Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Neznámá obluda

Goto down 
+8
bomb
miki
Sareavok
Zifil
bobulky
Lenne
pepazdepa
aldaris
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeWed 3 Jan 2007 - 22:22

Nevíte co je to monstrum, se kterým se ve hře několikrát setkáte a nikdy s ním nebojujete? Vyskytuje se vždy ve ,,změněných" realitách, krom kancelářské budovy. Obvykle otáčí jakýmsi kohoutem. Na konci strhne Claudii do svatyně a ,,pečuje" o Boha.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeWed 3 Jan 2007 - 22:23

aldaris napsal:
Nevíte co je to monstrum, se kterým se ve hře několikrát setkáte a nikdy s ním nebojujete? Vyskytuje se vždy ve ,,změněných" realitách, krom kancelářské budovy. Obvykle otáčí jakýmsi kohoutem. Na konci strhne Claudii do svatyně a ,,pečuje" o Boha.

Valtiel
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeWed 3 Jan 2007 - 22:49

A nevíš jaká je jeho charakteristika?Že nikdy nezaútočí, není o něm ve hře nikde řeč, ani náznak. A Heather snad ani nereaguje na jeho přítomnost.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeWed 3 Jan 2007 - 23:16

aldaris napsal:
A nevíš jaká je jeho charakteristika?Že nikdy nezaútočí, není o něm ve hře nikde řeč, ani náznak. A Heather snad ani nereaguje na jeho přítomnost.

Na, čti si Neznámá obluda Grin3 :
Neznámá obluda Pg84-85
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeWed 3 Jan 2007 - 23:32

Jestli to má být něco jako anděl, je to pěkně morbidní Neznámá obluda Grin3
Kam nato ti šílení Japonci jen chodí? Ovšem ten Valtiel na tom s inteligencí asi nebude nejlépe Neznámá obluda Rolleyes Pořád jen někde poloviset a točit kohoutem...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeThu 4 Jan 2007 - 0:13

aldaris napsal:
Jestli to má být něco jako anděl, je to pěkně morbidní Neznámá obluda Grin3
Kam nato ti šílení Japonci jen chodí? Ovšem ten Valtiel na tom s inteligencí asi nebude nejlépe Neznámá obluda Rolleyes Pořád jen někde poloviset a točit kohoutem...

a já bych spíš řekl že s těma kohoutama vypadá jak DJ s deskama Neznámá obluda G

a ano, je to anděl, anděl strážný, bo dohlíží na Boha v Heather a kdykoliv Heather umře, Valtiel ji oživí a hraje se dál, dokud se Bůh nenarodí... Neznámá obluda Yes
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeThu 4 Jan 2007 - 0:39

pepazdepa napsal:
aldaris napsal:
Jestli to má být něco jako anděl, je to pěkně morbidní Neznámá obluda Grin3
Kam nato ti šílení Japonci jen chodí? Ovšem ten Valtiel na tom s inteligencí asi nebude nejlépe Neznámá obluda Rolleyes Pořád jen někde poloviset a točit kohoutem...

a já bych spíš řekl že s těma kohoutama vypadá jak DJ s deskama Neznámá obluda G

a ano, je to anděl, anděl strážný, bo dohlíží na Boha v Heather a kdykoliv Heather umře, Valtiel ji oživí a hraje se dál, dokud se Bůh nenarodí... Neznámá obluda Yes
To vysvětluje proč na ni neútočí. Proč ji v tom případě nějak neochrání před příšerami? Z toho také vyvstává otázka; když je Heather nositelkou Boha, proč ji ty příšery chtějí zabít? Spíš by před ní měly mít respekt. Nebo jsou to zkrátka jen tupé formy života, které neznají nic jiného než žrát. Zvláštní je, že se mezi nimi nic nestane třeba Vincentovi...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeThu 4 Jan 2007 - 7:04

aldaris napsal:
pepazdepa napsal:
aldaris napsal:
Jestli to má být něco jako anděl, je to pěkně morbidní Neznámá obluda Grin3
Kam nato ti šílení Japonci jen chodí? Ovšem ten Valtiel na tom s inteligencí asi nebude nejlépe Neznámá obluda Rolleyes Pořád jen někde poloviset a točit kohoutem...

a já bych spíš řekl že s těma kohoutama vypadá jak DJ s deskama Neznámá obluda G

a ano, je to anděl, anděl strážný, bo dohlíží na Boha v Heather a kdykoliv Heather umře, Valtiel ji oživí a hraje se dál, dokud se Bůh nenarodí... Neznámá obluda Yes
To vysvětluje proč na ni neútočí. Proč ji v tom případě nějak neochrání před příšerami? Z toho také vyvstává otázka; když je Heather nositelkou Boha, proč ji ty příšery chtějí zabít? Spíš by před ní měly mít respekt. Nebo jsou to zkrátka jen tupé formy života, které neznají nic jiného než žrát. Zvláštní je, že se mezi nimi nic nestane třeba Vincentovi...

všimni si dialogu mezi Heather a Vincentem (v knihovně kostela myslím). Tam dojdou ke větě(Vincent na Heather): Příšery? Oni ti připadají jako příšery? Takže to znamená že většina věcí co vidí Heather, by měli být normální věci (i když už skoro ani tvůrci v tom nemají jasno). Jednoznačně lidský protivníci jsou Missionary, Leonard a ten Scraper z kostela. Ti (všichni) jsou z kultu a mají nařízeno Claudií zabít Heather... Nebo aspoň já si to myslím Neznámá obluda Grin3

Teď koukám na to video jak Vincent intenzivně popisuje vraždění těch "monster," a pak hned Neboj, to byl jen vtípek Neznámá obluda Rolleyes
00:08:15 Neznámá obluda Wink2
https://www.youtube.com/watch?v=z83sEOyLZjg
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeThu 4 Jan 2007 - 16:40

Jasně.Valtiel ji má chránit,tím jak 'točí tím kohoutem' Neznámá obluda Grin3 znázorňuje cyklus znovuzrození...A navíc,to,co vidí Heather si přece vytvořila ona sama,ty monstra.
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeThu 4 Jan 2007 - 16:47

No já teď taky hraju trojku, už jsem skoro v kostele. Takže je možné, že Vincent taky nevidí to ohavné změněné prostředí... I když řekl, že je to fascinující. Buďto to nevidí, nebo to nemá v hlavě v pořádku. Claudie to možná vnímá, ale je blázen a vyžívá se v tom. Vincent přece jen není tak intenzivně věřící... De facto hrdince Heather skrytě pomáhá, určitě ne z dobromyslnosti, ale kvůli vlastním neznámým cílům. O tom všem se asi můžeme jen dohadovat. Pravý výsledek neví ani tvůrci Neznámá obluda Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeThu 4 Jan 2007 - 20:06

souhlasím s tím vincentem, parchant vypočítavej, určitě by se vyžil v prodávání Bílý Claudie Neznámá obluda G a monstra? mám dojem že Claudia něco málo vytvořila aby vyprovokovala Heather, sama to říká (viz. You must fill your heart with hatred) protože hněv živí boha a tím urychluje "porod" Neznámá obluda Yes
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeThu 4 Jan 2007 - 20:46

Teď jsem to dohrál a všim si jedné věci: Když Claudie bodla Vincenta, zůstal tam ležet. Později tam ale jeho tělo nebylo. Kam se mohlo ztratit? Bylo to opomenutí tvůrců, nebo se s ním možná ještě někdy v dalším díle setkáme? V Silent Hillu bych se nedivil už vůbec ničemu.Neznámá obluda Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeThu 4 Jan 2007 - 21:33

aldaris napsal:
Teď jsem to dohrál a všim si jedné věci: Když Claudie bodla Vincenta, zůstal tam ležet. Později tam ale jeho tělo nebylo. Kam se mohlo ztratit? Bylo to opomenutí tvůrců, nebo se s ním možná ještě někdy v dalším díle setkáme? V Silent Hillu bych se nedivil už vůbec ničemu.Neznámá obluda Wink2

já bych řekl spíš - lenost tvůrců Neznámá obluda Wink2 očíhnu to, až to uvidím (jsem ve strašidelném domě, ta honička před světlem je těžká mrtě...)
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeFri 5 Jan 2007 - 13:18

pepazdepa napsal:
souhlasím s tím vincentem, parchant vypočítavej, určitě by se vyžil v prodávání Bílý Claudie Neznámá obluda G a monstra? mám dojem že Claudia něco málo vytvořila aby vyprovokovala Heather, sama to říká (viz. You must fill your heart with hatred) protože hněv živí boha a tím urychluje "porod" Neznámá obluda Yes

No vypadá to tak,ale Claudia by to asi těžko vytvořila ne?
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeFri 5 Jan 2007 - 14:00

Ženská dokáže všechno. Ale něco jen trošku Neznámá obluda 2giggle
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeFri 5 Jan 2007 - 14:10

aldaris napsal:
Ženská dokáže všechno. Ale něco jen trošku Neznámá obluda 2giggle
Neznámá obluda Wink2 Ne ale fakt,Claudia snad..no nevím ona to neměla jak udělat,podle mě si vše vytvořila Heather.
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeFri 5 Jan 2007 - 15:13

Lenne napsal:
aldaris napsal:
Ženská dokáže všechno. Ale něco jen trošku Neznámá obluda 2giggle
Neznámá obluda Wink2 Ne ale fakt,Claudia snad..no nevím ona to neměla jak udělat,podle mě si vše vytvořila Heather.
Asi ano. Ale je zvláštní, že Douglas ty příšery viděl taky.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeFri 5 Jan 2007 - 16:08

aldaris napsal:
Lenne napsal:
aldaris napsal:
Ženská dokáže všechno. Ale něco jen trošku Neznámá obluda 2giggle
Neznámá obluda Wink2 Ne ale fakt,Claudia snad..no nevím ona to neměla jak udělat,podle mě si vše vytvořila Heather.
Asi ano. Ale je zvláštní, že Douglas ty příšery viděl taky.

to bych řekl, že to je jako v SH2 - čistá duše nevidí zlo nebo podobná blbost Neznámá obluda 2giggle každopádně tam to byla malá Laura a když Douglas už někoho zabil, tak... Neznámá obluda Yes

a btw včera jsem dostal DVD film Silent Hill a uvědomil jsem si, že oni vyškrtli vlastně celou zápletku s Bílou Claudií a jakoukoliv materialistickou svini (Dr. Kaufmann, otec Vincent) Neznámá obluda Bigcry
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeFri 5 Jan 2007 - 20:00

pepazdepa napsal:
aldaris napsal:
Lenne napsal:
aldaris napsal:
Ženská dokáže všechno. Ale něco jen trošku Neznámá obluda 2giggle
Neznámá obluda Wink2 Ne ale fakt,Claudia snad..no nevím ona to neměla jak udělat,podle mě si vše vytvořila Heather.
Asi ano. Ale je zvláštní, že Douglas ty příšery viděl taky.

to bych řekl, že to je jako v SH2 - čistá duše nevidí zlo nebo podobná blbost Neznámá obluda 2giggle každopádně tam to byla malá Laura a když Douglas už někoho zabil, tak... Neznámá obluda Yes

a btw včera jsem dostal DVD film Silent Hill a uvědomil jsem si, že oni vyškrtli vlastně celou zápletku s Bílou Claudií a jakoukoliv materialistickou svini (Dr. Kaufmann, otec Vincent) Neznámá obluda Bigcry
To je pravda. Asi to bude kvůli divákům, co Silent Hill nikdy nehráli. Už tak je to na ně dost zamotané. Mě tam vadí, že s Dahlie udělali chudinku.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeFri 5 Jan 2007 - 23:22

aldaris napsal:
pepazdepa napsal:
aldaris napsal:
Lenne napsal:
aldaris napsal:
Ženská dokáže všechno. Ale něco jen trošku Neznámá obluda 2giggle
Neznámá obluda Wink2 Ne ale fakt,Claudia snad..no nevím ona to neměla jak udělat,podle mě si vše vytvořila Heather.
Asi ano. Ale je zvláštní, že Douglas ty příšery viděl taky.

to bych řekl, že to je jako v SH2 - čistá duše nevidí zlo nebo podobná blbost Neznámá obluda 2giggle každopádně tam to byla malá Laura a když Douglas už někoho zabil, tak... Neznámá obluda Yes

a btw včera jsem dostal DVD film Silent Hill a uvědomil jsem si, že oni vyškrtli vlastně celou zápletku s Bílou Claudií a jakoukoliv materialistickou svini (Dr. Kaufmann, otec Vincent) Neznámá obluda Bigcry
To je pravda. Asi to bude kvůli divákům, co Silent Hill nikdy nehráli. Už tak je to na ně dost zamotané. Mě tam vadí, že s Dahlie udělali chudinku.

Aspoň že tam je Christabella (Claudia, Dahlia, Christabella - to jsou jména...), ta je taková celkem svině Neznámá obluda Bloodth2 ale ubulená Dahlie je taky moc na mě...

Zjišťuju poslední dobou že film se liší od hry čím dál víc a víc...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeSat 6 Jan 2007 - 0:14

pepazdepa napsal:
aldaris napsal:
pepazdepa napsal:
aldaris napsal:
Lenne napsal:
aldaris napsal:
Ženská dokáže všechno. Ale něco jen trošku Neznámá obluda 2giggle
Neznámá obluda Wink2 Ne ale fakt,Claudia snad..no nevím ona to neměla jak udělat,podle mě si vše vytvořila Heather.
Asi ano. Ale je zvláštní, že Douglas ty příšery viděl taky.

to bych řekl, že to je jako v SH2 - čistá duše nevidí zlo nebo podobná blbost Neznámá obluda 2giggle každopádně tam to byla malá Laura a když Douglas už někoho zabil, tak... Neznámá obluda Yes

a btw včera jsem dostal DVD film Silent Hill a uvědomil jsem si, že oni vyškrtli vlastně celou zápletku s Bílou Claudií a jakoukoliv materialistickou svini (Dr. Kaufmann, otec Vincent) Neznámá obluda Bigcry
To je pravda. Asi to bude kvůli divákům, co Silent Hill nikdy nehráli. Už tak je to na ně dost zamotané. Mě tam vadí, že s Dahlie udělali chudinku.

Aspoň že tam je Christabella (Claudia, Dahlia, Christabella - to jsou jména...), ta je taková celkem svině Neznámá obluda Bloodth2 ale ubulená Dahlie je taky moc na mě...

Zjišťuju poslední dobou že film se liší od hry čím dál víc a víc...
Hodně mi tam vadí to jejich objasnění mlhy, o žádném hoření uhlí v žádném Silent Hillu nic nebylo. Kdyby to bylo z ohně, tak jsou tam popela celé závěje a všichni by byli vyuzení. Ta mlha je zkrátka součástí nadpřirozena v Silent Hillu. Jen kvůli americkému divákovi bez představivosti, se to muselo nějak ,,zdůvodnit".
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeThu 4 Oct 2007 - 6:59

Valtiel je velmi zdařený.! !.! !.
Návrat nahoru Goto down
Zifil
Registrovaný uživatel
Zifil


Poeet p?íspivku : 18
Age : 42
Bydliště : Opava/Praha
Registration date : 26. 12. 07

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Valtiel   Neznámá obluda Icon_minitimeSun 30 Dec 2007 - 1:28

Valtiel nemá dohlížet na Heather. Teda aspoň to není jeho hlavní naplní práce. On je tam přece z toho důvodu, aby udržoval rovnováhu mezi dvěma světy realny a paraelní. Teda aspon to takhle vysvetloval Masahiro Ito - Art director.
Teda já si taky myslel, že tam je kvuli Heather, aby pořád pokračovala v té své cestě (pouti), ale po tom co jsem vyděl Making of Silent Hill3 ... No pořád jsem z toho krapet zblblý Neznámá obluda 3whaaa Jinak 3 nejděsivější 4 trochu mimo mísu 2 nej příběh a 1 to je prostě klasika, film - až moc komerce, jsem zvědaví co vyleze z 5, ale kupovat si PS3 ... no ještě musím popřemýšlet a raději počkám na první dojmy Neznámá obluda Gossip
Snad tohle forum není už mrtvé, ja tady jen zabloudil, ale postřehy jsou moc fajn. Rozhodně nej české stránky o Silent Hill .... Neznámá obluda Thumbsup


Naposledy upravil dne Mon 31 Dec 2007 - 0:10, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeSun 30 Dec 2007 - 13:09

Zifil napsal:
Valtiel nemá dohlížet na Heather. Teda aspoň to není jeho hlavní naplní práce. On je tam přece z toho důvodu, aby udržoval rovnováhu mezi dvěma světy realny a paraelní. Teda aspon to takhle vysvetloval Masahiro Ito - Art director.
Teda já si taky myslel, že tam je kvuli Heather, aby pořád pokračovala v té své cestě (pouti), ale po tom co jsem vyděl Making of Silent Hill3 ... No pořád jsem z toho krapet zblblý Neznámá obluda 3whaaa Jinak 3 nejděsivější 4 trochu mimo mísu 2 nej příběh a 1 to je prostě klasika, film - až moc komerce, jsem zvědaví co vyleze s 5, ale kupovat si PS3 ... no ještě musím pořemýšlet a raději počkám na první dojmy Neznámá obluda Gossip
Snad tohle forum není už mrtvé, ja tady jen zabloudil, ale postřehy jsou moc fajn. Rozhodně nej české stránky o Silent Hill .... Neznámá obluda Thumbsup
Neboj, zatím jsme neumřeli Neznámá obluda Wink2 Dokud bude žít Silent Hill, tak my taky.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitimeTue 1 Jan 2008 - 11:49

aldaris napsal:
Zifil napsal:
Valtiel nemá dohlížet na Heather. Teda aspoň to není jeho hlavní naplní práce. On je tam přece z toho důvodu, aby udržoval rovnováhu mezi dvěma světy realny a paraelní. Teda aspon to takhle vysvetloval Masahiro Ito - Art director.
Teda já si taky myslel, že tam je kvuli Heather, aby pořád pokračovala v té své cestě (pouti), ale po tom co jsem vyděl Making of Silent Hill3 ... No pořád jsem z toho krapet zblblý Neznámá obluda 3whaaa Jinak 3 nejděsivější 4 trochu mimo mísu 2 nej příběh a 1 to je prostě klasika, film - až moc komerce, jsem zvědaví co vyleze s 5, ale kupovat si PS3 ... no ještě musím pořemýšlet a raději počkám na první dojmy Neznámá obluda Gossip
Snad tohle forum není už mrtvé, ja tady jen zabloudil, ale postřehy jsou moc fajn. Rozhodně nej české stránky o Silent Hill .... Neznámá obluda Thumbsup
Neboj, zatím jsme neumřeli Neznámá obluda Wink2 Dokud bude žít Silent Hill, tak my taky.

Dokud bude žít.... Jak chceš zabít imaginární město? Neznámá obluda G
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Neznámá obluda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznámá obluda   Neznámá obluda Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Neznámá obluda
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 3-
Přejdi na: