Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejlepší/Nejhorší zážitek

Goto down 
+11
unrealxxx
Frankie8
Sareavok
čermi
Dominno
aldaris
Shadow Follower
Rinter
vatiell
pepazdepa
Lenne
15 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeWed 15 Nov 2006 - 14:32

Jaký je Váš nejlepší nebo nejhorší zážitek ze SH 1???
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeWed 15 Nov 2006 - 16:04

Nejhorší? Když se procházím po Nowhere, zajdu do tý kuchyně, seberu nějakou věc z ledničky a chci jít pryč, chytnou mě chapadala a game over, ukládal jsem si to před tím asi 2 hodiny (nevim lokaci) Nejlepší/Nejhorší zážitek 2err

a pak piano puzzle, taky zákeřnost a zásek... Nejlepší/Nejhorší zážitek Yes
Návrat nahoru Goto down
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeMon 20 Nov 2006 - 9:39

Nejhorší? Pitomý zas.aný klavír a spitomýma zas.anýma ptákama.
Nejlepší? Celý zbytek hry...
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeTue 21 Nov 2006 - 20:11

vatiell napsal:
Nejhorší? Pitomý zas.aný klavír a spitomýma zas.anýma ptákama.
Nejlepší? Celý zbytek hry...

Souhlasím s tebou Cool
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeMon 4 Dec 2006 - 10:25

Vypadá to,že piáno tu opravdu asi nikdo nemá rád Nejlepší/Nejhorší zážitek Grin3
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeMon 4 Dec 2006 - 15:06

Shadow Follower napsal:
Vypadá to,že piáno tu opravdu asi nikdo nemá rád Nejlepší/Nejhorší zážitek Grin3

Tý jo! Tebe jsem tady neviděl..... ani nepamatuju
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeMon 4 Dec 2006 - 23:42

Rinter napsal:
Shadow Follower napsal:
Vypadá to,že piáno tu opravdu asi nikdo nemá rád Nejlepší/Nejhorší zážitek Grin3

Tý jo! Tebe jsem tady neviděl..... ani nepamatuju

Taky sem tady docela dlouho nebyl... Nejlepší/Nejhorší zážitek Wink2

Ale zkusím to teď zase trochu napravit,i když jsem silenta taky nehrál,ani nepamatuju Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeTue 16 Jan 2007 - 19:59

to piano fakt nema nikdo rád ? vždit je to dobrej puzzle Nejlepší/Nejhorší zážitek Knife [b][img]
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeWed 17 Jan 2007 - 6:22

allesa napsal:
to piano fakt nema nikdo rád ? vždit je to dobrej puzzle Nejlepší/Nejhorší zážitek Knife [b][img]
Pěkně vytáčecí hádanka. Nejlepší/Nejhorší zážitek Rifle Nejlepší/Nejhorší zážitek Thumbsup
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeWed 17 Jan 2007 - 6:45

allesa napsal:
to piano fakt nema nikdo rád ? vždit je to dobrej puzzle Nejlepší/Nejhorší zážitek Knife [b][img]

každej puzzle je dobrej když pochopíš smysl řešení (ne přímo výsledek), takhle to dělám u novějších SH kdy je víc obtížností puzzlů (na lehkou to pochopím a na vyšší to piluju) Nejlepší/Nejhorší zážitek Bloodth2 takhle si nemusim pamatovat to pořadí jak jdou po sobě (=řešení) ale na místě bych to měl za 3 minuty vyřešený Nejlepší/Nejhorší zážitek 2giggle
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeSat 17 Feb 2007 - 22:34

mno muj nehrosi zazitek byl kdyz sem byl v pulce hry plne napjatej a najednou? vypadly pojisty a ja sem nemel ulozenou pozici Nejlepší/Nejhorší zážitek Hanganim Nejlepší/Nejhorší zážitek Wall
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeSun 18 Feb 2007 - 11:15

eXpr0^ & K_0bliz3k napsal:
mno muj nehrosi zazitek byl kdyz sem byl v pulce hry plne napjatej a najednou? vypadly pojisty a ja sem nemel ulozenou pozici Nejlepší/Nejhorší zážitek Hanganim Nejlepší/Nejhorší zážitek Wall

co naděláš, smolík Nejlepší/Nejhorší zážitek G mě se před stokama sekla hra že jsem si uložil hru v autobuse u školy, taky jsem savoval před dlouhou dobou Nejlepší/Nejhorší zážitek 2err
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeSun 18 Feb 2007 - 11:30

to naštve Nejlepší/Nejhorší zážitek 2giggle tak je to se vším,vždycky se řekneš,že ještě kousek,to tam pak někde uložím a ono BUM,hra se sekne a ty seš v.... Nejlepší/Nejhorší zážitek 2giggle
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeSun 18 Feb 2007 - 20:23

Lenne napsal:
to naštve Nejlepší/Nejhorší zážitek 2giggle tak je to se vším,vždycky se řekneš,že ještě kousek,to tam pak někde uložím a ono BUM,hra se sekne a ty seš v.... Nejlepší/Nejhorší zážitek 2giggle
Nebo se mi stalo, že se to uložilo blbě a nešlo načíst. Taky vzrůšo. Nejlepší/Nejhorší zážitek Furious3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeMon 19 Feb 2007 - 16:06

aldaris napsal:
Lenne napsal:
to naštve Nejlepší/Nejhorší zážitek 2giggle tak je to se vším,vždycky se řekneš,že ještě kousek,to tam pak někde uložím a ono BUM,hra se sekne a ty seš v.... Nejlepší/Nejhorší zážitek 2giggle
Nebo se mi stalo, že se to uložilo blbě a nešlo načíst. Taky vzrůšo. Nejlepší/Nejhorší zážitek Furious3

Nejlepší/Nejhorší zážitek G No jo tenkrát to nebylo tak vymakaný jako dneska Nejlepší/Nejhorší zážitek 2giggle
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeMon 19 Feb 2007 - 22:16

Lenne napsal:
aldaris napsal:
Lenne napsal:
to naštve Nejlepší/Nejhorší zážitek 2giggle tak je to se vším,vždycky se řekneš,že ještě kousek,to tam pak někde uložím a ono BUM,hra se sekne a ty seš v.... Nejlepší/Nejhorší zážitek 2giggle
Nebo se mi stalo, že se to uložilo blbě a nešlo načíst. Taky vzrůšo. Nejlepší/Nejhorší zážitek Furious3

Nejlepší/Nejhorší zážitek G No jo tenkrát to nebylo tak vymakaný jako dneska Nejlepší/Nejhorší zážitek 2giggle

já bych řekl že dnes to jde asi ještě snadnějc pokazit Nejlepší/Nejhorší zážitek G
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeTue 20 Feb 2007 - 19:48

pepazdepa napsal:
Lenne napsal:
aldaris napsal:
Lenne napsal:
to naštve Nejlepší/Nejhorší zážitek 2giggle tak je to se vším,vždycky se řekneš,že ještě kousek,to tam pak někde uložím a ono BUM,hra se sekne a ty seš v.... Nejlepší/Nejhorší zážitek 2giggle
Nebo se mi stalo, že se to uložilo blbě a nešlo načíst. Taky vzrůšo. Nejlepší/Nejhorší zážitek Furious3

Nejlepší/Nejhorší zážitek G No jo tenkrát to nebylo tak vymakaný jako dneska Nejlepší/Nejhorší zážitek 2giggle

já bych řekl že dnes to jde asi ještě snadnějc pokazit Nejlepší/Nejhorší zážitek G
No u některých her určitě. Naštěstí mezi ně SH nepatří.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeTue 20 Feb 2007 - 19:56

aldaris napsal:
pepazdepa napsal:
Lenne napsal:
aldaris napsal:
Lenne napsal:
to naštve Nejlepší/Nejhorší zážitek 2giggle tak je to se vším,vždycky se řekneš,že ještě kousek,to tam pak někde uložím a ono BUM,hra se sekne a ty seš v.... Nejlepší/Nejhorší zážitek 2giggle
Nebo se mi stalo, že se to uložilo blbě a nešlo načíst. Taky vzrůšo. Nejlepší/Nejhorší zážitek Furious3

Nejlepší/Nejhorší zážitek G No jo tenkrát to nebylo tak vymakaný jako dneska Nejlepší/Nejhorší zážitek 2giggle

já bych řekl že dnes to jde asi ještě snadnějc pokazit Nejlepší/Nejhorší zážitek G
No u některých her určitě. Naštěstí mezi ně SH nepatří.
Amen Nejlepší/Nejhorší zážitek 2giggle
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeSat 18 Aug 2007 - 21:18

piano bylo nejhorší. Už jsem myslela, že se přes to nedostanu a pak jeden den přišel kámoš a říkal, hele tady v časáku je ta hra jak o ní mluvíš a v Playstationu byl o ní takový mimi článeček s tipama a tam bylo řešení toho piana. No mazec. To mi udělalo fakt radost
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeSun 19 Aug 2007 - 22:00

Nejhorší???Vidět hned ze začátku ten vozíček a zakrvavenou přikrývku na tom nehátku a siréna...Tenhle zážitek mě donutil se stát fanatickým fanouškem Silent hillu...
Návrat nahoru Goto down
čermi
Lying Creature
čermi


Poeet p?íspivku : 47
Age : 38
Registration date : 08. 09. 07

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeFri 5 Oct 2007 - 14:05

muj nejlepsi zazitek je ze to po letech hraju,je to pecka...dalsi skvelej a zaroven desnej pocit je ze sem se zrovna dostal do skoly a mam strach...fakt jo,jen ta hudba staci...podstatne horsi zazitek je ze neni cestina...coz me mrzi
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeWed 10 Oct 2007 - 19:53

Nejhorší? Asi klasika...mrtvola co spadne ze skříně...fakt jsem se lekl...
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeSat 6 Mar 2010 - 20:51

Nejhoší- Piano, fakt pakárna a potom Stone of time, taky mi to trvalo, než jsem nato přišel. Jinak se savy jsem neměl problém, uložil jsem si to téměř u každého save pointu vždy na novou pozici a přepisoval minimálně.
Nejlepší- Všechny situace, kdy jsem se vylekal. Nato právě se vždycky těším, nevím čím to je Nejlepší/Nejhorší zážitek Wink2
Návrat nahoru Goto down
unrealxxx
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 14
Age : 29
Registration date : 07. 04. 10

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeThu 8 Apr 2010 - 17:39

Jooo,já to pařil s návodem takže hádanky nevadily ale nejhorší byla Můra páč se mi prostě nelíbí,nemam teda nic proti hmyzu ani můrám obecně,ale ty nejsou tak velký a nesnaží se mě zabít, že. Ale piano se mi náhodou líbilo páč sem věděl co mam dělat a eště sem si moh zahrát písničku vod CI5.
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitimeFri 9 Apr 2010 - 20:34

Nejlepší-Asi vždy když končil otherworld.To znamená přechod do normálního světa(ktery nebyl o moc lepší),ale šlo pouze o okamžiky.
Nejhorší-Asi ta pakárna kde jste měli skoro na konci napsat heslo Alarm,strašně dlouho mi trvalo na to přijít.Protože podle mého názoru jsou nápovědy k hádankám v silent hillu tak složitě napsané že sama nápověda je hádankou tudíž se stává zbytečnou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejlepší/Nejhorší zážitek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší/Nejhorší zážitek   Nejlepší/Nejhorší zážitek Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejlepší/Nejhorší zážitek
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 1-
Přejdi na: