Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Povídka

Goto down 
+3
Hesi
pepazdepa
aldaris
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Povídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídka   Povídka - Stránka 2 Icon_minitimeTue 16 Mar 2010 - 20:22

To znam vždycky každy řika jak neumi psat a pak všichni jooo dobry:D, takže třeba to bude dobry Povídka - Stránka 2 Wink2
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Povídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídka   Povídka - Stránka 2 Icon_minitimeTue 16 Mar 2010 - 20:44

No on je to vlastně takový dost divný styl psaní. Je to několik příběhů (různých), každý o něčem jiném a sem tam mi to občas fakt "ujelo" a je to nehorázná blbost Povídka - Stránka 2 Grin3 Musíte to pochopit no. Psával jsem to kdysi v prváku v nudných hodinách, tak si to asi dokážete představit. Povídka - Stránka 2 G Uvidíte zítra no. Ale mám v plánu zase začít psát a to zase pro změnu vážné témata, kdy už fakt půjde jen o styl SH typu krev, přízraky, slib atd.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Povídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídka   Povídka - Stránka 2 Icon_minitimeTue 16 Mar 2010 - 22:39

Frankie8 napsal:
No on je to vlastně takový dost divný styl psaní. Je to několik příběhů (různých), každý o něčem jiném a sem tam mi to občas fakt "ujelo" a je to nehorázná blbost Povídka - Stránka 2 Grin3 Musíte to pochopit no. Psával jsem to kdysi v prváku v nudných hodinách, tak si to asi dokážete představit. Povídka - Stránka 2 G Uvidíte zítra no. Ale mám v plánu zase začít psát a to zase pro změnu vážné témata, kdy už fakt půjde jen o styl SH typu krev, přízraky, slib atd.
Tak hodně zdaru, není to jednoduché Povídka - Stránka 2 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Povídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídka   Povídka - Stránka 2 Icon_minitimeWed 17 Mar 2010 - 16:21

http://ulozto.cz/4295593/rada-podivnych-prihod.doc tak tady to je, ale varuju, že jsou to docela psychárny:) Žádné čtení na dobrou noc Povídka - Stránka 2 G
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Povídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídka   Povídka - Stránka 2 Icon_minitimeWed 17 Mar 2010 - 22:53

OMG. Povídka - Stránka 2 Rolf Povídka - Stránka 2 Rolf Povídka - Stránka 2 Rolf Tak to je fakt psycho. Povídka - Stránka 2 Rolf Povídka - Stránka 2 Rolf Povídka - Stránka 2 Rolf To je docela dobrý, akorát nevím, co to znamená mít stiha.
Pak na konci je napsaný: Konec první části. Snad to bude mít i pokračování. Povídka - Stránka 2 Rolf Povídka - Stránka 2 Rolf Jen tak dál. Povídka - Stránka 2 Thumbsup
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Povídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídka   Povídka - Stránka 2 Icon_minitimeThu 18 Mar 2010 - 14:43

Jo zrovna dnes ve škole jsem popisoval cestu do Silent Hillu, ale ještě to chce vyladit. Jinak slovo Stíh se hodně blbě vysvětluje. Povídka - Stránka 2 G Prostě si představ, že jdeš domů a před vchodem sedí zebra, co hraje mariáš s klokanem. Asi bys nechápal, to je ten stav. Nebo prostě někdo stihuje že má příští hodinu psát písemku, tak prostě všude lítá a dělá zmatky. Nevím jak lépe to vysvětlit. Povídka - Stránka 2 Grin3
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Povídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídka   Povídka - Stránka 2 Icon_minitimeThu 18 Mar 2010 - 15:06

Takhle mi to stačí. Už to chápu. Povídka - Stránka 2 Thumbsup
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Povídka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povídka   Povídka - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Povídka
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hnev (povidka)
» Destroyer (povidka)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Green Lion Antiques-
Přejdi na: