Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Zdají se Vám hororové sny?

Goto down 
+13
bomb
Sol!d_Sn@k3
Frankie8
Dominno
Sajn
aldaris
Sparito
g.schreiber
Vincristine
James
Rinter
pepazdepa
Lenne
17 posters

Zdají se Vám hororové (Silent Hillovské) sny?
Jasně
Zdají se Vám hororové sny? Poll_left79%Zdají se Vám hororové sny? Poll_right
 79% [ 23 ]
Vůbec
Zdají se Vám hororové sny? Poll_left21%Zdají se Vám hororové sny? Poll_right
 21% [ 6 ]
Celkem hlasů : 29
 

AutorZpráva
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 11:13

Zdály se vám,nebo snad zdají Silent Hillovké/hororové sny,měli jste někdy nějaký ?? Zdají se Vám hororové sny? Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Anonymní
Anonymní




Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 11:46

Zdají se Vám hororové sny? Bigcry este nie ale bola by to sranda ale keby sa mi snivalo s policajtkou zo SH1 Zdají se Vám hororové sny? Yay nebolo by zle Zdají se Vám hororové sny? Smitten
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 12:56

s4m.fish3r napsal:
Zdají se Vám hororové sny? Bigcry este nie ale bola by to sranda ale keby sa mi snivalo s policajtkou zo SH1 Zdají se Vám hororové sny? Yay nebolo by zle Zdají se Vám hororové sny? Smitten

to není horor, to je radost Zdají se Vám hororové sny? Rolf

jinak já tak jednou týdně, takový kdyby se to natočilo ve skutečnosti, byl by pěkný horůrek Zdají se Vám hororové sny? 2giggle
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 13:24

Hororový se mě zdaj, ale neSilentHillovský. Zdají se Vám hororové sny? Bloodcry Budu muset hrát víc večer Razz
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
James
Insane Cancer
James


Poeet p?íspivku : 186
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 18. 08. 06

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 13:55

Když sem byl ještě malej kuk,tak sem se bál zdí v baráku Very Happy dá se to brát jako hororovej sen??Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.sunderland.wz.cz
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 14:02

To já se jako malej bál babiččiny skříně
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeTue 21 Nov 2006 - 20:51

Rinter napsal:
To já se jako malej bál babiččiny skříně

Zdají se Vám hororové sny? G Zdají se Vám hororové sny? G já se vždycky večer bála jít do kuchyně,bo tam byla strašně velká tma vždycky a měla jsem strach,že tam bude někdo stát... a ono tam kupodivu nikdo nestal,heh ...
Jinak mě se zdál Silent Hillovký sen,ale strašné krátký (což je škoda),ale byl fááákt strašidelný,jsem se ráno probudila,a docela jsem zas na druhou stranu byla ráda,že to nebyla pravda Zdají se Vám hororové sny? 2giggle
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeTue 21 Nov 2006 - 21:34

Lenne napsal:
Rinter napsal:
To já se jako malej bál babiččiny skříně

Zdají se Vám hororové sny? G Zdají se Vám hororové sny? G já se vždycky večer bála jít do kuchyně,bo tam byla strašně velká tma vždycky a měla jsem strach,že tam bude někdo stát... a ono tam kupodivu nikdo nestal,heh ...
Jinak mě se zdál Silent Hillovký sen,ale strašné krátký (což je škoda),ale byl fááákt strašidelný,jsem se ráno probudila,a docela jsem zas na druhou stranu byla ráda,že to nebyla pravda Zdají se Vám hororové sny? 2giggle

jj, bych se asi taky bál, se mi jednou zdál horůrek díky intru Alone in the Dark: New Nightmare Zdají se Vám hororové sny? Rolf ten chlap bez tváře mi nahání trochu hrůzy i teď Zdají se Vám hororové sny? Wah
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeTue 21 Nov 2006 - 21:46

pepazdepa napsal:
Lenne napsal:
Rinter napsal:
To já se jako malej bál babiččiny skříně

Zdají se Vám hororové sny? G Zdají se Vám hororové sny? G já se vždycky večer bála jít do kuchyně,bo tam byla strašně velká tma vždycky a měla jsem strach,že tam bude někdo stát... a ono tam kupodivu nikdo nestal,heh ...
Jinak mě se zdál Silent Hillovký sen,ale strašné krátký (což je škoda),ale byl fááákt strašidelný,jsem se ráno probudila,a docela jsem zas na druhou stranu byla ráda,že to nebyla pravda Zdají se Vám hororové sny? 2giggle

jj, bych se asi taky bál, se mi jednou zdál horůrek díky intru Alone in the Dark: New Nightmare Zdají se Vám hororové sny? Rolf ten chlap bez tváře mi nahání trochu hrůzy i teď Zdají se Vám hororové sny? Wah

Já hrál jenom Alone in the Dark 1. Ještě ju někde mám v komplu
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeTue 21 Nov 2006 - 21:54

Rinter napsal:
pepazdepa napsal:
Lenne napsal:
Rinter napsal:
To já se jako malej bál babiččiny skříně

Zdají se Vám hororové sny? G Zdají se Vám hororové sny? G já se vždycky večer bála jít do kuchyně,bo tam byla strašně velká tma vždycky a měla jsem strach,že tam bude někdo stát... a ono tam kupodivu nikdo nestal,heh ...
Jinak mě se zdál Silent Hillovký sen,ale strašné krátký (což je škoda),ale byl fááákt strašidelný,jsem se ráno probudila,a docela jsem zas na druhou stranu byla ráda,že to nebyla pravda Zdají se Vám hororové sny? 2giggle

jj, bych se asi taky bál, se mi jednou zdál horůrek díky intru Alone in the Dark: New Nightmare Zdají se Vám hororové sny? Rolf ten chlap bez tváře mi nahání trochu hrůzy i teď Zdají se Vám hororové sny? Wah

Já hrál jenom Alone in the Dark 1. Ještě ju někde mám v komplu

Tež jsem hrála nějaké alone in the dark,ale už nevím ani,co tobylo
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Vincristine
Insane Cancer
Vincristine


Poeet p?íspivku : 71
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 21. 06. 08

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeFri 10 Apr 2009 - 5:04

Mě se občas zdají spíš takový katastrofický sny Zdají se Vám hororové sny? Grin3
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/user/VincristineMejci
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeFri 10 Apr 2009 - 19:51

Občas se mi zdají hodně děsivé sny - já totiž horory (a SH především) strašně prožívám - někt jsou fakt psycho - takže si už ode dávna píšu po probuzení poznámky (díky tomu si vybavuju hodně staré sny a díky tomu je teď můžu postupně zveřejňovat na netu - kdyby to někoho zajímalo http://darkness-is-coming.blog.cz/rubrika/pokoj-303-panoptikum-snu )
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeFri 10 Apr 2009 - 21:02

Je pěkné, že si někdo píše sny a ještě se o ně dělí.

Poslední "hororový" sen, co jsem měl... Pozoroval jsem tornáda. Strašný pocit, vypadalo to skutečně. Dokonce v tom snu zemřelo několik lidí a nakonec mě pak jedno vcuclo a to jsem se probudil. Zdají se Vám hororové sny? Grin3

EDIT: Ale teď sem si vzpomněl na jden skoro silent hillovský. Spěchal jsem na tramvaj do školy. Běžím na zastávku a vidím, jak jede tramvaj. Dobíhám a nastupuju. Je v ní kamarád, který by tam neměl, co dělat, protože bydlí v úplně jiné části města. Můj mozek to nějak přežvejká, ale znepokojuje mě to. Pak tramvaj projíždí tunelem a najednou jsem ve vlaku. Už nejsme ve městě, projíždímě klidným venkovem. Vlak zastavuje, vystoupím z něj, a pak se z ničeho nic zase rozjede. Dívám se jen na kamaráda, jak na mě mává a loučí se se mnou. Další divná věc. Sem teď sám. Rozhodnu se jít dovniř nádražní budky a zjistit, kdy jede další vlak. Za přepážkou sedí moje kamarádka. Něco ťuká do počítače, vyjde lístek, podává mi ho se slovy "Nastup si do vlaku, umřel jsi." V tu chvíli jsem se cítil úplně šťastný. Nevím proč, asi si smrt představuju uplně jinak. Jdu ven k vlaku a z ničeho nic se probouzím a jsem na*raný, že nevím, co bylo dál. Zdají se Vám hororové sny? Furious3
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeFri 10 Apr 2009 - 23:06

g.schreiber napsal:
Občas se mi zdají hodně děsivé sny - já totiž horory (a SH především) strašně prožívám - někt jsou fakt psycho - takže si už ode dávna píšu po probuzení poznámky (díky tomu si vybavuju hodně staré sny a díky tomu je teď můžu postupně zveřejňovat na netu - kdyby to někoho zajímalo http://darkness-is-coming.blog.cz/rubrika/pokoj-303-panoptikum-snu )
Hm, zajímavé, juknu na to. Zdají se Vám hororové sny? Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sajn
Lying Creature
Sajn


Poeet p?íspivku : 21
Age : 29
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 05. 06. 09

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeMon 15 Jun 2009 - 14:36

Ano občas se mi zdají.Jednou se mi zdálo,že jsme šli s kámošema do Silent Hillu.A jak to tak bývá,v tom městě to není normální.Ani ten sen nebyl normální.S kámošema jsme zdrhali před těma mutantama a potom jsem tam potkal Pyramid Heada jak se držel za ruku s mojí holkou. Zdají se Vám hororové sny? Rolf
No a potom si to na mě Pyramid hnal s tim nožem a těsně potom jsem se probudil.
Návrat nahoru Goto down
http://www.silenthill.estranky.cz
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeMon 1 Mar 2010 - 15:20

Většinou sny typu Project Zero/Fatal frame...Ještě tak Resident evil ale Silent Hill nic...
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeMon 1 Mar 2010 - 16:36

Jo jednou se mi něco podobného ze SH zdálo, ale byl to spíš takový The Room Zdají se Vám hororové sny? G Z ulic ještě nic Zdají se Vám hororové sny? Sad3
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeTue 2 Mar 2010 - 22:54

Hej já měl už párkrát sny ála SH nebo RE. Sice si je moc nepamatuju, ale kolikrát mě ráno táta budil do školy a já zrovna utíkal před Nemesisem Zdají se Vám hororové sny? Rolleyes . Každopádně nejvíc si pamatuju asi sen, kterej se mi zdál už před mnoha lety. Byl jsem v Lake View Hotel a viděl jsem dveře, jenže sem se k nim nemohl dostat, páč tam byla překážka...Pak jsem nějakým bugem tou překážkou prošel Zdají se Vám hororové sny? G a dostal se ke dveřím. Za nima jsem se objevil na ulici. Když jsem začal utíkat, tak to bylo už trochu akčnější, protože jsem potkal snad všechna SH2 monstra a k nim se přidal ještě Nemesis Zdají se Vám hororové sny? 3ohhkay . Je to sice slabší sen, byly i lepší, ale tenhle jedinej si pamatuju Zdají se Vám hororové sny? Sad3 . Příště, jestli se mi někdy něco takhle zdá a ráno to budu vědět, tak to sepíšu Zdají se Vám hororové sny? Wink3 .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeWed 3 Mar 2010 - 8:36

Já měl taky něco zajímavého. Zdálo se mi, že jsem se ocitl v OW z SH3 a stál před nějakou jámou. Klasika, zakrvácené zdi, rez, pletivo, ušmudlané bílé dlaždičky na zemi a v nich obrovská temně zírající jáma. Žádná jiná cesta pryč nevedla. Já v tom snu věděl, že je to díra, která mě dovede do té stoky jak se ukrývá náš spanilý Leonard. A když jsem tam tak bezradně postával, vystrašený k smrti, náhle kde se vzala tu se vzala vedle mě Heather, ukázala na tu jámu a řekla: ,,Tohle je díra do pekla." Pak jsem se bohužel vzbudil, úplně zpocený Zdají se Vám hororové sny? Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeWed 3 Mar 2010 - 14:21

Sakra to zní emocionálně Zdají se Vám hororové sny? Yay . Úplně jsem si to představil, jak by to vypadalo ve hře Zdají se Vám hororové sny? Wink3
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeFri 5 Mar 2010 - 18:12

Solid_Sn@k3 napsal:
citace :
Hej já měl už párkrát sny ála SH nebo RE. Sice si je moc nepamatuju, ale kolikrát mě ráno táta budil do školy a já zrovna utíkal před Nemesisem . Každopádně nejvíc si pamatuju asi sen, kterej se mi zdál už před mnoha lety. Byl jsem v Lake View Hotel a viděl jsem dveře, jenže sem se k nim nemohl dostat, páč tam byla překážka...Pak jsem nějakým bugem tou překážkou prošel a dostal se ke dveřím. Za nima jsem se objevil na ulici. Když jsem začal utíkat, tak to bylo už trochu akčnější, protože jsem potkal snad všechna SH2 monstra a k nim se přidal ještě Nemesis . Je to sice slabší sen, byly i lepší, ale tenhle jedinej si pamatuju . Příště, jestli se mi někdy něco takhle zdá a ráno to budu vědět, tak to sepíšu

Ó můj bože. Tak ty jsi fakt číslo. Tohle mě fakt rozesmálo. Zdají se Vám hororové sny? Rolf Hlavně to s tím bugem.Alespoň mám teď lepší náladu. Zdají se Vám hororové sny? G Ty jsi fakt asi hodně bláznivej pařan, viď?

Mě se hororový sny nezdaj. Ale matně si vzpomínám (nebo spíš si vlastně nevzpomínám vůbec co v těch snech bylo) že se mi teď někdy myslím zdály nějaký podivný sny. Mebyly sice strašidelný (to si pamatuju zase přesně) ale myslím, že taky byly o Silent Hillu, nebo tak nějak podobně.
Jestli se mi bude zdát něco strašidelnýho (třeba jak jsem v Silent Hillu a honí mě nemesis Zdají se Vám hororové sny? Rolf ) tak to sem určitě napíšu, pokud to teda nezapomenu, proto že člověk se ráno probudí a říká si, že to byl zvláštní sen, co se mu zdál. No a odpoledně si to už nepamatujete vůbec.
Návrat nahoru Goto down
Dalihrob
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 15
Age : 34
Registration date : 05. 04. 10

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeMon 5 Apr 2010 - 22:37

Přímo SH sny si nepamatuju, ale několik "rezavých" snů jsem měl. A docela silných/hnusných.

Každopádně ty noční můry co jsem měl po prvním čtení šepotu ve tmě (Lovecraft) nebo poslechu Mort (Blut Aus nord) a Seven Chalices (Teitanblood) se to nevyrovná.
Návrat nahoru Goto down
http://www.mortemzine.net
jindra
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 8
Age : 28
Registration date : 30. 01. 09

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeFri 23 Apr 2010 - 9:53

jo me pořád jenom sh to je asi tim ze ted hraju jednicku na kompu a taky me ve snu pronasleduje pyramid head Very Happy
Návrat nahoru Goto down
HellTsukuyomi
Registrovaný uživatel
HellTsukuyomi


Poeet p?íspivku : 14
Age : 32
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 04. 11

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeSat 28 May 2011 - 18:57

No bohužel ze Silent Hil nic. Ale hororový sny mám skoro pořád.
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitimeSun 29 May 2011 - 4:55

Mě se akorát zdálo že mne stále sleduje něco s velkého s trojuhelníkovou hlavou a s mega mečem v ruce,ale Pyramid head to určitě nebyl(bych ho poznal Zdají se Vám hororové sny? Smash )
Asi to byl jeho brácha...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zdají se Vám hororové sny? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zdají se Vám hororové sny?   Zdají se Vám hororové sny? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zdají se Vám hororové sny?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Cafe 5to2-
Přejdi na: