Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pyramid Head + gaychat :)

Goto down 
+3
pepazdepa
Lenne
James
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSat 18 Nov 2006 - 22:30

psychos nemusel byt skor ho zozieralo to co spravil a nevedel sa s tym zmierit
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSat 18 Nov 2006 - 22:35

s4m.fish3r napsal:
psychos nemusel byt skor ho zozieralo to co spravil a nevedel sa s tym zmierit

No možná ne,ale nebyl to dobrý člověk Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 No chudák Mary Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Bigcry
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Anonymní
Anonymní




Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSat 18 Nov 2006 - 22:46

Lenne napsal:
s4m.fish3r napsal:
psychos nemusel byt skor ho zozieralo to co spravil a nevedel sa s tym zmierit

No možná ne,ale nebyl to dobrý člověk Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 No chudák Mary Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Bigcry
ako ... Mary bola ta zla ktora ho k tomu dohnala Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Wink2
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSat 18 Nov 2006 - 22:48

s4m.fish3r napsal:
Lenne napsal:
s4m.fish3r napsal:
psychos nemusel byt skor ho zozieralo to co spravil a nevedel sa s tym zmierit

No možná ne,ale nebyl to dobrý člověk Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 No chudák Mary Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Bigcry
ako ... Mary bola ta zla ktora ho k tomu dohnala Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Wink2

Jak se to vezme,každý to vidíme jinak Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Anonymní
Anonymní




Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSat 18 Nov 2006 - 22:51

ved bola zla nakazdeho hlavne na Jamesa lebo bola a povedala mu aby ju zabil az kym to psychicky nezvladol a z lasky k nej ju zabil aby netrpela ale pak si uvedomil co spravil
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSat 18 Nov 2006 - 22:53

s4m.fish3r napsal:
ved bola zla nakazdeho hlavne na Jamesa lebo bola a povedala mu aby ju zabil az kym to psychicky nezvladol a z lasky k nej ju zabil aby netrpela ale pak si uvedomil co spravil

Fajn možná byla na něho zlá,James to nezvládl...,ale copak se lidi zabíjejí Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Anonymní
Anonymní




Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSat 18 Nov 2006 - 22:57

ved jasne...nikdy nepochopime co ho presne k tomu donutilo...laska?nemohol sa pozerat ako trpi?alebo ju zabil lebo ju nemohol u vystat?ved aj povedal ze ju nenavidel koli tomu aka bola na kazdeho zla...niektore veci sa nikdy nedozvieme
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSat 18 Nov 2006 - 23:00

s4m.fish3r napsal:
ved jasne...nikdy nepochopime co ho presne k tomu donutilo...laska?nemohol sa pozerat ako trpi?alebo ju zabil lebo ju nemohol u vystat?ved aj povedal ze ju nenavidel koli tomu aka bola na kazdeho zla...niektore veci sa nikdy nedozvieme

Jj,asi z každého něco Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
James
Insane Cancer
James


Poeet p?íspivku : 186
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 18. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 0:10

Lenne napsal:
James napsal:
No tohle...takhle si dělat srandu z mrtvé paní...to je neslíchané Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 G

No jo,je to tvoje manželka vlastně..ale tak co,aspoň je sranda Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Grin3 ...stejně je už pod kytičkama Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Rolleyes

Ale tak...měl sem jí rád Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Sad3 ale nemohl sem jí nijak pomoci...je mi z toho na nic Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Sad2 Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Sad3
Návrat nahoru Goto down
http://www.sunderland.wz.cz
James
Insane Cancer
James


Poeet p?íspivku : 186
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 18. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 0:13

Lenne napsal:
Rinter napsal:
Lenne napsal:
Když James Mary zabil, kam ji vlastně dal? Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 3ohhkay (sorry blbá otázka,ale vrtá mi v hlavě) Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Wink3

Nevím. Třeba normálně zavolal do nemocnice (nebo kam se volá před pohřebákama) a řekl, že jeho manželka skonala a protože měla tu smrtelnou nemoc, tak nepřišli na to, že byla udušená a normálně ju pohřbili bez pitvy.

Hm..třeba jo,ale stejně musel být pěknej psychouš,když si to všechno vytvořil ve své mysli Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 2wasntme

Máš mě za psychouše,jo???No počkej Very Happy ty uvidíš
Návrat nahoru Goto down
http://www.sunderland.wz.cz
James
Insane Cancer
James


Poeet p?íspivku : 186
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 18. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 0:24

Já vím řeknu,proč sem ju zabil,ale musím se podívat do svýho deníčku...abych si to vybavil Very Happy

??.??.2001 - milí deníčku...Dnes sem běžel jako o život před čímsi,co vypadá jako nějaká divná věc s plechovou krabicou ve tvaru pyramidy na hlavě...honila mě,ale dostala mou novou kámošku Mariu...bylo to hrozné pozorovat to,ale aspoň je od ní pokoj...furt mě vyslíchala kůli Mary
----------------------------------------------------------------------------------------
to asi nebude ono...musím hledat dál:

??.??.2001 - Dnes sem našel jakousi videokazetu...vzal sem ju a pustil si ji...čekal sem něco dobrýho,namísto toho se ale jednalo o jakousi reality show ve které se mě někdo pokusil napodobit a zabil někoho,kdo vypadal úplně jako Mary...blbej pokus o ftip...jen se mi honí hlavou,jak je možný,že ten chlap v té televizi byl úplně stejnej jako já...
----------------------------------------------------------------------------------------

Já nevím...no,musel bych to trocha víc prozkoumávat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.sunderland.wz.cz
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 0:28

to jsem zase přišel o diskusi Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 G

a k tématu: souhlasím, jamesovi přivezli manželku (donášková služba z nemocnice Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Rolf ) po pár dnech se chudák James nemůže dívat na svou utrápenou polovičku (teda já si to myslím) tak ji nakonec zardousí (docela krutá smrt podle mě, radši rychlou, bezbolestnou). Po pár hodinách si uvědomuje svůj čin a nakonec, bo zabil člověka, nakládá Mary do kufru (to se k ní chová pěkně) a utíká s ní autem do Silent Hillu. Ve Wateru se spolu (Mary podruhé Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 G )zabijou, v Rebirthu se jí pokusí oživit....

snad se v tom vyznáte Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Wink2
Návrat nahoru Goto down
James
Insane Cancer
James


Poeet p?íspivku : 186
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 18. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 0:31

pepazdepa napsal:
to jsem zase přišel o diskusi Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 G

a k tématu: souhlasím, jamesovi přivezli manželku (donášková služba z nemocnice Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Rolf ) po pár dnech se chudák James nemůže dívat na svou utrápenou polovičku (teda já si to myslím) tak ji nakonec zardousí (docela krutá smrt podle mě, radši rychlou, bezbolestnou). Po pár hodinách si uvědomuje svůj čin a nakonec, bo zabil člověka, nakládá Mary do kufru (to se k ní chová pěkně) a utíká s ní autem do Silent Hillu. Ve Wateru se spolu (Mary podruhé Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 G )zabijou, v Rebirthu se jí pokusí oživit....

snad se v tom vyznáte Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Wink2

stejně vlastně...Mary byla čistá (aspoň co víme) a James byl hříšník...I když se v In Water endu zabil,tak s ní nebyl...dostal se do pekla a ona asi nadruhou stranu
Návrat nahoru Goto down
http://www.sunderland.wz.cz
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 0:38

James napsal:
stejně vlastně...Mary byla čistá (aspoň co víme) a James byl hříšník...I když se v In Water endu zabil,tak s ní nebyl...dostal se do pekla a ona asi nadruhou stranu

takhle by to dokazovalo pravdivost toho nápisu v Neelyho Baru - Dá se to ukončit jednoduše Jamesi, skončit to jednou provždy, ale pak by ses mohl dostat jinam než Mary, Jamesi (nebo tak nějak...)

a ten deníček je vtipnej Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 G
Návrat nahoru Goto down
James
Insane Cancer
James


Poeet p?íspivku : 186
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 18. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 0:45

pepazdepa napsal:
James napsal:
stejně vlastně...Mary byla čistá (aspoň co víme) a James byl hříšník...I když se v In Water endu zabil,tak s ní nebyl...dostal se do pekla a ona asi nadruhou stranu

takhle by to dokazovalo pravdivost toho nápisu v Neelyho Baru - Dá se to ukončit jednoduše Jamesi, skončit to jednou provždy, ale pak by ses mohl dostat jinam než Mary, Jamesi (nebo tak nějak...)

a ten deníček je vtipnej Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 G

Máš něco proti mímu deníčku???Píšu si údaje tak,jak je sám prožívám Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 2err
btw...ta věta zní: Jestli chceš opravdu vidět Mary, Jamesi, měl bys prostě zemřít. Ale ty zřejmě směřuješ do jiných míst, než MARY...
najít toho,kdo to napsal,tak mu nabřinkám...srandu si ze mě dělat nebude Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.sunderland.wz.cz
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 0:48

James napsal:

btw...ta věta zní: Jestli chceš opravdu vidět Mary, Jamesi, měl bys prostě zemřít. Ale ty zřejmě směřuješ do jiných míst, než MARY...
najít toho,kdo to napsal,tak mu nabřinkám...srandu si ze mě dělat nebude Very Happy
no, kdo znal Mary, Jamese a jejich situaci? nějakej její doktor bych řekl, někde jsem četl že Ernest Baldwin, ředitel Brookhavenské nemocnice...

a jinak chci vidět komplet deníček jako Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Yay Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 G
Návrat nahoru Goto down
James
Insane Cancer
James


Poeet p?íspivku : 186
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 18. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 0:49

pepazdepa napsal:
James napsal:

btw...ta věta zní: Jestli chceš opravdu vidět Mary, Jamesi, měl bys prostě zemřít. Ale ty zřejmě směřuješ do jiných míst, než MARY...
najít toho,kdo to napsal,tak mu nabřinkám...srandu si ze mě dělat nebude Very Happy
no, kdo znal Mary, Jamese a jejich situaci? nějakej její doktor bych řekl, někde jsem četl že Ernest Baldwin, ředitel Brookhavenské nemocnice...

a jinak chci vidět komplet deníček jako Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Yay Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 G

jeden den si k tomu sednu,a napíši ti svůj výklad o tom,co sem dělal v Silent Hillu když sem hledal Mary Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.sunderland.wz.cz
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 0:50

James napsal:
pepazdepa napsal:
James napsal:

btw...ta věta zní: Jestli chceš opravdu vidět Mary, Jamesi, měl bys prostě zemřít. Ale ty zřejmě směřuješ do jiných míst, než MARY...
najít toho,kdo to napsal,tak mu nabřinkám...srandu si ze mě dělat nebude Very Happy
no, kdo znal Mary, Jamese a jejich situaci? nějakej její doktor bych řekl, někde jsem četl že Ernest Baldwin, ředitel Brookhavenské nemocnice...

a jinak chci vidět komplet deníček jako Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Yay Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 G

jeden den si k tomu sednu,a napíši ti svůj výklad o tom,co sem dělal v Silent Hillu když sem hledal Mary Wink

asi jako já si sednul a napsal jak moc mi hrabe ze silent hillu Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 2giggle
Návrat nahoru Goto down
James
Insane Cancer
James


Poeet p?íspivku : 186
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 18. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 0:52

pepazdepa napsal:
James napsal:
pepazdepa napsal:
James napsal:

btw...ta věta zní: Jestli chceš opravdu vidět Mary, Jamesi, měl bys prostě zemřít. Ale ty zřejmě směřuješ do jiných míst, než MARY...
najít toho,kdo to napsal,tak mu nabřinkám...srandu si ze mě dělat nebude Very Happy
no, kdo znal Mary, Jamese a jejich situaci? nějakej její doktor bych řekl, někde jsem četl že Ernest Baldwin, ředitel Brookhavenské nemocnice...

a jinak chci vidět komplet deníček jako Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Yay Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 G

jeden den si k tomu sednu,a napíši ti svůj výklad o tom,co sem dělal v Silent Hillu když sem hledal Mary Wink

asi jako já si sednul a napsal jak moc mi hrabe ze silent hillu Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 2giggle

to sem si právě četl...to je dobře napsaný Smile odpoledne začnu s deníčkem Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.sunderland.wz.cz
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 11:04

Páni,ten deníček je skvělej Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 G chci taky vědět víc Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Grin3 Ernest Baldwin o neě se víc dovíme v mini scénáři s Mariou,ale já to nehrála tak nevím,.. Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 2wasntme
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
James
Insane Cancer
James


Poeet p?íspivku : 186
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 18. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 11:59

ohledně deníčku,začnu s ním,jakmile budu mít více času Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Wink2 (a pár nápadů Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
http://www.sunderland.wz.cz
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 13:01

Lenne napsal:
Páni,ten deníček je skvělej Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 G chci taky vědět víc Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Grin3 Ernest Baldwin o neě se víc dovíme v mini scénáři s Mariou,ale já to nehrála tak nevím,.. Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 2wasntme

taky bych si rád zahrál, na ps2 je to speciální verze a na pc je to v základu myslím. a je tam přidanej ufo konec Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Grin3 nemá to někdo?
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 13:21

Na Vánoce bych to snad měl dostat. Ale na PC
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
James
Insane Cancer
James


Poeet p?íspivku : 186
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 18. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 13:51

Rinter napsal:
Na Vánoce bych to snad měl dostat. Ale na PC

Nemachři Very Happy jsi nucen mi to půjčit
Návrat nahoru Goto down
http://www.sunderland.wz.cz
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 13:56

Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Wink3 Já vím
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Sponsored content





Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pyramid Head + gaychat :)   Pyramid Head + gaychat :) - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pyramid Head + gaychat :)
Návrat nahoru 
Strana 6 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Red Pyramid Thing

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 2-
Přejdi na: