Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Blbne mi Silent Hill vyreseno

Goto down 
+2
Rinter
Melen
6 posters
AutorZpráva
Melen
Registrovaný uživatel
Melen


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 20. 09. 06

Blbne mi Silent Hill vyreseno Empty
PříspěvekPředmět: Blbne mi Silent Hill vyreseno   Blbne mi Silent Hill vyreseno Icon_minitimeFri 24 Nov 2006 - 22:46

Pred nejakym casem jsem psal ze mi blbne rozliseni u 4, nikdo mi neporadil, uz jsem to vyresil, hledal, hledal a nasel, kdyby nekdo mel ten samy problem,(ted budu chvili chytrej) tak staci presunout soubor checkspec.dll nekam treba na plochu, spustit hru, zmenit rozliseni. Pak se muze vratit soubor zpet.
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Blbne mi Silent Hill vyreseno Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blbne mi Silent Hill vyreseno   Blbne mi Silent Hill vyreseno Icon_minitimeFri 24 Nov 2006 - 23:48

Melen napsal:
Pred nejakym casem jsem psal ze mi blbne rozliseni u 4, nikdo mi neporadil, uz jsem to vyresil, hledal, hledal a nasel, kdyby nekdo mel ten samy problem,(ted budu chvili chytrej) tak staci presunout soubor checkspec.dll nekam treba na plochu, spustit hru, zmenit rozliseni. Pak se muze vratit soubor zpet.

Blahopřeji Blbne mi Silent Hill vyreseno Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Blbne mi Silent Hill vyreseno Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blbne mi Silent Hill vyreseno   Blbne mi Silent Hill vyreseno Icon_minitimeSat 25 Nov 2006 - 0:16

Melen napsal:
Pred nejakym casem jsem psal ze mi blbne rozliseni u 4, nikdo mi neporadil, uz jsem to vyresil, hledal, hledal a nasel, kdyby nekdo mel ten samy problem,(ted budu chvili chytrej) tak staci presunout soubor checkspec.dll nekam treba na plochu, spustit hru, zmenit rozliseni. Pak se muze vratit soubor zpet.

kup si ps2 a hraj to tam Blbne mi Silent Hill vyreseno Rolf tam takový problémy mít nebudeš Blbne mi Silent Hill vyreseno Wink2
Návrat nahoru Goto down
Melen
Registrovaný uživatel
Melen


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 20. 09. 06

Blbne mi Silent Hill vyreseno Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blbne mi Silent Hill vyreseno   Blbne mi Silent Hill vyreseno Icon_minitimeSun 26 Nov 2006 - 22:59

pepazdepa napsal:
Melen napsal:
Pred nejakym casem jsem psal ze mi blbne rozliseni u 4, nikdo mi neporadil, uz jsem to vyresil, hledal, hledal a nasel, kdyby nekdo mel ten samy problem,(ted budu chvili chytrej) tak staci presunout soubor checkspec.dll nekam treba na plochu, spustit hru, zmenit rozliseni. Pak se muze vratit soubor zpet.

kup si ps2 a hraj to tam Blbne mi Silent Hill vyreseno Rolf tam takový problémy mít nebudeš Blbne mi Silent Hill vyreseno Wink2

No Ps sice dobry, ale na tyhle masine delam veci ktery na Ps nemuzu a to vcetne her
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Blbne mi Silent Hill vyreseno Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blbne mi Silent Hill vyreseno   Blbne mi Silent Hill vyreseno Icon_minitimeSun 19 Aug 2007 - 16:57

Mám Silent hill čtyřku na PC i PS a upřímně se to líp hraje na PS...Tohle si zastávám,vždyť to je taky HERNÍ KONZOLE a prostě mi k tomu ty hry sedí ale stačí si koupit joypad k PC a není rozdíl...
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Blbne mi Silent Hill vyreseno Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blbne mi Silent Hill vyreseno   Blbne mi Silent Hill vyreseno Icon_minitimeSun 19 Aug 2007 - 20:47

Dominno napsal:
Mám Silent hill čtyřku na PC i PS a upřímně se to líp hraje na PS...Tohle si zastávám,vždyť to je taky HERNÍ KONZOLE a prostě mi k tomu ty hry sedí ale stačí si koupit joypad k PC a není rozdíl...

No, já zase nedokážu hrát na PS... Se furt motám, proto já dávám přednost PC i u konzolových her
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Blbne mi Silent Hill vyreseno Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blbne mi Silent Hill vyreseno   Blbne mi Silent Hill vyreseno Icon_minitimeSun 19 Aug 2007 - 21:05

Každý je zvyklý na svoje,já osobně sem věrnej PS,ale už dávám přednost hrám na PC (těm příběhovým) kvůli českému dabingu nebo titulkám,je to nesmírná výhoda...
Návrat nahoru Goto down
prdelakus
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 54
Registration date : 03. 03. 10

Blbne mi Silent Hill vyreseno Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blbne mi Silent Hill vyreseno   Blbne mi Silent Hill vyreseno Icon_minitimeWed 3 Mar 2010 - 0:50

Já velice děkuji autorovi tohoto příspěvku.Měl jsem sem úplně stejný problém a mohu plně doporučit toto funkční řešení.Díkus a čus bus prdelakusjavascript:emoticonp('Blbne mi Silent Hill vyreseno Yay')
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Blbne mi Silent Hill vyreseno Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blbne mi Silent Hill vyreseno   Blbne mi Silent Hill vyreseno Icon_minitimeWed 3 Mar 2010 - 8:32

prdelakus napsal:
Já velice děkuji autorovi tohoto příspěvku.Měl jsem sem úplně stejný problém a mohu plně doporučit toto funkční řešení.Díkus a čus bus prdelakusjavascript:emoticonp('Blbne mi Silent Hill vyreseno Yay')
Vida, tak aspoň tu nejsme zbytečně Blbne mi Silent Hill vyreseno Wink3 Ještě zde zbývá vyřešit problém s grafikou a zvukem v SH2 a budeme hotová poradna Blbne mi Silent Hill vyreseno Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Blbne mi Silent Hill vyreseno Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blbne mi Silent Hill vyreseno   Blbne mi Silent Hill vyreseno Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Blbne mi Silent Hill vyreseno
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Silent Hill 3 OST
» Silent Hill
» Silent Hill on PTV
» PC Silent Hill
» silent hill 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 4-
Přejdi na: