - SH je tak trochu daný, má své universum, své zvyklosti, těžko říct... Rozhodně bych na výsledek ale byl obzvlášť zvědavý Wink

Druhak je fakt, že scénář by mu mohl sedět - je to svým způsobem bližší komiksovému pojetí, kde exceluje více než v klasické beletrii (neříkám, že je špatná, to rozhodně ne, ovšem někdy i přes ty skvělé nápady a postavy mi z ní nečiší až taková lehkost a přirozenost jako třeba v jeho komiksech).
Návrat nahoru Goto down
http://www.sigil.cz
naked-snake
Registrovaný uživatel
naked-snake


Poeet p?íspivku : 10
Age : 35
Bydliště : Slovensko
Registration date : 13. 01. 08

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: sh2   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeSun 9 Nov 2008 - 18:53

no ja si viem predstavit pokracovanie filmu takto: Manzel Rose by dostaval dopisi od manzelky ze ho s dcerou cakaju v Silent Hille,tak by sa tam teda vybral aby...... to by bol zaciatok hehe ale zapletku si neviem moc predstavit,mozno ze len tak ze by zistil ze Alessu upalili aby vyvolali toho demona Samaela ale Dahlia bola proti tomu preto ju odvrhli...a este nejake detaily do toho...
Návrat nahoru Goto down
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeSun 9 Nov 2008 - 23:35

hej naked snake vies co si myslim ja? ze to nebude pokracovanie ale uplne iny pribeh ludi tak jak to je v hre:D...sak amici to robia casto ze takto v hororoch daju do druhej casti iny den aj ked obluda je ta ista:) ja by som bola najradsej keby tam dali pribeh aky ma hra SH 2,ten mam najradsej:) jednoducho mu pride list od mrtvej zeny heheh bububu Silent Hill 2, první informace a klepy H11

ja som sa zamilovala do tohto dielu,mne toho chlapika i ked zabil vlastnu zenu bolo nakoniec luto... Silent Hill 2, první informace a klepy Sad2
Návrat nahoru Goto down
naked-snake
Registrovaný uživatel
naked-snake


Poeet p?íspivku : 10
Age : 35
Bydliště : Slovensko
Registration date : 13. 01. 08

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeMon 10 Nov 2008 - 5:26

Eileen napsal:
hej naked snake vies co si myslim ja? ze to nebude pokracovanie ale uplne iny pribeh ludi tak jak to je v hre:D...sak amici to robia casto ze takto v hororoch daju do druhej casti iny den aj ked obluda je ta ista:) ja by som bola najradsej keby tam dali pribeh aky ma hra SH 2,ten mam najradsej:) jednoducho mu pride list od mrtvej zeny heheh bububu Silent Hill 2, první informace a klepy H11

ja som sa zamilovala do tohto dielu,mne toho chlapika i ked zabil vlastnu zenu bolo nakoniec luto... Silent Hill 2, první informace a klepy Sad2

jj v podstate suhlasim s tebou,ale mohly by troxku brdnut aj do historie mesta akoze preco je take ake je a tak..
Návrat nahoru Goto down
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeThu 13 Nov 2008 - 23:00

naked-snake napsal:
Eileen napsal:
hej naked snake vies co si myslim ja? ze to nebude pokracovanie ale uplne iny pribeh ludi tak jak to je v hre:D...sak amici to robia casto ze takto v hororoch daju do druhej casti iny den aj ked obluda je ta ista:) ja by som bola najradsej keby tam dali pribeh aky ma hra SH 2,ten mam najradsej:) jednoducho mu pride list od mrtvej zeny heheh bububu Silent Hill 2, první informace a klepy H11

ja som sa zamilovala do tohto dielu,mne toho chlapika i ked zabil vlastnu zenu bolo nakoniec luto... Silent Hill 2, první informace a klepy Sad2

jj v podstate suhlasim s tebou,ale mohly by troxku brdnut aj do historie mesta akoze preco je take ake je a tak..


akoze to upalenie alesyy? to by bolo prilis stale doookola o tom istom....ale mozno bude pre zmenu hlavny hrdina chlap,to by bolo fajn...zas nejake deco,pyramid,sestry a helemese jeden
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeThu 20 Nov 2008 - 21:05

naked-snake napsal:
Eileen napsal:
hej naked snake vies co si myslim ja? ze to nebude pokracovanie ale uplne iny pribeh ludi tak jak to je v hre:D...sak amici to robia casto ze takto v hororoch daju do druhej casti iny den aj ked obluda je ta ista:) ja by som bola najradsej keby tam dali pribeh aky ma hra SH 2,ten mam najradsej:) jednoducho mu pride list od mrtvej zeny heheh bububu Silent Hill 2, první informace a klepy H11

ja som sa zamilovala do tohto dielu,mne toho chlapika i ked zabil vlastnu zenu bolo nakoniec luto... Silent Hill 2, první informace a klepy Sad2

jj v podstate suhlasim s tebou,ale mohly by troxku brdnut aj do historie mesta akoze preco je take ake je a tak..

Myslim, že by druhej díl byl naprosto ideální, už takhle překopanej kult Řád by se mohl vymknout scénáristům z rukou a co pak s tím...

Byl bych rád zase za nějaký náznaky, třeba navštívit Toluca Lake, přečíst si pomníček o tý Baronce nebo do Brookhavenu a tam nějaký spisy, nebylo by to na škodu...

Jediná škoda bude ten Pyramid Head no. I když ve finále 2 a s kopím by mohla být zajímavá podívaná.
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeTue 22 Sep 2009 - 18:12

Někde jsem četl, že Christopher Gans se již pro tento druhý díl nevrátí právě kvůli natáčení jinému filmu... Což je mínus, bo atmosféra města byla krásná po vizuální stránce..

Gans nejspíš pracuje s Hadidou, což mě zrovna dvakrát netěší, na scénáři.. tak uvidíme.. a souhlasím.. a vlastně vidím to taky podobně, že kdyby dvojka měla navazovat na předchozí díl, tak si to představuju podobně jako ze dvojky z herní série. manžýlek se vydá hledat svou ženu s dcerkou, i přesto že mu Gucci razantně promluvil do duše, že se nemá vracet zpátky, ale co by pro svou rodinu neudělal, že? A hlavně taky sám pro sebe, neb bez milovaného člověka se druhému těžko dýchá... dopis.. nevím, mohl by dostat dopis, sice nevím jak by ve filmu bylo vysvětleno, jak ho Rose napsala a poslala, ale všechno přeci vysvětlení nemá.. no tak by se do Silent Hillu dostal podruhé, ale trochu jinak, než s Guccim, musela by tam být záminka, proč ho město chce.. aby se mohl dostat do zamlžené části Silent Hillu.. možná by stačila jen touha spatřit svou rodinu a hup, byl by tam... jenže co dál... buď by to mohlo být zamíchané jak ve hře druhého dílu, že by zde potkal Rose, ale nebyla by to Rose, ale třeba Rosa:o)) a nebo by jen po nich zoufale pátral.. no uvidíme... těším se, to teda jo... ale jsem spíše negativní v myšlence, že by se to mohlo povést.. sedne k tomu špatnej člověk a půjde to do sraček Silent Hill 2, první informace a klepy Oops
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
naked-snake
Registrovaný uživatel
naked-snake


Poeet p?íspivku : 10
Age : 35
Bydliště : Slovensko
Registration date : 13. 01. 08

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeWed 23 Sep 2009 - 15:08

napísal si to super, viem si to tak presne predstaviť, bolo by to super
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeThu 24 Sep 2009 - 22:46

ještě je nutno podotknout konec filmu, který možná hned tak někomu nedojde.. je zde krásně vidět, že autoři pokračování chtěli odzačátku.. dvojka by tedy asi navazovat měla, neboť v malé Sharon, jak sami vidíte na konci filmu, dřímá onen démon, který se po masakru v kostele směle zhostil jejího těla.. alespoň tak mi to dává smysl, nemusí to tak býti, ale zkuste se na to juknout a dáte mi za pravdu.. i ten její pohled v závěru, jak s Rose přijdou domů.. prostě to nevypadá na Sharon, možná právě to byl důvod, proč se spolu úplně domů nevrátili.. navíc, je známé, že ďábel pomůže druhým jen v případě, pokud se mu dostaví řádné odměny.. možná jen chtěl skrz malou Sharon přenést otherworld za hranice Silent Hillu, ale možností může být víc..

proto s pokračováním držím palce, co nakonec vymyslí..

ALE.. nejspíš půjde o zcela jiný příběh a navazovat dvojka nebude.. aby si scénáristé moc nekomplikovali žití.. uvidíme..

Kdo tady někdo něco ví, ať to sem napíše.. myslím, že lidí tu je dosti, co se na plánovanou dvojku těší, takže předpokládám, že po novinkách pátrají a v případě, pokud něco zjistí, podělte se tu.. rád se něco dozvím.. tím samozřejmě nechci říct, že na základě mé lenosti, která zrovna zde není na správném místě, bych si o tom jen zde přečetl a dál se nestaral.. to ne, mě to samotného dost zajímá a zatím nic nového nevím.. pokud budu, napíšu Silent Hill 2, první informace a klepy Yes
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeThu 6 May 2010 - 18:00

http://kotaku.com/5532475/next-silent-hill-movie-begins-filming-this-spring

Natáčení dvojky by mělo začít už tohle jaro v Torontu.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeThu 6 May 2010 - 19:20

Takže se zdá, že se nakonec můžeme začít přece jenom těšit. Akorát se mi pořád nějak nezdá to, když říkaj, že by měl být ten film více přístupnější. Aby z toho náhodou nevznikla nějaká hovadina, jako to dělaj s Resident Evilem.
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeFri 7 May 2010 - 9:16

Hlavně ať to netočí speciálně ve tři dé. Nebo aspoň ne stejnou technologii jako RE:Afterlife. Ty efekty v něm vypadají dost uboze.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitimeFri 7 May 2010 - 14:10

Ve 3D to snad točit nebudou, alespoň snad ne spediálně, protože podle jednoho rozhovoru, co jsem někde na internetu četl, někdo, kdo s tím filmem má něco společného říkal, že Silent Hill není takový hit, jako je Resident Evil a proto pro ně bylo důležitější natočit Resident Evil Afterlife dřív, než Silent Hill 2. To, čeho by jsme se měli obávat, je scénář, ale protože ho nejspíš psal zase Roger Awary, tak s tím si určitě starosti dělat nemusíme. Pak je tady režisér. Christopher Gans totiž nejspíš natáčí Onimushu a proto na Silent Hillu 2 pracovat asi nebude, takže doufám, že ten člověk, který to natáčet bude, nic nepokazí. No a nakonec tady jsou herci. Nejlepší by asi bylo, kdyby tam byli lidi, který nejsou tolik známí, protože díky tomu byl první Silent Hill docela uvěřitelnej. Dříve se tady taky spekulovalo o tom, že pokud by to natočili podle SH2, tak že Mariu by mohla hrát třeba ta zpěvačka Christina Aguilera. To doufám, že snad nikoho z nich nenapadne, protože určitě všichni víme, jak by to dopadlo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silent Hill 2, první informace a klepy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 2, první informace a klepy   Silent Hill 2, první informace a klepy Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill 2, první informace a klepy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill 3 OST
» ?Silent Hill 3?
» PC Silent Hill

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Historical Society :: Silent Hill (2006)-
Přejdi na: