Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení?

Goto down 
+2
Shadow Follower
pepazdepa
6 posters
AutorZpráva
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení? Empty
PříspěvekPředmět: Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení?   Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení? Icon_minitimeSun 10 Dec 2006 - 18:43

Musel jsem si založit tenhle topic protože po týdnu stahování dvd s touhle hrou jsem trochu zklamanej. Mám už staženo původní SH2 dohraný na všech 5 konců, takže jsem se těšil na bonusové věci (UFO konec a nový scénář s Mariou).

Ani jsem nedohrál BFAW (Born from a Wish - scénář s Mariou) a odložil jsem hru. Proč? Po sebrání moc hafo lékáren a nábojů jsem pobíhal po Silent Hillu (Heaven's Night - skoro Rosewater Park) skoro půl hodiny a kličkoval mezi těma týpkama jako ve svěrací kazajce (bylo jich tam dost a byly otravný).

Nakonec jsem musel přihlédnout k FAQ a našel jsem, že musím jít na úplně druhé straně SH do jistých pootevřených (!) dveří ve zdi. čekal bych že to bude nějak zvýrazněno, ale v mlze se to krásně přehlédne a člověk může běhat den, dva a nenajde to. A nejvíc nakonec díky FAQ jsem se teda dostal do Baldwinova domu a ten je krásně tmavý, takže když jsem šel ze schodů a uslyšel ránu, 15 minut hledám po baráku nic, Maria neotáčí hlavou, nic, až o5 díky FAQ jsem zjistil že musím ke krbu.

Teď jsem se zasekl na tom hrobním puzzle. No, trochu jsem se rozepsal, tak se ptám: Jaký je váš názor na nové vydání SH2?
Návrat nahoru Goto down
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení?   Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení? Icon_minitimeThu 14 Dec 2006 - 20:16

Já sem teda nějaký velký problémy s BFAW neměl, ale jestli si kvůli tomu kupovat znova hru,když už ji člověk jednou dohrál, to nevim. Já sem to udělal,utratil sem za to v e-shopu asi 600,-,abych zjistil,že BFAW je žalostně krátkej scénář a krom toho Baldwinowa domu (kterej taky není kdovíjak rozsáhlej) tam nic není. Nový konce mě zase až tak neberou,protože jak už jsem tu někde psal,po prvním dohrání hry jsem línej a nemám nervy na opakovaný hraní, takže si myslím,že je zbytečný si to pořizovat. Jen pro skalní fandy a sběratele. Ale to sme tu koneckonců všichni. Smile
Návrat nahoru Goto down
Vlasák
Lying Creature
Vlasák


Poeet p?íspivku : 28
Age : 39
Bydliště : Prague, Czech Republic
Registration date : 24. 04. 07

Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení?   Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení? Icon_minitimeWed 25 Apr 2007 - 0:50

Shadow Follower: souhlas, že ten Director's Cut je spíš taková fanouškovská záležitost, ale souhlas i s tím, že komu se SH hry opravdu líbí, sehnat by si to i mohl, protože to sedí do té mozaiky Wink

Asi bych to popsal tak, že SH2 je kniha, zatímco scénář BFaW je taková povídka bokem. Nic zvlášť děsivého, záhadného a přelomového, nicméně "posilenthillovsku" zpracovaný příběh jednoho lidského osudu (resp. několika osudů) a opětovně drnkání na hodnoty svědomí, lásky, rodiny, důvěry a lidskosti jako to je hmatatelné v každém SH.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sigil.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení?   Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení? Icon_minitimeWed 25 Apr 2007 - 19:16

BFW je spíše taková ta ,,třešnička" na dortu. Mě se scénář líbí, dveře jsem našel hned a v Baldwinově domě jsem potíže neměl.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení?   Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení? Icon_minitimeThu 9 Aug 2007 - 11:10

Ehm...debilní otázka ale...liší se Director's Cut jenom tím, že je tam Born from a Wish a další konce?? Popř. je toto <-klik Director's Cut ??
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení?   Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení? Icon_minitimeFri 10 Aug 2007 - 10:26

Sareavok napsal:
Ehm...debilní otázka ale...liší se Director's Cut jenom tím, že je tam Born from a Wish a další konce?? Popř. je toto <-klik Director's Cut ??

Myslím, že je tam ještě navíc motorovka a nějaký technický vychytávky (zvuk 5.1, vyšší rozlišení), pak něco se saveováním a tak, máš to na té stránce, na které podle všeho je SH DC edice... Můj Director's Cut vypadá stejně. A když na té stránce sedeš dolů je tam
* Includes the "Born From a Wish" scenario found in Silent Hill 2: Restless dreams for Xbox.
Takže podle všeho to je on, pokud v tom co tam píšou nekecaj Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení? 2giggle
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení?   Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení? Icon_minitimeTue 14 Aug 2007 - 0:20

Rinter napsal:
Sareavok napsal:
Ehm...debilní otázka ale...liší se Director's Cut jenom tím, že je tam Born from a Wish a další konce?? Popř. je toto <-klik Director's Cut ??

Myslím, že je tam ještě navíc motorovka a nějaký technický vychytávky (zvuk 5.1, vyšší rozlišení), pak něco se saveováním a tak, máš to na té stránce, na které podle všeho je SH DC edice... Můj Director's Cut vypadá stejně. A když na té stránce sedeš dolů je tam
* Includes the "Born From a Wish" scenario found in Silent Hill 2: Restless dreams for Xbox.
Takže podle všeho to je on, pokud v tom co tam píšou nekecaj Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení? 2giggle
No právě pokud nekecaj...proto jestli je ten obal aspoň shodnej...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení?   Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Director's Cut/Greatest Hits - stojí za pořízení?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 2-
Přejdi na: