Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill 3: Hlavní postavy

Goto down 
+5
Eileen
pepazdepa
Sareavok
aldaris
Lenne
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill 3: Hlavní postavy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 3: Hlavní postavy   Silent Hill 3: Hlavní postavy - Stránka 2 Icon_minitimeThu 26 May 2011 - 21:41

Silent Hill 3 je, jak píšete, jeden z nejlepších dílů (u mě je ale nejlepší SH1 Silent Hill 3: Hlavní postavy - Stránka 2 Yes ). Vzpomínám si, jak jsem si kdysi dávno koupil OPS2 a co tam na mě nečekalo. Demo SH3. Říkám si "Silent Hill 3? Hrál jsem jedničku a ta byla hodně dobrá. No tak to zkusím." Tak jsem to zkusil. No a co bylo? Vlastně ani nevím, jak to popsat, co bylo. Ale v důsledku toho jsem si hned koupil SH: Collection na PS2 a těšil jsem se, jak si ty hry (SH2, SH3 a SH4) zahraju hezky všechny. Věděl jsem, co od těch her čekat a o to víc jsem pak byl zklamanej ze SH4.
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Silent Hill 3: Hlavní postavy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Silent Hill 3: Hlavní postavy - Stránka 2 Icon_minitimeThu 26 May 2011 - 21:54

SH 3 už teď pro mě má asi nejlepší postavy série...Ve 4 byl Henry takový debílek...V jedničce to byl prostě člověk, ve dvojce to byl metrosexuál a ve trojce je to konečně ženská a navíc objekt mých snů Very Happy Podle mě je to děsivější když se hraje za bezbrannou ženskou než za vojáka (homeshit)...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 3: Hlavní postavy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 3: Hlavní postavy   Silent Hill 3: Hlavní postavy - Stránka 2 Icon_minitimeFri 27 May 2011 - 11:14

No co se týče Henryho, je to asi nejvíc kritizovaná postava z celé série. Vůbec se jim nepovedlo vystihnout tu lidskou stránku jako předtím, on je jako android. Nehledě na to že neuvěřitelné nemehlo. Nejradši mám Heather a Jamese. A z vedlejších postav je nejlepší Vincent Silent Hill 3: Hlavní postavy - Stránka 2 Rolf S ním ses asi ještě nesetkal.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Silent Hill 3: Hlavní postavy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 3: Hlavní postavy   Silent Hill 3: Hlavní postavy - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill 3: Hlavní postavy
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» cheaty

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 3-
Přejdi na: