Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejlepší/Nejhorší zážitek

Goto down 
+11
unrealxxx
Frankie8
Sareavok
čermi
Dominno
aldaris
Shadow Follower
Rinter
vatiell
pepazdepa
Lenne
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeSat 10 Apr 2010 - 8:37

Alert ...asi nejlehčí puzzle...u mě vede piano - zásek na několik měsíců
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeSat 10 Apr 2010 - 9:35

g.schreiber napsal:
Alert ...asi nejlehčí puzzle...u mě vede piano - zásek na několik měsíců

Jj, jediné puzzle, kde jsem musel použít nápovědu. Ve dvojce to s mincema v apartmánech a ve trojce Shakespeare. Všechno hraju na médium tak ta hra asi předpokládá, že vím, co bych měl tak zhruba dělat.
Návrat nahoru Goto down
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeSat 10 Apr 2010 - 10:23

Nejhorsi zvuk rozbijajucich sa flasiek v nemocnici najlepsi a Alert ako najlahsie puzzle
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeSat 10 Apr 2010 - 11:04

Heh, na Alert jsem přišel úplně náhodou. Když jsem to hrál, tak jsem měl období, kdy jsem hrál i Red Alert. No a jelikož mě to už začlo srát a dostal jsem na to chut, tak jsem zadal heslo "Red Alert" a thadaaa. Nestačil jsem se divit .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeSat 10 Apr 2010 - 12:30

g.schreiber napsal:
Alert ...asi nejlehčí puzzle...u mě vede piano - zásek na několik měsíců

Když je Alert tak lehky tak mi teda napiš podle jakeho zpusobu jsi zjistil jak máš zadávat písmena?(V nápovědě o tom nebyli ani zmínky).
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeSat 10 Apr 2010 - 12:33

Právě že Piáno docela ještě šlo to byli ještě hádanky,které jsem řešil logikou a taky podle těch stupidních a nesmyslnych nápověd,1/4 hádanek ve hře jsem řešil pouze náhodnym zadáváním.
Návrat nahoru Goto down
unrealxxx
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 14
Age : 29
Registration date : 07. 04. 10

Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeSat 10 Apr 2010 - 12:55

Pyramid Head napsal:
g.schreiber napsal:
Alert ...asi nejlehčí puzzle...u mě vede piano - zásek na několik měsíců

Když je Alert tak lehky tak mi teda napiš podle jakeho zpusobu jsi zjistil jak máš zadávat písmena?(V nápovědě o tom nebyli ani zmínky).

Myslim že to bylo podle tý jedný tabule,tam sou ména lidí a na tý druhý tabule na druhym konci chodby je °něco,z čeho musíme zjistit co s těma ménama,něco jako že:smrt si pro ně příde vod nejmladšího po nejstarší asi a potom teda se podíváš na ty ména a prectes si je vod nejmladšího no a 1.písmena si poskládáš a vznikne slovo ALERT. Teda aspoň myslim že to je zrovna ta část hry.
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeSat 10 Apr 2010 - 13:58

unrealxxx napsal:
Pyramid Head napsal:
g.schreiber napsal:
Alert ...asi nejlehčí puzzle...u mě vede piano - zásek na několik měsíců

Když je Alert tak lehky tak mi teda napiš podle jakeho zpusobu jsi zjistil jak máš zadávat písmena?(V nápovědě o tom nebyli ani zmínky).

Myslim že to bylo podle tý jedný tabule,tam sou ména lidí a na tý druhý tabule na druhym konci chodby je °něco,z čeho musíme zjistit co s těma ménama,něco jako že:smrt si pro ně příde vod nejmladšího po nejstarší asi a potom teda se podíváš na ty ména a prectes si je vod nejmladšího no a 1.písmena si poskládáš a vznikne slovo ALERT. Teda aspoň myslim že to je zrovna ta část hry.

Má pravdu ten chlapec. Je to tam i doslovně napsáno, že když je seřadíš podle věku, že najdeš, co hledáš, nebo tak něco...
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeSat 10 Apr 2010 - 14:11

Nj, s návodem je každej chytrej.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
unrealxxx
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 14
Age : 29
Registration date : 07. 04. 10

Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeMon 12 Apr 2010 - 18:08

Sol!d_Sn@k3 napsal:
Nj, s návodem je každej chytrej.
Já vim,máš pravdu,ale fakt si nedovedu představit jak bych to udělal bez návodu,sice hádanky asi po chvíli jo,ty mě baví a celkem mi dou,ale neměl bych žádný náboje,klíče a jiný potřebný věci,ani bych si tu hru pořádně neužil páč bych nevěděl kde všude mam chodit,takhle sem to aspon prošel celý a příště to udělam normálně,bez podvádění.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeMon 12 Apr 2010 - 18:17

Však já ti to neberu, ale byl jsi ošizen o tu radost z vyřešení vlastní hlavou a pokročení dál. Taky bys určitě šetřil náboje a nezabíjel kažého, koho potkáš (což jsem dělal já tak jako tak Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 2giggle ). S návodem to prostě není ono.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeMon 12 Apr 2010 - 18:34

je tam tabule (se jmény a každému jménu přísluší jméno) - poprvé v nemocnici v OW jen tak mimochodem a pak v nowhere a kousek od toho je ten popisek - že je máš uspořádat a zač písmena ti dají ALERT. Je jasný že člověk hrající dle návodu tyhle věci přehlédne (já dle návodu zásadně nehraju, ale občas se jenom mrknu, když se zoufale někde zaseknu)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Icon_minitimeMon 12 Apr 2010 - 20:37

No já nehraju podle návodu nikdy.I kdybych tu hru měl hrát třeba rok(Forbidden Siren).Ale když jsem hrál silent hill moje uroven anglictiny ještě nebyla tak vysoká,možná proto mi některé hádanky nedávali smysl,ale jak říkám na 1/4 jsem prostě přišel náhodně,tuhle jsem řešil asi tyden snad tisíci zpusoby.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejlepší/Nejhorší zážitek
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 1-
Přejdi na: