Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejlepší/Nejhorší zážitek

Goto down 
+6
Pyramid Head
bobulky
Dominno
JardaF
Vlasák
Lenne
10 posters
AutorZpráva
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeWed 15 Nov 2006 - 14:45

Jaký je Váš nejlepší nebo nejhorší zážitek ze SH2??? Nejlepší/Nejhorší zážitek Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Anonymní
Anonymní




Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeWed 15 Nov 2006 - 21:38

najlepsi skusim porozmyslat ale najhorsi ked koli bugu v hre mi nanapislo ciselny kod v nemocnici a musel som hrat od znova
Návrat nahoru Goto down
Vlasák
Lying Creature
Vlasák


Poeet p?íspivku : 28
Age : 39
Bydliště : Prague, Czech Republic
Registration date : 24. 04. 07

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeWed 25 Apr 2007 - 0:44

Tohle psaní bude hodně spoilové, ale s tím se tady asi počítá Wink

K nejlepším zážitkům patří samozřejmě ty klasické příběhové situace - ztráta Marie před dveřmi výtahu a z toho plynoucí všudypřítomná deprese podpořená skladbou Magdalene. To byl skutečně zážitek, hodně silná scéna, i teď po snad třech letech od hraní mi z toho běhá mráz po zádech...

Pak samozřejmě sledování pásky v hotelu a bezprostředně následující průchod chodbou a rozvzpomínání si na poslední rozhovor s Mary... To je opět moment, kde se ukazuje ta velká hloubka lidskosti a emocí, co se SH hrami proplétají... až mrazivě lidské a reálné...

A pak první odehraný závěr - Leave, ten dopis od Mary, to také asi nepotřebuje komentáře.

Samostatným zážitkem byly taky jakékoliv interakce s ostatními postavami.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sigil.cz
JardaF
Lying Creature
JardaF


Poeet p?íspivku : 24
Age : 30
Registration date : 24. 08. 07

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeSat 25 Aug 2007 - 11:36

Můj nej zážitek je spíš ta atmosféra a super příběh a taky kdyš jdete temnou chodbou s baterkou všude samé divné zvuky,prosté paráda...a můj nejhorší zážitek byl v lakeview hotelu jak jsem musel dát do skříně všechny věci a pak jít kolem monster bez zbraně to mi připadalo trochu nefér Nejlepší/Nejhorší zážitek Devil
Návrat nahoru Goto down
http://www.kabatskupina.estranky.cz
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeSat 25 Aug 2007 - 19:50

Ej mno tak SH2 byl ale nejlepší díl a byl to celej jeden děsivý zážitek...
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeSun 16 Sep 2007 - 18:03

Nejlepší zážitek byl rozhodně první střetnutí s Pyramid Head, ale co si mám představovat pod slovem "nejhorší"?
BTW: Čau vlasáku...
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeMon 1 Sep 2008 - 14:17

Nejhorší zážitek hm asi bych řek,že to bylo ten jak James skočil do kanalu a v ty mistnosti byly všude ty brouci navíc ste tam měli zadat nějakej kod na kterej sem pak nemohl dost dlouho přijít.
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeMon 1 Sep 2008 - 14:18

A nejlepší zážitek byl asi když jsem se dostal konečně ven z hotelu protože to tam bylo fakt hnusný Nejlepší/Nejhorší zážitek Grin3 Nejlepší/Nejhorší zážitek Grin3 Nejlepší/Nejhorší zážitek Grin3
Návrat nahoru Goto down
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeThu 13 Nov 2008 - 21:38

noo naj zazitok asi oblubena scenka asi ta veznica a to fakt mrazive mrmlanie zo ciel,uz som stale cakala kedy sa ktora otvori a kto na mna vyskoci hehe

no a najhorsia,asi mam tiez problem pochopit co presne myslite,ale mna to trosku na zaciatku nebavilo kym sa to vlastne rozbehlo som tam dlho bezala vokol len tak,asi to.... Nejlepší/Nejhorší zážitek Bobby2
Návrat nahoru Goto down
shephard
Lying Creature
shephard


Poeet p?íspivku : 20
Age : 32
Bydliště : Teplice
Registration date : 29. 11. 08

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeWed 17 Dec 2008 - 19:14

Nejlepší zažítek byl asi ve Wood Side Apartment. Vykračuju si chodbou, doufám že nikoho nepotkám a najednou výkřik. James se zmateně rozhlíží a nikde nikdo. Ve dvě hodiny v noci fakt síla. Nejhorší asi boj s třemi pacienty v nemocnici, kteří se mě snaží pořád uškrtit. Nikdy mě tahle scéna moc nebaví.
Návrat nahoru Goto down
http://www.shephard@seznam.cz
Dark Valeria
Lying Creature
Dark Valeria


Poeet p?íspivku : 42
Age : 36
Bydliště : Praha
Registration date : 16. 07. 09

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeFri 17 Jul 2009 - 8:51

JardaF napsal:
Můj nej zážitek je spíš ta atmosféra a super příběh a taky kdyš jdete temnou chodbou s baterkou všude samé divné zvuky,prosté paráda...a můj nejhorší zážitek byl v lakeview hotelu jak jsem musel dát do skříně všechny věci a pak jít kolem monster bez zbraně to mi připadalo trochu nefér Nejlepší/Nejhorší zážitek Devil

presne tohle byl i muj nejhorsi okamzik Smile
Návrat nahoru Goto down
http://theyautjagirl.deviantart.com/
wwwir
Registrovaný uživatel
wwwir


Poeet p?íspivku : 1
Age : 43
Registration date : 05. 08. 09

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeWed 5 Aug 2009 - 11:49

Můj absolutně nejhorší zážitek byl jak se utíká s Marii před Pyramid Head do výtahu a Marie zůstane před výtahem. Hrál jsem to asi 5x abych to mohl změnit. Ta bezmoc Nejlepší/Nejhorší zážitek Sad2
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejlepší/Nejhorší zážitek
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 2-
Přejdi na: